Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta-lion ja też mam rodzinkę w twoich okolicach już tam długo nie byłam ale kiedyś często tam gościłam. Macie tam wiele pięknych miejsc.
Co do wózków- ja zdałam się na opinię marty hehe. I też na 99% wybieram jedo- bardzo spodobał mi się ten wózek.
Mój mąż też sierpniowy jest- 29 ma urodziny, ale wolała bym żeby Ala tak długo nie czekała i nie robiła tacie takiego prezentu hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hehe Lydzia raczej nie poczeka. Tak długo nie trzymają wywołują już poród. Dokładnie na kiedy masz?
Tak a można wiedziec w jakich okolicach ?? 🙂 Ja mieszkam w bardzo małej miejscowości, w sumie mieszkam tu już 11 lat, ale ja i tak wszystkich nie znam, oni mnie i owszem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już wróciliśmy, niespodzianka mężowa suuper naprawdę różnica jest ogromna jak cały czas oglądało się beton a teraz jest tam podłoga 🙂
Daniela u nas nie ma jeszcze tak dużo do wykańczania, bo zostały nam drzwi wewnętrzne, schody na strych no i sprzęty typu kuchenka, pralka i meble, tylko że u nas z funduszami kiepsko i musimy czekać na wypłatę zanim zdecydujemy się na jakiś jeden większy zakup.
Jeśli chodzi o ogrzewanie to tam jest elektryczne 🤨 tak już kupiliśmy więc wystarczy grzejnik do prądu włączyć, ale rachunków się obawiam 😮
Foga dziękuję że mówisz że mogę jeść ile chce, po mnie po prostu mojej wagi nie widać, bo mam drobne kości, ale faktycznie przytyło mi się i nawet na buzi to widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Marta, no to wykorzystam ten fakt i zapytam, bo może wiesz - czy park jest już otwarty? Trochę przez ostatni rok okolica ucierpiała na tych przebudowach
Jeśli mówisz o tej rozbudowie do góry w stronę szpitala. To jeszcze trwa. Ostatnio też widziałam, ze wzięli się za przebudowę sceny w parku przed tą restauracją, Tam gdzie te koncerty czasem bywają. Ale może do lata skończą. Wczoraj to było jeszcze tak nudno. Wszystkie fontanny nie działające 😞 Nawet na deptaku nie wszystkie restauracje wystawiły się jeszcze na zewnątrz.

A jeśli można spytać przyjeżdżasz w nasze okolice rodzinnie czy służbowo?


Przyjeżdżamy całą rodzinką, mamy tu mieszkanko "wakacyjne". I masz rację, poza sezonem trochę tu sennie, ale jak i tak lubię tu przyjeżdżać. Nawet jeśli oprócz nas, po parku snują się tylko emeryci z sanatorium 😆

Hehe to odezwij się jak będziesz 🙂 🙂 🙂 Nasze córki są prawie w jednym wieku 🙂


Ok, marta-lion, dam znać. Czasem, przy niepogodzie, mój szkrab nudzi się niemiłosiernie, miło byłoby mieć koleżankę, tam na miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jo-aneczka to zdradź jeszcze jak ty strasznie blisko mojego wieku jesteś ???
A teraz już wiesz co będzie ? Moze pisałaś a ja nie doczytałam, jeśli tak to z góry przepraszam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
He dziewczynki 🙂
Wiem że temat był już poruszany milion razy,ale przy ilości stron którą produkujecie nie idzie tego znaleźć .Chciałabym żebyście napisały które wózki polecacie,i które są godne uwagi.Może to pytanie do bardziej doświadczonych mamusiek jak Marta-lion,ale wiem też że Pati[/b ]zbierała wszystkie linki.Bardzo proszę,chciałabym znać zdanie wszystkich mamusiek sierpniowych.
Z góry wielkie dzięki 🙂


Ja będę miała Quinny Buzz. Mam już spacerówkę, więc dokupię tylko gondolę. Nie wiem czy ci ten wózek mogę z całym sercem polecić bo gondola ma dość małe wymiary (nawet zastanawiam się nad możliwością dopasowania większej z innej firmy).
Co do spacerówki, to w moim przypadku sprawdziła się idealnie. Lekka, łatwo się składa i rozkłada, mieści w większości bagażników. Ale to raczej wózek do miasta niż na wertepy. Lepiej się sprawdza jeżdżąc po chodnikach niż po polnych czy leśnych dróżkach.
Duży plus za wygląd zewnętrzny i ergonomię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana super CI mąż niespodzianke zrobił!!!! moj dzisiaj chyba tez probowal.... ale nie wiem jeszcze czy mam sie cieszyc czy plakac 😁 😁 on hoduje ptaszniki ( a co za tym idzie karaluchy jako pokarm dla nich) i dzisiaj przyszedl szczesliwy jak nie wiem co i mi mowi ze nie mam kompanke w domu w ciazy 😮 😮 😮 i okazalo sie ze jeden z tych robali zostanie mama 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe jo-aneczka to zdradź jeszcze jak ty strasznie blisko mojego wieku jesteś ???
A teraz już wiesz co będzie ? Moze pisałaś a ja nie doczytałam, jeśli tak to z góry przepraszam 😞


No blisko, blisko, ty plus dwa ☺️ ☺️ ☺️
No a czekam na kolejną dziewuszkę, w moim przypadku też, póki co, kobiety górą. I tak już zostanie, jak sądzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Diviana super CI mąż niespodzianke zrobił!!!! moj dzisiaj chyba tez probowal.... ale nie wiem jeszcze czy mam sie cieszyc czy plakac 😁 😁 on hoduje ptaszniki ( a co za tym idzie karaluchy jako pokarm dla nich) i dzisiaj przyszedl szczesliwy jak nie wiem co i mi mowi ze nie mam kompanke w domu w ciazy 😮 😮 😮 i okazalo sie ze jeden z tych robali zostanie mama 😮 😮 😮


No, to hmmmm... milutka ta niespodzianka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe jo-aneczka to zdradź jeszcze jak ty strasznie blisko mojego wieku jesteś ???
A teraz już wiesz co będzie ? Moze pisałaś a ja nie doczytałam, jeśli tak to z góry przepraszam 😞


No blisko, blisko, ty plus dwa ☺️ ☺️ ☺️
No a czekam na kolejną dziewuszkę, w moim przypadku też, póki co, kobiety górą. I tak już zostanie, jak sądzę 🙂
No to oj tam oj tam wielkie mi hallo 🙂 Moje marne 33 +2 🤪 🤪 🤪
Hehe no u mnie trzecia dziewucha 🙂 I prawie same lwy 🙂 Tylko starsza jest koziorożec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe jo-aneczka to zdradź jeszcze jak ty strasznie blisko mojego wieku jesteś ???
A teraz już wiesz co będzie ? Moze pisałaś a ja nie doczytałam, jeśli tak to z góry przepraszam 😞


No blisko, blisko, ty plus dwa ☺️ ☺️ ☺️
No a czekam na kolejną dziewuszkę, w moim przypadku też, póki co, kobiety górą. I tak już zostanie, jak sądzę 🙂
No to oj tam oj tam wielkie mi hallo 🙂 Moje marne 33 +2 🤪 🤪 🤪
Hehe no u mnie trzecia dziewucha 🙂 I prawie same lwy 🙂 Tylko starsza jest koziorożec 🙂


Oh ty, tak wytykać kobiecie lata 😁 😁 😁
Ale co tam, bycie mamą po trzydziestce a nawet czterdziestce jest teraz ponoć trendy.
Wiem, wiem, trochę za późno się zabrałam za tworzenie dużej rodziny. Więc raczej ci nie dorównam w ilości dziatek.
A poza tym, obawiam się, że mój mąż kazałby kolejną babę przerobić 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela bo u mnie to prawie jak w domu wariatow...a jak pomysle ze za 4 miesiace najwiekszy wariat ( moj m.) zostanie ojcem to sie za glowe lapie... jak sie go moja siostra pytala co to kamuflaz to powiedzial jej ze rodzaj margaryny... 😮 😮 wiec przede mna trudne wyzwanie... 😁 😁 😁 ale na nude nie moge narzekac...u nas zawsze jest wesolo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, w kategorii "najbardziej nietypowe zajęcie mężów/partnerów sierpnióweczek 2011" twój z całą pewnością zająłby pierwsze miejsce.
A czy te hmmm... pupilki hodujecie w domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jo-aneczka. Wiesz życie róznie się układa. Moje w pewnym momencie bardzo się zagmatwało. W sumie róznica wieku między starszą a młodszą nie wyszła z planów tylko z życia. Ale najważniejsze że wszystko się poukładało 🙂

Teraz czekamy na Julię 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Daniela bo u mnie to prawie jak w domu wariatow...a jak pomysle ze za 4 miesiace najwiekszy wariat ( moj m.) zostanie ojcem to sie za glowe lapie... jak sie go moja siostra pytala co to kamuflaz to powiedzial jej ze rodzaj margaryny... 😮 😮 wiec przede mna trudne wyzwanie... 😁 😁 😁 ale na nude nie moge narzekac...u nas zawsze jest wesolo 🤪


Ale pomyśl najlepsze zabawy będzie wymyślał, skoro taki kreatywny, dzieci uwielbiają takie osoby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Paninka, w kategorii "najbardziej nietypowe zajęcie mężów/partnerów sierpnióweczek 2011" twój z całą pewnością zająłby pierwsze miejsce.
A czy te hmmm... pupilki hodujecie w domu?


tylko ja nie wiem czy to zaszczyt.... a pajaczki mamy w domu, kazde ma swoje terrarium... 3 sa jak dlon, jeden ma jakies 3 cm a 4 calkiem malutkie...

diviana a jesli chodzi o zabawe to bedzie najlepszym tatusiem na swiecie, ma tysiac pomyslow na minute i jak sobie cos wymysli to juz nie ma odwrotu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Paninka napisał(a):
Daniela bo u mnie to prawie jak w domu wariatow...a jak pomysle ze za 4 miesiace najwiekszy wariat ( moj m.) zostanie ojcem to sie za glowe lapie... jak sie go moja siostra pytala co to kamuflaz to powiedzial jej ze rodzaj margaryny... 😮 😮 wiec przede mna trudne wyzwanie... 😁 😁 😁 ale na nude nie moge narzekac...u nas zawsze jest wesolo 🤪


Ale pomyśl najlepsze zabawy będzie wymyślał, skoro taki kreatywny, dzieci uwielbiają takie osoby 🙂


Paninka zrywam boki z margaryny 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe coś o tej kreatywności wiem. Ja przeżyłam już budy z kartonu, domki z pudełek, ostatnio był samochód wyścigowy z pudła po kosiarce 🤪 🤪 🤪 Kiedyś były zwierzaki z masy solnej. A ostatnio kaczka super bohater w przebraniu 🙂 🙂 🙂 Z filcu, bibuły itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż ma chęc na jeżyka tak coś czuję, Kiedyś pokazywał mi takiego malutkiego na allegro w wczoraj jak powiedziałam, że przed naszą bramą był jeżyk i nie uciekał to natychmiast " A może my kupimy Rysiowi takiego malutkiego" U mnie zwierząt nie brakuje, a i przerabiałam już nie jedno włącznie ze szczurkiem. Jedno czego się boję to to co ma mąż Paninki i nawet nazwy nie napiszę bo zwyczajnie nie mogę. Tak się boję. Ja Cię podziwiam za takie hobby męża. U mnie jak po ścianie jakiś łazi to gęsiej skórki dostaję i chocbym nie wiem jak się starała to nie umiem paniki opanowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas teraz jest kot 8 ptasznikow zolw amstaffka bernardyn owczarek niemiecki, w boze narodzenie zdechl szczur ze starosci, odkad poznalam m. to u niego w domu byla jeszcze szynszyla 3 koty golebie, a jego rodzice mieli jeszcze kury kozy sowe, rybki swinki morskie i kroliki juz nie pamietam cvo tu jeszcze bylo... moja mama nigdy za bardzo nie przepadala za zwierzetami ale tesciowa to kocha je az do przesady i m. to po niej odziedziczyl 🤪 🤪 🤪a jesli chodzi o pajaki to kwestia przyzwyczajenia, na poczatku tez sie balam, ale przyzwyczailam sie mamy je od pazdziernika i teraz juz mi nie przeszkadzaja, sa za dwiema szybami wiec nie ma obawy ze uciekna... poza tym ta odmiana jest strasznie powolna i nie skacze...
bardziej sie boje jak moja kocica wiosna i latem znosi do domu pol zywe myszki, jaszczurki albo ropuchy 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...