Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My rozpoczynamy drugą część grilla 🙂 Pogoda się ciut popsuła, wczoraj było o wiele słoneczniej.
Madalena i Moniczek piękne brzusie 🙂 Wyglądacie kwitnąco 🙂)
Marta fajna bluzeczka, taka "radosna" 🙂

Miłego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki. Dwa dni nie zaglądałam i miałam duuuzo do nadrobienia hehe pomimo tego że dużo z Was wyjechała. Mnie niestety dopadła jakaś paskudna choroba, gardło boli z nosa się leje i powoli trace głos także nie jest za dobrze 😞. Widziałam że pisałyscie o zgadze, mi niestety ona także dokucza i nie moge znaleźć sposobu na jej pokonanie, czasami nawet po wodzie ją mam 😞. Troche mi głupio że zalogowałam sie od razu na sierpnióweczkach bp tak czytam o tej nowej magdzie 😞 a ja tez jestem z Wami od niedawna.
Mam nadzieje że nie objadłyście sie za bardzo przez te święta bo ja muszę siła odcvhodzic od stołu tyle bym jadła.
Aha i o najważniejszym tak jak mówiłam byłam u lekarza i juz na 10000% będziemy mieli synka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 bardzo sie cieszymy, dostałąm komplet zdjęć do albumu. No i wyniki sa dobre więc narazie nie mamy się czym martwić. Tak jak niektóre z Was mnie tez w tygodniu czeka glukoza i nie bardzo wiem czego mam się spodziewać bo słyszałam że różnie sie na to reaguje hm ale zobaczymy jakos przetrwam. Buziaczki brzusie i do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki święta, święta i po świętach- ja już wróciłam od rodziców, ale chyba jeszcze szwagra odwiedzimy 🙂
Brzuszki pewno podrosły po smakowitych świętach, po tych serniczkach itd 🙂
Moja mała strasznie się rozbrykała w te święta- co chwile kopniaki sprzedawała, widać też się jej świętowanie spodobało.
No i bardzo ładne nowe fotki brzuszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂

Coś czuję, że po świętach trzeba będzie uaktualnić
i listę obwodów i zdjęcia Brzuszków 🙃
Mój mam wrażenie urósł baaaardzo 😁


Mapa mam dokładnie takie samo wrażenie jak Ty. Brzuś wydaje mi się ogromny 😮 i tak mi jakoś ciężko.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny my już powróciliśmy 🙂
Objedliśmy się strasznie bo mama oczywiście z powodu że jest nas dwoje postanowiła zrobić jedzenia dla całego pułku 😮 😮 😮 i jak dziś zakładalam tenisówki to miałam problem przez brzusio 🙃 😮 🙃
Zabrałam też już wszystkie swoje ubrania od rodziców i nie spodziewałam się że tyle tego jest, chyba się na allegro będę wyprzedawać by od razu domku nie zagracić 🙂 więc póki co wstawiłam pranie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchate mamuśki 🙂

Inez super że już jesteś z nami gratuluję synka 🙂 miło że zasilasz grono chłopców 😜
moniczek i madalena brzuszki super 🙂

mam nadzieje że Wam święta minęły w miłym nastroju i nie przejadłyście się za bardzo 😜 bo ja chyba się przejadłam brzusio boli i ciężko się siedzi a z 8 h jeszcze trzeba wytrzymać w pracy 😞

miłego dnia mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sierpnióweczki
i po swietach.... jak dla mnie cale szczescie. Nie byly tym czego sie spodziewalam. Jestem wymeczona psyhicznie. Tylko klotnie i lzy.. 🤢 😠Tylko maluszek i moj narzeczony daja mi sile.
eh... fajnie ze wam uplynelo swiatecznie 🙂
dziewczyny a o co chodzi z ta monika?ta ktora mada usunela z naszej stronki? troche sie pogubilam...
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i witam po świętach 🤪
Ja się nie objadłam całe szczęście,ale i tak mam wrażenie że brzusio mi "wystrzelił" w górę bo zaczęłam mieć duszności i niejako problem z oddychaniem - kurczę chyba trochę za wcześnie hmmmm...
Madalena i inne pracujące mamusie - miłej pracy 😜
Wszystkim brzusiom życzę miłego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poświątecznie wszystkie mamy i bobaski w brzuszkach.
Wpadam na chwilkę się przywitać i zmykam pracować. W wolnej chwili będę was podczytywać a odezwę się po południu.
Justyna, współczuję średnio udanych Świąt. Rzeczywiście musieli ci wszyscy nastąpić na odcisk, skoro taka żałość przez ciebie przemawia.
Ale nie martw się, kolejne Święta dopiero za 8 miesięcy 🙂
Marta - lion, w wolnej chwili spójrz proszę na stronę http://www.teutonia.com/pl/
i wypowiedz się na temat modelu be you. To mój aktualny typ numer jeden wózka, ale w necie nie ma opinii na jego temat. W sklepie go bardzo polecają, pytanie tylko dlaczego? czy to zasługa wózka, czy wysokiej prowizji dla sprzedawców 🥴
Może któraś z pozostałych mam również oglądała ten wózek - będę wdzięczna za wszystkie opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie 🙂

Jo-aneczka wypowiem się ale później teraz uciekam na zakupy 🙂 Hehe a za chwilę będę też w sklepie gdzie sprzedają wózki to podpytam co mówią 😉

U nas dziś niestety leje deszcz 😞

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Witam poświątecznie wszystkie mamy i bobaski w brzuszkach.
Wpadam na chwilkę się przywitać i zmykam pracować. W wolnej chwili będę was podczytywać a odezwę się po południu.
Justyna, współczuję średnio udanych Świąt. Rzeczywiście musieli ci wszyscy nastąpić na odcisk, skoro taka żałość przez ciebie przemawia.
Ale nie martw się, kolejne Święta dopiero za 8 miesięcy 🙂
Marta - lion, w wolnej chwili spójrz proszę na stronę http://www.teutonia.com/pl/
i wypowiedz się na temat modelu be you. To mój aktualny typ numer jeden wózka, ale w necie nie ma opinii na jego temat. W sklepie go bardzo polecają, pytanie tylko dlaczego? czy to zasługa wózka, czy wysokiej prowizji dla sprzedawców 🥴
Może któraś z pozostałych mam również oglądała ten wózek - będę wdzięczna za wszystkie opinie.




Hej wszystkim 🙂
co do wózka to kazdy ma swoje wymagania....widzialas go w sklepie???Miałas go w reku??? Ja kupiłam x landera i żaluje że nie posadzilam w spacerówce dziecka mojej kolezanki bo to jakas masakra!!! żeby podjechac np pod krawęznik to trzeba nieżle dzwignąc co w ciązy nie jest takie łatwe...musisz sobie go przetestowac czy łatwo sie sklada czy nie jest za ciezki i sztywny w prowadzeniu najlepiej posadz dziecko np. znajomej tak jest najlepiej 🙂........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Wszystkim Mamusiom 🙂 jak Wasze brzuszki po świętach? Ja byłam u Rodziców i się tak najadlłam, że na górze miałam twardy jak kamień a na dole mięciutki- pierwszy raz na odwrót 🙂 ale i tak przesadziłam 🤪
Magda, Marta, Moniczek śliczne brzuszki 🙂
Inez dzień dobry, jestem tu nowa ale Was wcześniej czytałam dlatego znam Was troszeczkę 😉 i gratuluję synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...