Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowa mamusie 🙂 Agnie-szka jestem pelna podziwu dla ciebie.A twój lekarz mial jakies plany co do nadrzerki?Ja tez mam,dowiedzialam sie w 7tc i stwierdzil ze zajmie sie nia juz po porodzie. Tylko za bardzo nie wiem jak 🤔
Co do wieczorów panieńskich...eh kobietki no wiecie co 😁 😁 w sumie jest raz w zyciu ale ja bym sie na to nie zdecydowala 🤢 bo od razu przychodzi mi do glowy wieczor kawalerski 😮 🥴
18 czerwca bierzemy slub,narazie tylko cywilny.Kościelny i wesele dopiero za dwa lata bo tak juz wczesniej zaplanowalismy,jeszcze przed ciaza.
Anya moze bawelniany bezszwowy stanik pomoze? Ja teraz nosze tylko takie bo w kazdym innym cholernie boli.Zwlaszcza jak poczuje troche zimna 🤢 😞 brodawki daja popalic i zdarza sie ze poleca lzy przez to 😞
Diviana śliczny ten persik.Tez mialam kicie perska ale po drugim porodzie najpierw zdechl caly miot a po kilku miesiacach ona.Ale śliczna byla..
aasia witamy serdecznie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justyna891 napisał(a):
Witam nowa mamusie 🙂 Agnie-szka jestem pelna podziwu dla ciebie.A twój lekarz mial jakies plany co do nadrzerki?Ja tez mam,dowiedzialam sie w 7tc i stwierdzil ze zajmie sie nia juz po porodzie. Tylko za bardzo nie wiem jak 🤔
Co do wieczorów panieńskich...eh kobietki no wiecie co 😁 😁 w sumie jest raz w zyciu ale ja bym sie na to nie zdecydowala 🤢 bo od razu przychodzi mi do glowy wieczor kawalerski 😮 🥴
18 czerwca bierzemy slub,narazie tylko cywilny.Kościelny i wesele dopiero za dwa lata bo tak juz wczesniej zaplanowalismy,jeszcze przed ciaza.
Anya moze bawelniany bezszwowy stanik pomoze? Ja teraz nosze tylko takie bo w kazdym innym cholernie boli.Zwlaszcza jak poczuje troche zimna 🤢 😞 brodawki daja popalic i zdarza sie ze poleca lzy przez to 😞
Diviana śliczny ten persik.Tez mialam kicie perska ale po drugim porodzie najpierw zdechl caly miot a po kilku miesiacach ona.Ale śliczna byla..
aasia witamy serdecznie 😘 😘


ja mam nadrzerkę od dawna lekarka mi powiedziała że najlepiej usunąć po ciąży tzn. wypalić albo zamrozić... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny to może mi tez poradzicie. W 12 tygodniu ciazy mój gin stwierdził na szyjce komórki rakowe, zrobił kolposkopie i okazało się że to nowotwór II stopnia. Oczywiście teraz leczyć mnie nie mozna z uwagi na maleństwo, naszczęście dzidzia nie jest w żaden sposób zagrozona. Teraz wszystkie wyniki i wymazy sa skrupulatnie kontrolowane i narazie się nie pogarsza. Po porodzie kolejna kolposkopia i decyzja czy będzie trzeba cos wycinac czy nie. Jeszcze na dodatek w cytologi wyszło że mam HPV nie mam pojęcia skąd to cholerstwo sie przyplatało od 5 lat mam jednego partnera, dbam o siebie, raz w roku robie cytologie a tu taka niespodzianka 😞 Jutro mam usg połówkowe i bardzo się denerwuje czy wszystko będzie w porządku ahhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Cześć dziewczynki ja zaczęłam pisać u Was na forum wczoraj ale jakoś się oficjalnie nie przywitałam 🙂 Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona mamusiowych brzuszków. Pozdrawiam wszystkie brzuszki 😘
Oficjalnie witaj 🙂 🙂 🙂 Aasia 🙂

Jedyne co mogę ci poradzić to nie denerwuj się. Jutro pooglądasz swojego maluszka i będzie wspaniale zobaczysz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya Mnie póki co tylko sutki swędzą i jak lekko nacisnę to leci siara i swędzenie przechodzi 🙂 Tylko ze słyszenia wiem że tak się dzieje w zastojach mleka od nawału i tu rada mojej babci, okłady z kapusty, tak jak na rany i obrzęki, wyciągnie chorobę i gorączkę z piersi, no i masaż dosyć mocno żeby wszystko się odetkało. Ale to w nawale mlecznym, w Twoim przypadku poszłabym do lekarza bo w ciąży to się nawału nie ma 🙂 lepiej dmuchać na zimne bo niedługo rodzimy i dobrze jak cycuszki beda w dobrej kondycji 🙂 🙂
Justyna891 My braliśmy ślub 19 czerwca w zeszłym roku, to prawie tego samego dnia będziemy rocznicę obchodzić 🙂 🙂 🙂 Ja nie miałam wyboru z panieńskim,koleżanki powiedziały że w sobotę ma być chata wolna bo będzie i koniec 🙂 🙂 ale striptizera nie miało być, dowiedziałam się dopiero jak zadzwonił do drzwi i mnie aresztował hehehehe
aasia Nie pomogę bo nic na ten temat nie wiem, nawet nikt znajomy nie miał takich schorzeń. Trzymam kciuki za Was !!
lecę obiadek robić 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam 🙂
i przy okazji zahaczyłam o centrum dziecięce 🙂
Znów wózki maglowałam 🙃


Witam nowe Mamusie 😆

karolciakam Ty już jakoś długo masz tą temp, nie?
Co ci lekarz powiedział?
Zdrówka Kochana 😘


marta-lion śliczna ta piżamka 🤪
I bardzo przypominasz mi moją koleżankę...na tym zdjęciu na sexi 😉


Anya, Aasia niestety nie pomogę,
ale zdróweczka Wam życzę duuużo 🙂

Pati123
znów jem Twoje lody 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Mapa daj mi linka jeszcze do tych koszulek nocnych 🙂


http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1460954734.html
🙂


tu aktualna aukcja:
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1569710425.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂 Nie sposób Was dzisiaj nadrobic bo cały czas produkujecie i posty przeskakują 🤢 🤢 🤢 🤢 Więc przeczytałam mniej wiecej 🙂
Witam nowe mamusie 🙂
Kurcze taka zla jestem bo dzisiaj taka piekna pogoda a ja czuje sie do d..y 😞 Jechałam autkiem na zakupy, w pewnym momencie zrobilo mi sie duszno a za chwilke strasznie slabo, zaczęłam sie cała telepać a tu środek drogi 😞 Wkońcu wjechałam pod zakaz na stacje. Myślałam, że padnę. 😞 Po jakims czasie troszke lepiej mi się zrobilo i wróciłam do domku ale do tej pory jestem jakas taka walnieta 😠 😠 😠 😠
Dlatego uciekam pod kocyk i pewnie zajrzę jak juz wszystkie bedziecie spały 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena dzięki za aktywację 🙂 stonka cudowna i tyle Twojej pracy włożonej, ja na wysokości pępka mam 98 cm, zdjęcia poszukam i wyślę na maila
Justyna 891 ja od początku ciąży mocno krwawiłam, plamiłam potem zrobiły się małe polipy a teraz lekka nadżerka- mój gin mówi, że w ciaży czasem się tak robi i po porodzie powinna zniknąć- będzie ją obserwował bo przed ciążą nic z tych rzeczy nie miałam, a jak zostanie to podobno lepiej zamrozić niż wypalać
Kornelka skierowanie na amniopukcje dostalam ponieważ testy z krwi źle wyszły ( teraz bym ich nie robiła bo podobno jak sie plami i bierze tyle lekarstw to wychodzą fałszywe) amnio spoko, potem 3 dni plackiem leżalam i nic się nie stało
piszecie o wózkach ja mam po Natalce Mutsy- jest świetny, skrętny, spacerówka super ale gondolka beznadziejna bo bardzo mała, moja Natalka urodziła się pod koniec października i w marcu miała mało miejsca więc Emilka w styczniu będzie jeżdzić w spacerówce 😞
łóżeczko też mam po Natalce 140x70 z którego mozna zrobic tapczanik i bardzo polecam bo do teraz by Natalka spała gdyby nie to że musi siostrze odstapić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta lion czyżbyś Ty dziś z zakupami na necie szalała???
Mapa Lody Grycana są najpyszniejsze na świecie 🙂 A u mnie w lodóweczce jeszcze zapasik mamy 🙂 Gdyby nie to,że za słodkim teraz nie przepadam to zapewne po tych litrach zostało tylko opakowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya, ja tez ci odpisałam, tak koło godziny 11. Myślę, że jakieś 20 stron temu.
Jeśli to miałby być jakiś zastój to raczej nie powinnaś robić zimnych okładów a ciepłe. kapusta jak najbardziej - będzie ok. Ale skonsultuje to z lekarzem, w ciąży to chyba nietypowe.

Aasia, Agnie- szka, witajcie.
Agnie-szka, no to znalazłyście wspólny temat z Pati, współczuję wam dziewczyny trudnych początków, ale wierzę, wszystkie wierzymy, że wszystko dobrze się skończy.

Ale miałyście rozstrzał tematów od przedpołudnia, od wózków,przez auta aż do wieczorów panieńskich.
A tu już chyba 2000 stron minęło, chyba że się mylę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka rzeczywiście minęło 2000 🤪

Ja jeszcze o wózku z dzisiejszych oglądań.
Dziś bardziej w kierunku Jedo poszło 🙂
Gondola w JF rzeczywiście dużo większa niż w XL
i bez porównania wygrywa.
Sęk w spacerówce...i tu moje watpliwości...
to, że jest wąska to chyba chodzi o to
że ona jest tak dziwnie zrobiona
bo boki np w X-L idą po skosie a w JF prostopadle do góry
tak na wysokości siedzenia.
I druga sprawa ta spacerówka wydaje mi się taka obudowana/ciepła co może się okazać minusem.
Aaa i powiedzcie czy wybierając ciemny kolor wózka będzie Dzidkowi goręcej?
To chyba na tyle...wierzę, że ten temat niedługo upchnę 🙂

A foteliki jakie polecacie?
Jeśli Maxi Cosi to które typy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Marta lion czyżbyś Ty dziś z zakupami na necie szalała???
Mapa Lody Grycana są najpyszniejsze na świecie 🙂 A u mnie w lodóweczce jeszcze zapasik mamy 🙂 Gdyby nie to,że za słodkim teraz nie przepadam to zapewne po tych litrach zostało tylko opakowanie 🙂


Pati, popieram, lody Grycana to najlepsze lody, jakie można kupić w "masowej" sprzedaży.
A ciebie to chyba tato zaopatruje prawda? Coś mi się tak obiło o ... oczy.
Ja nie jestem zbyt dużym zwolennikiem lodów, ale waniliowe i bakaliowe są super. Ja je jeszcze serwuję z pokruszonymi orzechami, migdałami i gorzką czekoladą.
Pycha 😜
Tylko uważajcie dziewczynki na gardełka, ja się kiedyś tak załatwiłam lodami, że ze dwa tygodnie leżałam z anginą. A tego nie polecam, oj nie polecam, a zwłaszcza w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wpadłam na chwilkę 🙂
Pati- pewnie, że grycan ma najlepsze lody- pracowałam tam jakiś czas to coś o tym wiem. A mus truskawkowy jaki pyszny mmmmmmmmm
Witam nową mamusię- miło, że do nas dołączyłaś 🙂
Jeśli chodzi o fotelik to też mam z tym problem mąż ma temat ogarnąć więc dam potem znać 🙂 chyba, że wy go ubiegniecie, a znając życie tak bo on ma na wszystko czas :P
A ja byłam dziś a Auchanie no i nie mogłam się oprzeć- babcia kupiła 2 pary ślicznych rampersów a ja słodką fioletową sukienusię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
No i wpadłam na chwilkę 🙂
Pati- pewnie, że grycan ma najlepsze lody- pracowałam tam jakiś czas to coś o tym wiem. A mus truskawkowy jaki pyszny mmmmmmmmm
Witam nową mamusię- miło, że do nas dołączyłaś 🙂
Jeśli chodzi o fotelik to też mam z tym problem mąż ma temat ogarnąć więc dam potem znać 🙂 chyba, że wy go ubiegniecie, a znając życie tak bo on ma na wszystko czas :P
A ja byłam dziś a Auchanie no i nie mogłam się oprzeć- babcia kupiła 2 pary ślicznych rampersów a ja słodką fioletową sukienusię 🙂


Hmmm, lydziaa, ze mnie trochę jaskiniowiec jest, wybacz, że pytam, ale co to są rampersy??? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):

Hmmm, lydziaa, ze mnie trochę jaskiniowiec jest, wybacz, że pytam, ale co to są rampersy??? ☺️


Rampers, czyli letni pajacyk z krotkimi rękawkami i krótkimi nogawkami 🙂
http://www.krainabobasa.pl/index.php?cat_id=34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
W pierwszej ciązy gin mi krążek zdjął w 36 tygodniu i powiedział cyt:" Pani może nawet w drodze do domu zacząć rodzić" więc ja do windy od gina jak japoneczka z zaciśnietymi nogami szlam bo się bałam że mi Natalka wyleci- urodziłam 4 tygodnie później. Teraz się z tego smieję bo wiem że tak szybko się nie rodzi


Agnie-szka, a propos tego co napisałaś o zaciśniętych nóżkach. Skojarzyła mi się scena z filmu Plan-B. Oglądałyście go? Jeśli nie to polecam na leniwe święta. Ze szczególną dedykacją dla przyszłych mamusiek.
Fajny relaks i dobry humor. Ja w kilku miejscach płakałam ze śmiechu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):

Hmmm, lydziaa, ze mnie trochę jaskiniowiec jest, wybacz, że pytam, ale co to są rampersy??? ☺️


Rampers, czyli letni pajacyk z krotkimi rękawkami i krótkimi nogawkami 🙂
http://www.krainabobasa.pl/index.php?cat_id=34


Dzięki za wykład i... lekcję poglądową 😉
Myślę, że to będzie przydatny ciuszek dla naszych letnich dzidziusiów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...