Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
k8_online napisał(a):

o rety... dajcie spokój - własnie wróciłam z pierwszej odsłony Testu Obciążenia Glukozą do domu... normalnie to jest jakas maskara, myślałam że im tam elegancko serwetki na stole wyhaftuje... 😮 😮
to jest coś tak niebywale słodkiego... fuj! babeczka przyrządziła mi cały kubek tej magicznej mikstury, katastrofa... idę za 20 minut na kolejne pobranie krwi, a potem za godzinkę... 🥴 dobrze że już nie będę musiała tego pić... ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...

Ja też to miałm dziś przechodzić ale czeka mnie jutro, jeśli dojedę do siebie!! Słodkie jest obrzydliwie!
Zdziwiłam się że przyszłaś do domu bo mi lekarz kazał siedzieć na tyłku bo inaczej wyniki będą sfałszowane bo trochę tego cukru co go dostarczyłaś to go spalisz przez chodzenie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie dziewczynki w ten słoneczny dzień 🙂

Ja dzisiaj ledwo żyję, źle spałam co chwilę budziłam się na siusiu 😞 A teraz czeka mnie siedzenie przed kompem i robienie projektów 🤢

Karolciakam kuruj się. Teraz taka pogoda, że się świństwa przyplątują. Mi np. opryszczka 🤢
Co do kobitek w domu jak się mój mąż dowiedział, że jednak z syna nici to stwierdził: no to teraz będę pracował na wasze podpaski 😁 😁 😁

Powodzenia Brzuszki na wizytach 🙂

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam wiesz ja myślę, że farmaceutki wolą mówić, że lekarstwa dla kobiet w ciąży tylko wg ściśle określonych zasad lekarza. I jak w ulotce nic nie napisano to wolą mówić, że się nie zaleca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
karolciakam napisał(a):
Diviana a daleko się przeprowadzacie? Gdzie macie ten domek?


W Jaktorowie można kolejką z Warszawy dojechać, więc nie tak daleko ja mam zamiar do pracy do Warszawy potem ciuchcią właśnie jeździć.


Niby godzinka drogi 😉 to nie tak daleko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dalej sobie szukam rzeczy dla maluszka 🙂 Teraz z ubrankami na razie przystopuje i wezmę się za kocyki, fridę, pieluszki i wszystkie inne potrzebne gadżeciki 🙂
Słuchajcie jak byłam w sobotę w Carrefure chciałam kupić sobie krem na rozstępy Perfecta Mama, ale nie było był inny specyfik też z Daxa 2 w 1 na rozstępy i wyszczuplający...Któraś już pisała,że nie wolno wyszczuplających specyfików w ciąży stosować,ale tam na opakowaniu nie pisze że w ciązy nie wolno stosować 😞 Posmarowałam sobie wczoraj tym nogi i tyłek i objęło mnie zimno....hmmm czy jak będę nogi i tyłek smarować to może to malutkiej mojej zaszkodzić????
Matko na wszystko trzzeba uważać czasami już tego po prostu nie ogarniam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

Nadrobiłam zaległości,a troszke tego było od soboty 🙂U mnie pogoda wysmienita,otworzyłam sobie balkonik i wdycham swieże powietrze,potem męża wyciagne na jakis spacerek 🙂
Mi dzis przyszła przesyłka,spodenki i koszulka na krótki rekaw dal mojego babelka 🙂Spodenki sa takie maciupkie,że mały pewnie kilka razy tylko załozy,ale sa takie sliczne.
Ja wczoraj byłam na zakupach,kupiłam sobie taka tuniczkę na lato do tego dokupie getry i bedzie oki.Co do sukienki,to ja tęz ide na komunie i tez kupiłam za nie wielka kase i wiem ,że ja wynosze jeszcze po porodzie 🙂
Witam nową mamusie 🙂
A ja jutro mam wizyte,troche sie denerwuje,bo ide skonsultowac ta pepowine dwunaczyniowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Laseczki 🙂 🙂 🙂
A u Nas dzisiaj taka sobie ta pogoda, niby ciepło ale słoneczka prawie brak 😞
Martusia śliczna sukienke sobie kupiłas i na pewno będziesz w niej rewelacyjnie wygladac. 😉 😉 😉
Jesli chodzi o witC to dziwi mnie to co piszecie, poniewaz mi normalnie mój ginekolog przepisuje i łykam ja codziennie od 15tc i jakos z dzidzia wszystko jest wporządku 🙂
Tylko od wczoraj jakos mało ruchliwa jest 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Pati kremik może zostaw sobie na po ciąży a teraz kup coś typowo ciązowego, wtedy będziesz miała pewność że nie zaszkodzi.
Pati zgadzam się z Divianą 🙂

Majka śpi, zasnęła na spacerze. Pranie suszy sie na słoneczku 🙂 Drugie się pierze. Pogoda piekna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tam nie przesadzajmy nie piszesz wódki, a ksiądz kiedyś nam na religii powiedział że alkohol to się liczy tylko jak się go pije jak się go je to już nie 🙂
Ja też pochlaniam czasem trufle i oststnio mam zachciankę na czekaladki z alkoholem i myśle że na wielkanoc się skusze na jedną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do surowych jajek jednak unikałabym potraw gdzie one występują. Ryzyko zarażenia salmonellą.

Co do witaminy C. Sama nie wiem Ja nawet kiedyś słyszałam, ze nie można jej przedawkować bo jej nadmiar z organizmu poprostu wysikujemy, ale teraz to już nie wiem 🤢 Chyba tylko sama witamina C to wie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Diviana i Marta 🙂
A ja mam ochotę na piwo z sokiem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jak byli znajomi u nas w sobotę to mało się nie popłakałam,że nie mogę,ale mąż przynajmniej cole mi pozwolił się napić,żeby całkiem smutno mi nie było 🙂 Dla mojej malutkiej kruszyneczki przetrwam, a jak będę mogła to najpierw rzucę się na mojego męża i go wykorzystam,a potem piwa z sokiem się opiję jak bąk 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...