Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobry wieczór brzuszki.
Widzę, że zgaga na tapecie, więc pewnie Wielkanocne obżarstwo Was nie ominęło.
My właśnie skończyliśmy kolację, czuję się jak bąk i ledwo dotoczyłam się do łóżka.
Oj, oczy by jadły, a żołądek potem cierpi 😞
Mnie zgaga omija, zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz. Mam nadzieję, że tak już zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poniedziałkowo 🤪 http://oblejmnie.pl/k,TW9uaWF8MQ==

Inez jak miło że wróciłaś i jesteś już z nami - bo nam było tęskno do Ciebie 😜 - no i gratuluję syneczka 😆
Madalena nie przejmuj się snami - to nasza podświadomość podsuwa nam takie obrazy 😮 - ja miewam czasami też takie sny że można by było horror nakręcić 🤔
Wczoraj byliśmy u rodziców ale bez wielkiego obżarstwa się obyło - bo u mnie w sobotę całą rodzinkę zaatakował jakiś wirus 😞 😮 😞 - dzieciaki od rana przytulone do kibelka ,mnie wzięło po południu i do wieczora leżałam bez sił a żołądek mnie tak bolał że nie pomogło nic no i na końcu w nocy dołączył Bartuś 😞 😞 😞...całe jednak szczęście że to było jednodniowe - i nam przeszło uffff....
A dzisiaj totalnie leniuchuję 🤪 jedynie później wybieram się na spacer - duuuużo później żeby nie przeżyć nieoczekiwanego prysznica hehe 😜 😉
Miłego świętowania kochane brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/oblewanie.gif[/IMG]

Witajcie dyngusowo 🙂

My dzisiaj podobnie jak moniczek leniuchujemy. Zwłaszcza że pogoda coś marniutka.
Hehe i wiecie co te lody na zgagę całkiem dobry smaczny sposób 🤪 🤪 🤪
Miłego dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!
Inez Gratuluję synka !!!
Zgaga Mi jak marcie-lion lody pomagają. Od samego początku jak miałam mdłości to mi lekarka poleciła lody i nawet zimą z nimi chodziłam 🙂 🙂 🙂 a później jak się pojawiła zgaga to też pomagają 🙂 a że uwielbiam słodkie i lody w szczególnosci to teraz chodze i wcinam lody, shake-i itp bez opamietania.
Sny Faktycznie nigdy nie były tak realistyczne a wczoraj śnił mi się mój bobas, nie zdążyłam po kąpieli założyć mu pieluszki i zrobił kupkę w ręcznik hehehe to mi sie chyba przysnilo bo ogladalam filmik od mojej lekarki o opiece nad noworodkiem i była kąpiel i przewijanie 🙂 🙂
madalena Ja tak jak Foga jestem za tym żeby nie wpuszczać na sierpnióweczki osób które tylko cześć napiszą, nie wiadomo kto nas czyta i jakie ma zamiary. A jeszcze ta nowa monia to mieszka niby niedaleko mnie i nie chcialabym zeby to byl ktoś nieprzyjazny. Sierpnióweczki są tylko dla nas a nowe dziewczyny niech sie troche dadza poznac zanim sie tam zaloguja, wszystkie potrzebne informacje i tak tutaj opisujemy, a na tamtej stronce to nasze bardziej osobiste rzeczy sa.
Mokrego dyngusa dziewczyny, ja dzisiaj już dostałam mały prysznic od męża hehehe uciekam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dziewczynki za wyjaśnienia 🙂 wiedziałam, że na was to zawsze można liczyć 😘
5 maja mam wizytę u gina, więc pewnie potwierdzi to, co wy powiedziałyście 🙂

inez, gratuluję synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki w drugi dzień świat
ja tez tylko na chwilke 🙂Wczoraj dzień u rodziców,a popołudiu wybieramy sie do tesciow.
Inez gratuluje syneczka 🙂
Co do zgagi to mi pomagaja migdały i mleko.Gorzej z tymi moimi zaparciami,dzis juz aktivia poszła w ruch,hihihi
smingusa miałam rano od męża,hehehhe
Miłego swietowania dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...