Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny dziękuję Wam za gorące powitanie 🙂
jo-aneczka widziałam filmik, polecam i też momentami płakałam ze śmiechu
jeśli chodzi o foteliki to ja przy pierwszej miałam Maxi Cosi Cabrio i byłam bardzo zadowolona, ale niestety sprzedałam i teraz czeka mnie zakup i kupuję Maxi Cosi Cabrio total black - chciałam tutaj wkleić linka ale pisze mi,że jestem nowym użytkownikiem i nie mogę zamieszczać linków 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja w ramach odpoczynku posprzatałam środek auta, jutro na myjnię 😮 😮 😮

Pati a co ja też czasem szaleję 🙂

Mapa co do spacerówki. Jeśli chodzi o twoje obawy co do tego że spacerówka jest obudowana i za ciepła w JEDO to ja się nie zgodzę. Co do wielkości to nie wiem wydaje mi się że spacerówka którą mam obecnie jest taka sama. Majka jak wiesz ma 20 miesiecy i spokojnie leży w niej na długość z rozłozonym podnózkiem i nogi są na granicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion dziękuję za Twoją opinię 🙂
Uspokoiłaś mnie...i na razie zapowiada się, że ja też skończę z Jedo Fyn 😁
Powinnaś jakąś prowizję za reklamę dostać 🙂
Oklask dla Ciebie o kończę na razie temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
a jaki ty rozmiar kupowałaś tej koszulki 🙂 🙂 🙂


L 🙂
pomierzyłam siebie zgodnie z tymi wymiarami jakie są na stronce
i bałam się, że M będzie za mała.
I dobrze zrobiłam 🙂
Standardowo nosze rozmiar M/38

Marta zgubiłam się, masz teraz 2 spacerówki? 😁
Wiem, że kupowałaś do podróży, a tamtą Jedo zostawiłaś, tak?
Czy jasny lub ciemny kolor ma duże znaczenie
czy mogę tylko zgodnie z gustem wybierać? 🙂
Bo te ciemniejsze bardziej mi się podobają 🙂
Nie zgrzeje mi się Dziduś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAPA. Czyli jak ja noszę standardowo S to powinnam kupić raczej 38.

Mam teraz tą spacerówkę co na zdjęciu dla Majki. Jak sprzedałam wózek po Majce kupiłam taką, świetnie się składa do bagażnika, a przede wszystkim super do samolotu.
No a teraz niedawno kupiłam Jedo Fyn 4DS dla dzidziusia i w nim oczywiście też jest spacerówka, więc moge sobie porównywać hihi. Powiem ci ze Majka jak oglądałam wózek kiedy mi przysłali siedziała nawet w gondoli 😁 😁 😁 i się zmieściła.
Kolor ja teraz mam to 120 w tej aukcji http://all..pl/wozek-jedo-fyn-2011-4ds.

Pytasz o grzanie. Nie kupiłabym czarnego ortalionowego wózka, a wiem, że takie są.
Teraz kupiłam ciemno brązowy i nie czuję że dzidziuś mi się zgrzeje, a wiem że to był dobry wybór. Bo jak tylko go rozłozyliśmy Majka pobiegła do niego z łapkami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
MAPA. Czyli jak ja noszę standardowo S to powinnam kupić raczej 38.


Tak mi się wydaje 🙂

Dziękuję, dziękuję, dziękuję - więcej pytań nie mam 🙂
I 120 to też mój faworyt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
MAPA. Czyli jak ja noszę standardowo S to powinnam kupić raczej 38.


Tak mi się wydaje 🙂

Dziękuję, dziękuję, dziękuję - więcej pytań nie mam 🙂
I 120 to też mój faworyt 😁
No ja mam 120 i kupiłam używaną z gwarancją do lutego 2012 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziweczęta mam pytanko odnośnie wanienki i śpiwora,
Wanienkę znalazłam taką o jakąmi chodziło rozkładaną, ale zastanawiam się nad rozmiarem jaki powinna miwć wanienka, aby bobasek nie za szybko mi wyrósł...
A co do śpiworka mam dylemat bo nasze maluszki w zimie na dworek powinny też wychodzić,aby się zahartować . Znalazłam jeden taki niby wielofunkcyjny
http://www.justbaby.pl/uniwersalny-spiworek-podwojnie-ocieplony-do-wozka-z-polarem-3w1-wersja-exclusive-do-wozka-glebokiego-spacerowego-oraz-na-saneczki-wyprzedaz.html
i nie wiem co o nim myśleć...
Może doświadczone mamusie coś doradzą???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a ja mam pytanie też odnośnie wózka 😁 😁 czy spotkałaś się że w Jedno tylne koła pompowane a przednie piankowe ?? Znalazłam taką aukcję ale wiem że piankowe odradzałyście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Dziweczęta mam pytanko odnośnie wanienki i śpiwora,
Wanienkę znalazłam taką o jakąmi chodziło rozkładaną, ale zastanawiam się nad rozmiarem jaki powinna miwć wanienka, aby bobasek nie za szybko mi wyrósł...
A co do śpiworka mam dylemat bo nasze maluszki w zimie na dworek powinny też wychodzić,aby się zahartować . Znalazłam jeden taki niby wielofunkcyjny
http://www.justbaby.pl/uniwersalny-spiworek-podwojnie-ocieplony-do-wozka-z-polarem-3w1-wersja-exclusive-do-wozka-glebokiego-spacerowego-oraz-na-saneczki-wyprzedaz.html
i nie wiem co o nim myśleć...
Może doświadczone mamusie coś doradzą???


Pati, a masz w domu prysznic czy wannę? Jeśli prysznic, to radzę kupić jak największą wanienkę, ale jeśli korzystacie z wanny to rozmiar według mnie nie ma większego znaczenia.
Jak dzidzia wyrośnie z wanienki to będziesz ją kąpać w wannie.
Z doświadczenia wiem, że to dla maluszków duża frajda.
A jeśli chodzi o śpiworek, to przyda ci się na pewno do gondoli. Jeśli chciałabyś mieć śpiworek również do spacerówki to lepiej kup od producenta wózka. Dzidziuś przez dość długi czas będzie jeździł przypięty pasami, a wtedy musisz też "przypiąć" śpiworek.
Tak więc ważne jest, żeby śpiworek miał otwory na pasy, i to dopasowane do twojego modelu wózka.
Ja osobiście mam śpiwór do spacerówki i moja córka z niego dość długo korzystała, nie jest to zatem niepotrzebny wydatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziś z wami już pożegnam. Idę lulu.
Rano byłam na teście obciążenia glukozą i jak tylko ją wypiłam rozbolała mnie głowa, i boli do teraz.
Buziaczki dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Marta a ja mam pytanie też odnośnie wózka 😁 😁 czy spotkałaś się że w Jedno tylne koła pompowane a przednie piankowe ?? Znalazłam taką aukcję ale wiem że piankowe odradzałyście
Kurcze powiem ci szczerze że się nie spotkałam. Obstawiam, że poprostu ktoś dokupił sobie dwa koła inne, bo można tak zrobić. Ja bym jednak decydowała się na jeden rodzaj kół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati co do śpiwora. W taki co jest na zdjęciach mniej więcej, dla mnie wszystkie są podobne hihi 😁 😁 😁 (ja mam szary z futerkiem) moja Majka wchodziła spokojnie jeszcze tej zimy, czy to w spacerówce czy na sankach 🙂.

Co do wanienki. Hmmm. Ja kupiłam taką zwykłą co ma 100cm długości. I nawet byłam zadowolona. Ale jakbym miała mniejszą tez by było oki. Bo jak tylko Majeczka siedziała w miarę to już kąpała się w dużej. Na początku ze mną, a potem sama 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ja tylko na chwilke wpadam,żeby powiedziec wam kolorowych snów i zmykam na seriale na polsacie 🙂
marta-lion jezeli chodzi o ta koszulke do karmienia,to ja ją tez zamówiłam u tego samego sprzedawcy,ja wzięłma s/m i jest na mnie dobra,jakośc materiału jest ok i nawet jak mi jeszcze brzuszek urosnie będzie ok.Ja jestem dośc niskiego wzrostu,i na mnie jest ok.
dobra uciekam,bo mąz chce komputer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ HEJ BRZUCHALKI

dawno mnie tu nie bylo ale mam strasznie duzo roboty przy remoncie w domu!
chce sie z wami podzielic moja nowinką! wczoraj bylam na badaniu anatomii plodu i wiem juz teraz (niby) na 100%, że dolączy do nas DZIEWCZYNKA 😁 😁 😁

w koncu moge zaczac myslec o zakupach bo jeszcze nic nie mamy...
czytam tu i czytam...

śpiworki, pościele, ciuszki...
ja niestety ciagle w pracy a w domu remont wiec moze wynalazłyscie juz jakies fajne sstronki...

gdzie mozna poogladac i kupic co nieco?!

bede wdzieczna
buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...