Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Diviana- nie denerwuj się to nie ma sensu 🙂 To tylko facet- a oni już są tacy nie doskonali 😉


Powiedział mi że by chciał bym była szczupła bo na moje grubaśne nogi nie może patrzeć i że nimi trzeba ruszać i ćwiczyć bo nic z tego nie będzie, a ja wieczorami tylko na brzuszku siedzę i wyglądam jak wielki garbaty spasiony grubas 😞


Diviana Ty męzowi powiedz, że teraz to Ty karierę robisz i nawet jeśli Ci nie pomoże takimi słowami to powiedz mu, że z tej kariery nie zrezygnujesz chobyś jak dwa wieloryby miała wygląda i, że nawet jak jest taki nieznośny dla Ciebie, to kochasz go i już. I rób swoje ale się uśmiechnij choby przez łzy tylko, żeby on tych lłez nie widział. Uśmiechnij się kochana choc na chwilę plissssssss 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może ja mojego przyślę do twojego......... niech chłopu wytłumaczy co jest grane...... Mój jakoś zawsze wolał, żeby kobieta miała tu i ówdzie i każdemu, kto ośmielił się coś na figurę swojej Pani mówić on odpowiadał: A co wolałbyś z reklamą głodu się pokazywać 🙂
Nie martw się kochana...... Palnął coś głupiego a później będzie tego żałować......... A niby jak dziecko ma się rozwijać?? Z diety czerpać resztki?? A nie słyszał o czymś takim, ze nadmierny wysiłek w ciąży może zaszkodzić lub nawet przerwać ciążę???
Ech ci faceci rzeczywiście czasami są puści jak bębny.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
Kornelka napisał(a):
Ja o tym czasem zapomnę to brzuszek opór stawia i sam o luzik się upomina. Ja zawsze energiczna byłam w miejscu długo nie posiedziałam a jak ktoś ze mną szedł to zawsze mówił Jak ty szybko chodzisz. Dla mnie to było normalne tempo i jak coś trzebabyło zrobic to trzebabyło się za to wziąc. Mąż nie raz mnie upominał, żebym tak nie szalała, że nie tak szybko, nie chodz tak prędko, na ten boczek to wolniej się przekładaj, nie tak szybko z tego łóżka i tylko nie tak i nie tak. Teraz jak mam przełoży się na drugi boczek to w pięciu etapach to robię i stękam z wysiłku.O brzuszku już się zapomnie nie da bo i malutki nie jest, trzeba bardzo uważac.

Mam tak samo...mój maż mnie non stop upomina ze się rzucam w nocy ze za szybko wstaję itp ale dzidzi napewno nic wtedy nie jest jest dobrze amortyzowane przez wody płodowe wiec spokojnie 😉

Z dedykacją dla Danieli
http://www.youtube.com/watch?v=0Bmhjf0rKe8&feature=player_embedded


Dziękuję a kiciuś uroczy no i śmieszny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A może zjedz dziś sama na mieście (oczywiście nic mu nie mówiąc) a jemu postaw na stół na obiad michę zielonej sałaty........ A jak coś powie, to masz wytłumaczenie........ w końcu MUSICIE dbać o sylwetkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A może zjedz dziś sama na mieście (oczywiście nic mu nie mówiąc) a jemu postaw na stół na obiad michę zielonej sałaty........ A jak coś powie, to masz wytłumaczenie........ w końcu MUSICIE dbać o sylwetkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia wypoczywaj 🙂 A te zasłabnięcia to nam się teraz mogą zdarzać. Mi osobiście w tej ciąży też się zdarzyło myślałam że zemdleję ale na szczęście tak się nie stało.

Diviana powiedz mężowi co nieco do słuchu 😠 Ci faceci to jednak dziwny gatunek...
No i przede wszystkim się nie przejmuj, ze zdjęć chudzinka na nas spogląda, brzusio mały 🙂

Co do ułożenia dzidzi
to moja Antoninka non stop mnie ciśnie na pęcherz a wczoraj wieczorem się chyba okręcała bo po prawej stronie bańka wyskoczyła i oczywiście okropny ucisk na pęcherz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana lej na to 🙂 Kto jak kto ale ty akurat dobrze wyglądasz 🙂
Ja ci to mówię. Poczekaj poczekaj on jeszcze zatęskni do sexy kobiety w ciąży 🙂
Mój mąż uwielbia mnie w ciąży 🙂

Crazzzyyy hehe o tym samym pomyślałam. Lekarz pomysli, że po medycynie jesteś 🤪 🤪 🤪 Ja poprostu napisałam Ci to co ja mam w wyniku badania usg połówkowego.


Podoba mi sie tekst wojownicze żółwie ninja !!!!

My juz po obiadku. Emilka ze szkoły przywieziona. Byli dzisiaj na ognisku i sporą część tego gniska moje dziecko ma na twarzy 🤪 🤪 🤪
Zaraz idziemy na spacerek, bo Maja oczywiście "papapa".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana to rzeczywiście przesadził...
Szkoda, że nie możemy mu nagadać do słuchu!
Może jakieś gazety przydało by mu się podrzucić żeby się wyedukował...
Buziaki dla Ciebie Laseczko 😘


Eleeza
dziękuję, ten post o x-landerze czytałam.
Wiele osób mi go polecało i w sklepie też najfajniej mi się go prowadziło 🙂
Ma tą wadę, że w spacerówce nie da się odwracać właśnie siedziska...
i o tej gondoli czytałam ale sama nie wiem...
Sprawdziłam wymiary i ma 79x37x21
dla porównania Jedo ma np 80x35x21.
Muszę jeszcze zobaczyć w rzeczywistości Jedo Fyn bo oglądałam tylko Bartatinę.
A chcemy wózeczek kupić w maju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa gondola w X-Landerze w rzeczywistości jest mniejsza bo właśnie ma zwężane końce. Skoro widziałaś Bartatina, to Jedo jest niemalże taki sam. Stelaż ma inny, między innymi obrotowe kółka. Gondole się nie różnią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...