Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie Brzusie 🙂

Ja już od rana na nogach, pranie wisi na dworze, troche ogarnęłam w pokoju. Teraz w pracy jestem.
My na Świeta nigdzie nie wybywamy ale za to jadę po siostrę i ona przyjedzie do mnie 🙂 Nie było jej na starych śmiechach chyba ze 4lata. Pewnie będzie wesoło bo ona ma dwóch urwisów 🙂) Bedzie się miała Gabi z kim bawić.
Jutro się wezmę za jakieś gotowanko.

Aasia powodzenia na wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnie-szka napisał(a):
Pati mam do Ciebie pytanie czy Ty się wybierasz na glukozę i czy umiesz wysiedzieć 2 h na krześle w poczekalni? ja siadam na krzesło tylko do posiłków tzn max 20 minut mnie brzuch ciagnie


Tak wybieram się na glukozę po świętach, ale nie mam za bardzo jeszcze wyznaczonego konkretnego terminu...
Co do siedzenia ja jak siadam np na fotelu mamy takie odchylane do tyłu, pod nogi podkładam piłkę ciążową , zsuwam się tak żeby mi było wygodnie i brzusio nie ciągnął i prawie jak bym leżała...
Jak jadę do lekarza zawsze w aucie siedzenie w pozycji dość silnie odchylonej do tyłu, znó żeby bzusia nie ciągnąć...Jak czekam w poczeklani zazwyczaj jadę na konkretną odzinę i czekam tylko 5-10 min na poczekalni...
A z tym cukrem dwie godziny, hmmm nie zastanawiałam się jeszcze nad tym...Po prostu jak pojadę i nie będę mogła wysiedzieć to pójdę do pielęgniarrek i coś na biegu wymyślę 🙂
Albo pobiorą krew pojadę do domu i za dwie godziny wrócę ponownie 🙂
Mże trzeba było lekarrza swojego podpytać jak on sugeruje w takim przypadku takie badanie wykonać ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂 Wczoraj zniknęłam ale juz jestem. Miałam srednio przyjemne wczorajsze popołudnie i wieczór 😠 bo okazało sie, że moja firma nie zapłaciła mi za zwolnienie. Zadzwoniłam tam i jak usłyszałam, że nie odprowadzone są składki, że znów zmieniła się kadrowa, że ona nic nie wie to się normalnie uspokoic nie mogłam. Poryczałam sie ze złości, drugi raz taka sytuacja mi się zdarzyła. Za czyjś bałagan nie mam zamiaru co miesiąc tego przeżywac więc zadzwoniłam tu i tam, wystosowałam kolejnego emaila. Dziś mam miec pieniądze na koncie. Przyjechała do mnie mama, potem mąz wrócił z pracy i jakoś mi przeszło ale to jeszcze nie był koniec 😞 Wieczorem pojechałam po córkę i w drodze powrotnej, nawet nie wiedziałam, jechał za mną radiowóz. Tak jakoś ostatnimi czasy jeżdze powoli. kierunki przy wjeżdzie na rondo włączam, potem zjeżdżajac z ronda sygnalizuję zamiar zjazdu i w ogóle pilnuję się jak dziecko. Ja kierunek w lewo, bo pod dom podjezdrzam, a ten za mną po sygnałach świetlnych 😠 Zatrzymałam się pod bramą ale aż mi się ręce trzęsły. 20 lat mam prawo jazdy, ale tyle kontroli co przez ostatnie 3 miesiące to nie miałam. Pod domem jak złodzieja 😠 Jeszcze iwmówic próbowała, że pasy miałam nie zapięte. Odpięłam, jak po dokumenty sięgałam. Po co ten cyrk? Brzuch mnie tylko rozbolał i kłuc zaczął i zasnąc nie mogłam. Na jeden dzień dużo za dużo tego było.
Jeremiaszek śliczny 🙂 🙂 serduszko fajnie słychac jak bije 🙂 🙂
Przyznam się, że nie doczytałam wszystkiego 😞 ale wszystkim życzęwszystkiego najnajnaj.....
acha... Inez pamiętam, że miała dołączy do męża za jakieś dwa tygodnie czyli w okolicach świąt bo załatwia jakieś sprawy miała. Tak zapamiętałam, że na święta wyjedzie co troszkę mnie zdziwiło, bo myślałam, że zostaną z mężem i po świętach wyjadą. Miała się odzywac, ale tez miała ograniczony dostęp do internetu. Jestem dobrej myśli i pewnie niedługo się odezwie.
Agnie-szka ja po tym badaniu padłam, jak pies Pluto 🙂 Zasnęłam do rana. Trzy dni plackiem, potem cztery mega oszczędnie ze wszystkim i też jest ok. Aa i tu jeszcze raz nawiązę do naszych służb. Mąż prawa jazdy nie ma, ale kiedy leżałam stało się tak, że musiał ktoś wsiąśc i pojechac bo sprawa pilna i bardzo ważna była. Nadmienię, że kurs zrobił, ale egzamin oblał.
I co mogło się stac? No zatrzymali go do rutynowej kontroli. Kilometr w obie strony miał. Musiałam wstac i w 15 stopni mrozu pójśc po samochód. Dla mnie pouczenie zamiast trzystu złotych mandatu a dla męża 500!! Ja tylko zapytałam, czy życie dziecka nie jest najważniejsze. Jeden postraszył męża żeby tak szybko nie wysiadał z samochodu bo on ma broń, na co mój, i co? czuje się pan przez to bardziej meski? 😁
Dobra kobitki, się rozpisałam z rana, ale już się zbieram, coś trzeba zrobic w domu. POZDRAWIAM WSZYSTKIE
P.S. Będę zaglądac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!!
Pati Z tą przejażdżką do domu to chyba nie przejdzie, nie wolno nawet na dwór wyjsć bo zaburzasz metabolizm i sfałszujesz wynik glukozy 🙂 Ja wysiedziałam ledwo ale to dlatego że mnie energia nosiła, ale jak Was ciągną brzuszki od siedzenia na prosto, to tak sobie pomyślałam że może weźcie takie krzesełko(leżak plażowy) i w kąciku sobie rozłóżcie, na takim czymś to wygodnie by było 2 h siedziec 🙂 🙂 🙂
Kasia Śliczny filmik, będziecie mieli cudną pamiątke
Paninka My zamówiliśmy łóżeczko lakierowane, bo ten lakier ma właśnie atesty o których dziewczyny pisały.
Lakiery użyte w produkcji posiadają atesty PZH
Łóżeczka spełniają normy europejskie EN 716-1 ; EN 716 – 2

Osobiście nie kupiłam bym nie lakierowanego łóżeczka , nawet dla siebie bym nie kupiła nielakierowanych mebli bo pewnie by się szybko wyrobiły i zaczęły haczyć ciuchy, a dzidzia gołymi rączkami będzie łapać drewno więc myśle że lakierowane lepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka Jacyś natarczywi Ci policjanci u Was 🙂 A pasów mogłaś mieć nie zapiętych bo w ciązy jesteś i tak czy siak mogli Cię cmoknąć 🙂 🙂 A czemu Cię zatrzymali ?? bo zrozumiałam że przepisowo jechałaś 🙂 jakieś czuby, trzeba było ich opieprzyć za nękanie i śledzenie. Sama pewnie bym się pewnie poryczała i by uciekli 🙂 a z tą wypłatą to też jajca, dobrze zrobilas ze poczynilas kroki aby to sie nie powtorzylo bo cos czuje ze co miesiac bys tak miala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka 🙂 Tylko nie zaśnij 🙂 🙂 🙂 U mnie w poczekalni tylko bieżnia do prób wysiłkowych jest bo obok kardiolog przyjmuje 🙂 🙂 Jakoś dacie radę, musicie bo jak nie to trzeba będzie badanie powtórzyć a nie życzę pić tego bez potrzeby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super "Prosto w serce" ostatnio opuscilam odcinek i nie moglam go znaleźć, wciagnelam sie w ten jak mój maż mówi "głupi serial" 🙂 🙂 🙂 Dzięki 🙂 🙂 🙂 🙂 Idę zrobic makijaz i troche do swiat naszykowac i na zakupy małe a pozniej za ogladanie sie biore 🙂 🙂 🙂 papapa super, ale trafiłaś z tymi serialami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i jeśli chodzi o prace to ja po porodzie chyba o sąd pracy zachaczę, teraz nie mam na to sił. Tak miesiąc w miesiąc coś im się nie zgadza a w ogóle to 3 i pół roku pracowałam na zlecenie mimoiż znamiona pracy były. to znaczy nie chcieli mi dac umowy o pracę mimo, że przesłanki do tego były, spełniałam wymagane warunki. Trochę to zagmatwane żeby jakoś szybko opisac. Ogólnie leją tam na pracownika i tyle. Rób co masz robic a jak nie to na twoje miejsce 100 innych czeka. Premię mi zabrali, bo..... musieli znależc kogoś na moje miejsce. Idąc na zwolnienie, rozliczyłam miesiąc, zrobiłam wszystko, żeby problemu nie mieli,wyznaczyłam osobę na zastępstwo, powiedziałam, że bede pod tel w razie jakichś problemów. Dziś to bym kompa wyczyściła i tyle by mnie widzieli, ale człowiek taki nadgorliwy zawsze, uczciwy chce byc. A z policją to wolę uważac, bo buzie mam niewyparzoną jak sie wkurze i w słowach bym nie przebierała. Tylko to jest tak, że oni są na służbie i prawo za nimi stoi. Ja zobaczę co dalej bedzie, ale w kaszę nikt mi dmuchał nie bedzie. O pasy to spokojna jestem ale ona nie zauważyła ze ja w ciązy a ja tłumaczyc jej nie będę. Na mieście niech mnie kontrolują ale nie pod domem w ciemną noc. Moga mnie w nos pocałowac bo o samochód to nie mogą sie przyczepic, jest ok. Wiesz, mi jeszcze zdrowia szkoda teraz. Córce ręce się trzęsły mi też, jakoś się opanowałam, ale miałam ochotę powiedzie co o nich myślę. Czemu mnie zatrzymali? Ja to myślę, że mama takiej zabawek nie kupowała to teraz kompleksy siłą leczy.
Może uda mi się dziś zdjęcia jakieś wrzucic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki my też już dziś wyjeżdżamy także
życzymy Wam spokojnych, beztroskich i radosnych świąt 😁
I wilczego apetytu 🙂

[URL=http://img577.imageshack.us/i/gallery20603212500x500.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5836/gallery20603212500x500.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Monia i się rozgość 😆
Za mną dwa prania a teraz idę pichcić,potem może jakiś spacer i na 18 do kościoła z rodzinką,także teraz już na pewno znikam...do poczytania niebawem 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, matko co dzisiaj za dzień. Od rana w kuchni gotuje i przygotowuje pyszności na święta. Lada chwila będę miała dodatkowo 5 osób rodzinka z mazur przyjeżdża 🙂 więc będzie wesoło. A teraz powolutku szykuje się na wizytę u gin. Trzymajcie brzuszki za mnie kciuki żeby wszystko było w porządku. No i wszystkim Wesołych Świat życzę. Buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...