Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magdalena20 jesteś niesamowita!!!
Zalozylas stronke śerpnioweczek!!!

!!!Super!!!

Pieknie Ci to wyszlo!!!
Duzo czasu Ci to zajelo? Jakis informatyk jestes czy cós??? Bo zalozenie takiej stronki to pewnie duzo roboty?! I czasu!!!

Powodzenia w dalszych kombinacjach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa dziekuje za kciuki!!! to tylko kontrolna wizyta, a ze wszystko jest ok to mnie nie martwi!!!
ja tez uciekam wlasnie wypilam pol litra cieplego mleczka i ogarnia mnie blogostan 😁 😁 😁 jutro pewnie zajrze dopiero wieczorem a teraz kazdej mamusi zycze spokojnej nocy i milego poniedzialku!!!BUZIACZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angel_69 jak masz na imię bo nie mam Twojego imienia w rankingu ???
Zarejestruj się na stronce www.sierpnioweczki2011.npx.pl a będziesz miała dostęp do wszystkiego co na niej się znajduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa angel_69 ja nie jestem informatykiem. Sama nie wiedziałam, że mam takie zdolności. Trochę poszperałam na necie i tak jakoś mnie wzięło na zabawę i tworzenie strony www. hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
malstep jeśli chodzi o wózek mi po ostatnich wojażach
ii poleceniach znajomych na pierwsze miejsce wysunął się
X-lander XA 🙂
Tylko w kolorkach ubogo...

sorki,ze tak sie wcinam...ale kliknełam x-lander i mi wyskoczyło....Mam ten wózeczek w domu, moge go szczerze polecić na wszystkie wypady ,wózek nie do zdarcia...koła super,budka przedłużana rewelacyjna,podpórka pod nózki stabilna,duży kosz pod wózkiem...Jedynie co mi nie podpasowało,a uważam to za bardzo WAŻNE to ,że gondolka jest bardzo mała....Naprawdę!!!Moje dziecko[ tak jak i wasze] urodziło się w sierpniu i do zimy już mu było zdecydowanie za ciasno,a gdzie tu jeszcze jaki kombinezon,czy ciepły śpiworek....przetrzymałam do stycznia i niestety musiałam zmienic na wersje spacerowa...a wiadomo nie ma to jak ciepła gondolka...SORKI,ŻE TAK SIE WCIEŁAM....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Troszkę was zaniedbuje ostatnio,ale jakaś taka zalatana jestem,nie jestem w stanie niestety przeczytać wszystkiego co pisałyście,wybaczcie mi 🥴 🥴jeśli był poruszany jakiś ważny temat to bardzo proszę o streszczenie 😜 😜
Dzięki wielkie za opinię i typy wózków,wasze zdanie w tym temacie jest niezwykle ważne,więc jak macie jeszcze jakieś typy to dajcie znać.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę udanych wizyt,bo przeczytałam że niektóre z was się wybierają niebawem 🙂 🙂
Mój Franek kopie więc domniemywam tzn,Wiem że wszystko z nim ok 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie. 🙂 Jak zwykle o odpowiedniej porze. 😜 😜 😜 😜
Cały weekend spędzilismy na swierzym powietrzu. 🙂 Wczoraj na rybkach i grillu a dzisiaj na spacerku po lesie 😁 😁 😁 😁 Jestem padnieta i jedyne co na dzisiaj moge wam powiedziec to.........
Dobranoc Brzucholki 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂

Paninka powodzenia na wizycie czekamy na wieści 🙂

Marta sukienka rewelacja 🙂

ja wczoraj podobnie jak Pati i Marta (jak dobrze pamiętam :blush 🙂 spędziłam dzień na leniuchowaniu 😜 tego bylo mi trzeba 🙂

mam pytanie: ten temat napewno był już poruszany (ale chyba nie za mojej kadencji) jak jest ze żłobkami można zapisywać się przed narodzinami dziecka? Nie wiem czy powinnam już może się starać 😮

miłego słonecznego dnia życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Marta-lion termin mam na 11.08 🙂 a rodzinka mieszka w Nowej Rudzie 🙂
Sukienka faktycznie śliczna. Ja się zastanawiam co znajdę na wesele- wtedy będę już bardzo słoniowata 😉

Hehe nie mówi się słoniowata tylko wysoko w ciąży (mój mąż by ci tak powiedział) 🙂 🙂 🙂
A Nowa Ruda faktycznie nie daleko 🙂 Czasem jeżdżę tam z dziećmi na małe zakupy, szczególnie buty dla dzieciaków można kupić, ale ogólnie nie lubię tego miasta.
Hehe zawsze moge odsprzedać ci swoją sukienke po komunii 🤪 🤪 🤪

Co do terminu porodu, to miałam rację prezentu na urodziny dla tatusia nie będzie 🙂 Tzn będzie, ale przedwczesny. Tak długo po terminie nie trzymają, to nawet niebezpieczne dla dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle DZIEŃ DOBRY 🙂

Anya co do żłobków to na pewno można. Ja nie korzystam, ale wiem, że siehankowa z naszego forum (znów nas zaniedbuje że nie wiem co 🙂) zapisała juz swojego malucha. A kolejka trwa dwa lata hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki 🤪

Marta sukienka śliczna - taka wesoła 😜
Paninka powodzenia na wizycie
Madalena ja też mam wizytę bez USG tylko w środę...ale mam nadzieję że zleci mi badania bo jeszcze ani glukozy ani przeciwciał RH nie robiłam,no i tak jak pisze Diviana posłucham serduszka 😆
U nas piękne słoneczko więc po sniadaniu wybywamy na spacerek 😁
Miłego dnia brzuchatki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...