Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madalena20 napisał(a):
kasia1984 pragnie pochwalić się z Wami filmem z USG Jeremiaszka 🙂 ale nie umiała zamieścić tego linka na forum toteż poprosiła mnie o pomoc. Dlatego Kasiu proszę Cię bardzo oto Twój synek w całej swojej okazałości 🙂

FILM USG JEREMIASZKA
Cudeńko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zarejestrowała się na naszej stronce sierpnioweczki ale nie mam jej ani w rankingu ogólnym ani w rankingu obwodu brzuszka czy galerii zdjęć dlatego nie aktywowałam jej konta bo mam wątpliwości czy to nie jest przypadkiem nieproszony gość. Ale może mi umknęła. Nie wiem co mam robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Marta powiedz mi kochana bo Ty tu jesteś dłużej na forum pamiętasz taką dziewczynę o nicku monia668775 ?????
Nie kojarzę naprawdę.
Ale może poprostu nie pamiętam. Jesli była to moze raz. Dlatego nie kojarzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie. 🙂
To Martusia jeszcze na forum buszuje???? 🤪 🤪 🤪 🤪
Gratuluje kolejnej dziewczynki 🙂
Jeremiaszek przecudowny. 🙂
Uciekam spać. 🙂
Dobranoc Kobitki 🙂
Dobranoc Martusia 😁 😁 😁 😁 W końcu na 2014 stronie dorwałam Cie o tej porze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Ok to ją usuwam ze strony. Jak się odezwie na forum to będę miała pewność i ją dodamy.
Nio ja jej nie pamiętam. Były inne, ale takiego linku nie kojarzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Hej mamusie. 🙂
To Martusia jeszcze na forum buszuje???? 🤪 🤪 🤪 🤪
....
Dobranoc Martusia 😁 😁 😁 😁 W końcu na 2014 stronie dorwałam Cie o tej porze 😜
Hehe a ja mam okazję mówić ci dobranoc później hihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂

angel_69 gratuluję córeczk

aasia nie ma co się martwoić przed wizytą napewno wszystko dobrze 🙂 ale i ak trzymam kciuki 🙃

Kasia śliczny synuś to musi być przeżycie zobaczyć swojego maluszka 🙂

ja dalej męczę się z chorobstwem, katar nie daje żyć 😞

miłego dnia laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kochane!!! ja od wczoraj od 15 internetu nie mialam... 😠dopiero teraz naprawili 🙂
gratuluje zdrowych dzidziusiow....i powodzenia na wizytach!!!
wkoncu wczoraj wlosow nie zrobilam...jak siostra przyszla to sie taka kolejka ustwila (tesc, m. szwagierka i ciocia) wiec jak wszystkich obciela to juz po 21bylo...a ze mna to trzeba sie nasiedziec...dlatego za chwile przyjdzie i bedziemy walczyc...poza tym od wczoraj krewka mi delikatnie z nosa leci...wiem ze to normalne ale troszeczke uciazliwe...dzisiaj juz od 4nie spie, wstalam do olazienki, znowu krwotoczek malutki i jyz potem usnac nie moglam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
aaaa....pytalam wczoraj o lozeczka...lepsze jest lakierowane czy nie? a moze to bez lakieru to trzeba samemu sobie pomalowac 🤔


szczerze powiem że ja się nie znam ale ja mam łóżeczko lakierowane bo takie dostałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka pytałaś o te łożeczka.Do tej pory myslalam ze to tylko kwestia gustu bo lakierowane niby sa ladniejsze ale jak przegladalam lozeczka w internecie to spotkalam sie z oferta jednego. Pisalo ze lozeczko jest nie lakierowane co jest plusem bo jest zdrowsze.Siostra kupowala z lakierem i mowi ze to nie robi roznicy. ale mysle ze jesli te lakierowane sa naprawde takie nie zdrowe to poprostu by ich nie bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Dziękuję dziewczęta za informacje odnośnie śpiworków i wanienek 🙂
Wczoraj jak się położyłam oglądać filmik tak się przebudziłam o 23 na kąpiel i poszłam dalej spać 🤪
Ostatnio mam zwyczaj chodzić spać o 23, a wstawac około 8-9, a tu wczoraj iprzedwczoraj wstałam 7.30 i brakowało mi tej godzinki,więc ją wczoraj nadrobiłam 🙂
Dziś z Wami jestem tylko do popołudnia, ponieważ wyjeżdzamy do rodziców 🙂
Już nie mogę się doczekać, nareszcie będę z ludzmi, a nie sama 🙂
Wracamy dopiero we wtorek bo mój mąż ma załatwić sprawy u rodziców w urzędzie, musimy nareszcie się wymeldować od nich i przemeldować do własnego domku 🙂
Ja zastanawiam się jak to zrobić ze mną....Bo w sumie na zwolnieniu jestem tam wpisuje się nr dowodu i adres jak w trakcie trwania zwolnienia zmienię dowód i adres to może być lipa tym bardziej ,że w pracy na umowie mam też adres moich rodziców...
Zastanowię się jeszcze nad tym i coś wykombinuje lepiej,żeby to załatwić teraz niż potem jak malutka się urdzi i tak będzie zajęć co nie miara 🙂

madalena moim zdaniem dobrze zrobiłaś z tym nowym gościem na naszej stronce.
Najlepiej jakbędziesz aktywować, te które aktywne na forum, te które wejdą i powiedzą dzień dbry a potem znikają to tak na prawdę nie wiadomo kto 😞 A my jesteśmy paczką dorych koleżanek i dla tego grona byłastronka, a nie dla jakiś przypadkowiczów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 tez mysle ze jest zdrowsze, ale moja kuzynka jak odnawiala lozeczko to kupowala jakies stresznie drogie farby zeby je pomalowac, przeznaczone specjalnie do takich celow...wiec mam nadzieje ze te lakierowane tez sa specjalnym preparatem zeby nie szkodzil malenstwu 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przegladalam lozeczka przy kazdym lakierowanym jest zapewnienie o tym ze lakier jest ekologiczny i bezpieczny dla maluszkow tak wiec nie musimy sie o nic martwic 🙃
dziewczynki ja lece musze jechac pozalatwiac sprawy ze slubem a potem do tesciowej zrobic gyrosa 🙂
udanych dzisiejszych wizyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
aaaa....pytalam wczoraj o lozeczka...lepsze jest lakierowane czy nie? a moze to bez lakieru to trzeba samemu sobie pomalowac 🤔
Paninka moim zdaniem lepiej kupić już lakierowane. One przecież mają atesty. Jak kupisz "surowe" to i tak musisz sama pomalować, bo w takim niemalowaym nie możesz połozyc dziecka. A te farby specjalne dla dzieci są bardzo drogie, więc będzie to żadna oszczędność.

DZIEŃ DOBRY BRZUCHY 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie ja wczoraj nawet się nie pożegnałam ale jak moja Rodzinka wpadnie o 17 do domu za zaczynam z kanapy nadzorować a że od stycznia dom i córka jest na głowie męża to też staram się jakoś pomagać, np. dzisiaj trochę ogarnęłam w mieszkaniu ale widzę jaki jest bałagan- porządki po swojemu to niestety będę robić od września
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Ja wczoraj cały dzień się nie odzywałam bo byłam od 9.00 do 20.00 w pracy i cały czas jadłam ☺️
Najpierw ogólne jajeczko, potem jajeczko ze stażystami a potem superwizja przy jajeczku ☺️ ☺️ ☺️ więc i ten czas szybko minął 🙂
Witam nowe mamusie Agnieszkę i Aasię 🙂
Aasia jeśli chodzi o HPV to można to złapać na basenie nawet bo są różne odmiany i rodzaje, ogólnie jest tak że bardzo wiele osób to ma i często nawet o tym nie wie bo organizm sam może to zwalczyć. Ja 2 lata przed ciążą miałam i też miałam kolposkopię wyszedł stan przednowotworowy zmiany w komórkach, a że już się tak zezłościłam i na lekarzy patrzeć nie mogłam, nie wspomnę że chodziłam prywatnie do lekarzy i myślałam że zbankrutuję bo 2 razy w tyg ginekolog co kosztuje 100-150 zł to mnie nie stać było, odpuściłam sobie poszłam po pół roku na cytologię i się okazało że organizm zwalczył sam i teraz nawet jak w ciąży robiłam cytologię to wyszło ok, więc się nie martw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry mamcie
Jestem od Was uzależniona 🙃 🤪 🙃 i mimo że czasu brak to chociaż na chwilkę wpadam hihi....
Witam ciepło nowe brzuszki 😎
Jeremiaszek przesłodki - rozczulają takie filmiki 😆
Paninka uważam że łóżeczko lakierowane jest jak najbardziej bezpieczne - chodzi pewnie o to że dzieci jak już stoją i ząbkują to po porostu biorą do buzi barierki ale można kupić specjalne silikonowe osłonki i problem z głowy 😁
U mnie dzisiaj była ciężka nocka - Bartoś się czymś podtruł i wymiotował w nocy 😞 ,całe szczęście już jest dobrze a Bartoś rozrabia jak gdyby nigdy nic 🙃
Powodzenia na wizytach - pochwalcie się potem 🙂

Miłego dnia kochane 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...