Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jolajola Kupuj żółte,białe i zielone to pasuje i do chłopca i dziewczynki 🙂 Zaczęłam robić sweterek na drutach jak zaszłam w ciąże i kupiłam właśnie jasno-zieloną wełnę i białe serduszka wyrobiłam, okazalo sie ze mamy chlopca i sweterek i tak bedzie pasować 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agnie-szka napisał(a):
Dzięki Dziewczyny 🙂 muszę się przestawić, bo inaczej to Forum wygląda jak się zalogowałam tzn. inna kolejność pojawiania się postów 😉 ja jestem od początku na L4, krwiak, zła biochemia, amniopunkcja, miękka szyjka i tak sobie od stycznia leże ( dlatego gorąco ściskam Pati) ale teraz samopoczucie super tylko na leżąco 😜


Witam Agnie-szka 🙂
Myślałam,że tylko ja miałam takie perypetie i bez przerwy tylko mnie coś nęka, dziewczyny momentami miały dość mojego marudzenia i użalania się oraz złych scenariuszy, które wymyślałam sama, ale Ty za pewne mnie rozumiesz bo też widzę,że nie miałaś lekko i cały czas miałaś jakieś dziwne niestworzone historie...
Ja mam znów podwyższone leukocyty i obawiam się,że już za miesiąc nie obędzie się jak teraz bez szpitala...ale póki co święta więc się nie zadręczam do przodu..
A powiedz mi Agnie-szka jak Twój lekarz rozwiązał sprawę miękkiej szyjki/? i co to znaczy zła biochemia? I jak ją leczysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jola- doświadczony lekarz raczej się nie myli 🙂
Dopytaj na kolejnym usg, ja tak robię i to już chyba zaczęło lekko wkurzać moją ginekolog 😁 😁 😁

Madalena- szukam fotki, ale ostatnie w miarę ciekawe to te ślubne, na których jestem z mężem. Praktycznie nie mam aktualnych zdjęć, na których jestem sama....ale coś wymyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
jolajola Kupuj żółte,białe i zielone to pasuje i do chłopca i dziewczynki 🙂 Zaczęłam robić sweterek na drutach jak zaszłam w ciąże i kupiłam właśnie jasno-zieloną wełnę i białe serduszka wyrobiłam, okazalo sie ze mamy chlopca i sweterek i tak bedzie pasować 🙂 🙂 🙂

A morelowy kolor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka Witam Cię u nas na forum. :P
I jednocześnie zapraszam na naszą stronę : www.sierpnioweczki2011.npx.pl
zarejestruj się to będziesz mogła korzystać z wszystkich dobrodziejstw jakie nam brzusiom oferuje.
Aaaa i prześlij mi jakieś zdjęcie swoje i swojego brzuszka to wstawię je do galerii właśnie na wspomnianej stronie www. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati, bronię się przed szwem ale jak się szyjka skróci to nie będę miała wyjścia, na razie jest tylko miękka więc mam leżeć i nie dopuścić do bakterii czyli Lacibios Femina a na dół czopki, biorę 2x Duphaston, 2x Magnez, Żelazo, witaminy, i jak boli brzuch to nospę a jak już jest żle to mam Relanium 🙂 ale powiało Apteką - sorry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elleza z wieczoru panienskiego hehehe az mi sie przypomnialo, ja mam same takie ze stritizerem w tle a później jego gołego tyłka hehehehe ostatnio odsunelismy kanape i znalazlam jeszcze rozowe pióra z mojego panienskiego szala 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Jola- doświadczony lekarz raczej się nie myli 🙂
Dopytaj na kolejnym usg, ja tak robię i to już chyba zaczęło lekko wkurzać moją ginekolog 😁 😁 😁

No ja myślę że się nie myli.... ja byłam prywatnie na połówkowym więc.... 🤨
A kiedy jest kolejne badanie usg to juz pod koniec ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
z Maluszkiem wszystko ok, kopie coraz mocniej i dobrze się rozwija- będę miała dziewczynkę -Emilię- po amniopunkcji już wiem na 100% ku lekkiemu rozczarowaniu mojego męża bo w domu mamy 4-letnia Natalkę 😜


Witaj Agnie-szka super że z dzidzią wszystko dobrze. Ja też będę miała drugą córkę, mam już 6cio letnią Gabrysię i powiem Ci że mąż też jest bardzo zawiedziony bo liczył na chłopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Jola- doświadczony lekarz raczej się nie myli 🙂
Dopytaj na kolejnym usg, ja tak robię i to już chyba zaczęło lekko wkurzać moją ginekolog 😁 😁 😁

No ja myślę że się nie myli.... ja byłam prywatnie na połówkowym więc.... 🤨
A kiedy jest kolejne badanie usg to juz pod koniec ciąży?


Ja mam robione na każdej wizycie czyli co 4 tygodnie ale od początku chodzę prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
karolcia12345i napisał(a):
jolajola morelowy to jakos mi osobiscie bardziej do dziewczynki pasuje 🙂 🙂 ale pomaranczowy juz do chlopca i dziewczynki 🙂 🙂


A morelowy to nie to samo co pomarańczowy?

hehe chyba nie... pomarańczowy to mocny kolor a morelowy trochę stonowany 🙂 tak myślę 🙂
pytam, bo chciałam kupić pościel i takim kolorze i osłonki do łóżeczka, różowy bardzo ładny jest ale tak sobie pomyślalam że jak będą ubranka rózowe to zniknie w łózeczku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co miesiac USG, ale chodze tylko prywatnie, pewnie na nfz cos ok. 30-35 tygodnia ciazy robią.
Co do piosenki to ja za kazdym razem ryczę jak ją słysze nie moge tego opanowac, jeszcze jak Wiktorek mnie kopnie to mam potop 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
elleza z wieczoru panienskiego hehehe az mi sie przypomnialo, ja mam same takie ze stritizerem w tle a później jego gołego tyłka hehehehe ostatnio odsunelismy kanape i znalazlam jeszcze rozowe pióra z mojego panienskiego szala 🙂 🙂 🙂 🙂


Ja mam tylko fotki z domu, jak się szykowałam do wyjścia. Później był zakaz uwieczniania...a to co się działo na imprezie zabiorę ze sobą do grobu 😁 😁 😁 😁 Szkoda tylko, że miałam taką bombę, że niewiele pamiętam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Jola- doświadczony lekarz raczej się nie myli 🙂
Dopytaj na kolejnym usg, ja tak robię i to już chyba zaczęło lekko wkurzać moją ginekolog 😁 😁 😁

No ja myślę że się nie myli.... ja byłam prywatnie na połówkowym więc.... 🤨
A kiedy jest kolejne badanie usg to juz pod koniec ciąży?


Ja mam robione na każdej wizycie czyli co 4 tygodnie ale od początku chodzę prywatnie.

No moj lekarz nie ma usg więc wysyła mnie gdzieś indziej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...