Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj dziekuje dziewczynki wiedzialam ze wy mnie zrozumiecie...ja to mam czasam wrazenie ze ona tak gada ( bo mowi to wszystko np. mojejmu tacie a swojemu bratu czy ciotkom, nawet mojej tesciowej sie skarzyla) zeby wszyscy mysleli jak ona sie poswieca, stara i ile kosztuje wychowanie dziecka trudu i kasy...moze dowartosciowac sie chce ale byc podziwiana? a idiotke z siebie robi jakby nikt oprocz niej dzieci nie mial i nie wiedzial z czym sie to wiaze... 😮 😮

Crazzzyyyy super brzuszek!!! pozniej tez postaram sie moj wam pokazac chociaz zmian istotnych juz nie widze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Crazzzyyy Super zdjecie i bardzo fajna sukienka! 🙂 Super, że wszystko w porządeczku!
Ty też taka szczuplutka... mam wrażenie, ze tylko ja zamieniam się w wieloryba 😜 🤪

No dobra - lecę! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 Tak, wiem, o jaki róż chodzi 😆 Lubię ten kolor, chociaż ja jestem do niego nieco za blada.
marta-lion I właśnie to mi się podoba i tak bym chciała, zeby u nas było! 😆 mam nadzieję, że się uda!
Paninkaz tego, co piszesz, to wygląda na to, że wszyscy i tak widzą, jaka jest rzeczywista sytuacja - także tym bardziej nie masz się czym przejmować! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazyyy śliczna sukienka i brzuszek 🙂 Mam podobną sukienkę, ale tu za zimno jeszcze na nią 😞
Gratuluję synka, mój mąż też jak dowiedział się, że będzie syn to mało się nie popłakał i pytał kilka razy czy na pewno to będzie syn(bo mówiłam mu przez tel). Ojcowska duma go rozpiera cały czas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
Dawno mnie nie było ja juz po połówkowym...Dzidziuś zdrowy waży ponad 450 g ... Pani doktor śmiała się ze nad aktywny - pewnie po mamusi 😉 No i jednak poznaliśmy płeć... Wróżki kalendarze i wszystkie przepowiednie nawet Pati przeczucia zawiodły...Bedzie syn! Moj jak to usłyszał to się tak naprężył że myślałam ze z dumy pęknie 🙂) Nie musiałam pytac o szczególy bo usg trwało z 20 minut i wszystko zostało sprawdzone...a ponizej brzusio z dzisiaj 🙂
[IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa375/Crazzzyyy/222.jpg[/IMG]

Crazzzyyy, gratuluję synka 🙂 a poza tym to masz prześliczną sukienusię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzy ślicznie wyglądasz 🙂
A ja narzekam na swoją rodzinkę i znajomych- ostatnio stwierdziłam, że jak ktoś widzi ciężarną to od razu chce ją karmić hehe. Każdy do okoła tylko by mi coś serwował 😉
A ja ostatnio miałam doła odnośnie wagi, wiem że to ciąża i tycie jest normalne, ale jakoś nie mogę tego w pełni zaakceptować- zawsze byłam szczupła, a teraz te kg mnie przerażają. Już nie wiem jak mam sobie takie myślenie wybić z głowy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy,
sukienkę masz naprawdę boooooską. A może zorganizujesz jakiś przerzut takich sukienek do Polski?
Ja się na nią piszę.
Już od dawna mam ochotę na długą suknię (na wypadek jakby moje nogi w lipcu przypominały raczej upasione balerony niż nóżki baletnicy), ale niczego nie potrafię u nas znaleźć.
Co ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzyyy sukienka boska!!!
Dziewczynki wiem że juz o tym pisałyście ale cos nie moge tego znaleźć 🥴 Mam przeokropny katar, normalnie leje mi się z nosa jak z kranu. W nocy prawie nie spie bo oddychać nie moge i przez to mój maluszek jakiś taki nerwowy. Prosze pomóżcie co jest skuteczne na katar w naszym stanie 🙂 Będe bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki. Bo inaczej sie wykończe, POMOCY!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie i dzidziusie !!!
Właśnie skończyłam czytać zaległości.Zeszło mi troszkę 🙂
Cieszę się,że Madalena i kilka z nas ma takie samo zdanie odnośnie nowych mam na forum i ich dostępności do stronki sierpniówecze k 🙂 A nowa koleżanka też była dla mnie od początku dziwnie podejrzana...
Inez wreszcie się odezwałaś! Nie rób więcej takich przerw, albo uprzedzaj kiedy znów będziesz z nami...Ja jestem przewrażliwiona i pisze w głowie dziwnie straszne scenariusze, tak,że proszę nie opuszczaj nas na tak długo...
Crazzzyyy gratuluje syneczka 🙂
Co do brzusia i kilogramów urósł, a najgorsze t to,że przez święta nie jadłam za wiele bo miałam mega zgagę nawet po wodzie i byłam przekonana,że nie przytyłam a tu staje dziś na wagę i 2 kg na plusie 😞 Ale zapewne dlatego,że po wyjeździe do rodziców niestety dopadły mnie zatwardzenia i niestety nie obyło się bez interwencji czopków glicerynowych...

A i wiecie co.... w piątek wieczorem mój mąż pierwszy raz poczuł naszą Nadię 🙂 Kopała całkiem mocno i nie mówiąc ani słowa wzięłam jego rękę położyłam na moim brzuchu i laleczka kopnęła pierwszy raz tatusia 🙂

A i wydaje mi się,że poczułam już skurcze Braxtona ....Przynajmniej dziś rano i teraz wieczorem, albo to moja laleczka mnie kopie...sama nie wiem...

CO do świąt minęły mi tak szybko,że nawet nie wiem kiedy, a teraz oby do piątku i znów długi wekend...i mój mężuś jednak będzie miał wolny 2 więc znów do rodziców podskoczymy 🙂
A i tak mi się teraz przypomniało..ile dokładnie jest teraz macierzyńskiego????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka tak jak dziewczyny piszą nie masz się czym przejmować. Ja też mam taką zyczliwą kuzynkę któa jak tylko mnie widzi to słysze że upasłam się jak krowa (7 kg do przodu przy 177 cm wzrostu ) i że w ogóle wychowywanie dzieci jest straszne męczące i na pewno będe wykończona. Poza tym co chwile słysze wytyki że ja z mężem na pewno nie będziemy wiedzieli jak wychowywac dzieci gdyż mamy twarde charaktery ( oboje jestesmy policjantami) i że będziemy dziecko traktowac jak bandziorów w pracy. A juz nie wspomne o "życzliwych" poradach jak kapać, karmić przewijać itp. ahhhh temat rzeka. Podejrzewam że juz nie jedna z nas nasłuchała się takich "nawiedzonych" matek polek 🙂 🙂
Najwazniejsze nie brac sobie tego za bardzo do głowy i polegac na swoim przeczuciu i instynkcie. Przeciez kto jak nie my wiemy najlepiej co czujemy do własnego maleństwa i wiemy co dla niego najlepsze. I całkowicie nie zgadzam się z twierdzeniem że dziecka ogranicza w jakikolwiek sposób. A jesli ktoś tak myśli to nigdy nie powinien mieć dzieci. Można wiele fajnych rzeczy robiła razem z naszymi pociechami i wspólnie cieszyc się z życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie 🙂

Ja od rana w rozjazdach i nie miałam jak tu do Was zajrzeć, dopiero skończyłam czytać-ponad 22strony 🙂)
Święta, Święta i po Świętach za krótko szczerze powiem, nie zdążyłam dobrze wypocząć a tu już do pracy czas. Wydaje mi się że brzusio też mi urósł przez te 2dni, schylać mi się ciężko. Mała rozpycha się strasznie i siada mi często na pecherz 😞

Crazzzyyy
Gratuluję syneczka 🙂 Piękny brzusio i sukienka również. Sama tez bym sobie taką sprawiła, gdzie kupiłaś??
Aasia dziewczyny polecały spray Euphorbium, wodę morską
Madzia Ślicznie wyglądasz

Lecę jeść kolacyjkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy gratuluję Syneczka 😁
Podobają mi się Mamy w takich sukienkach 🙂

Eleeza trzymam kciuki za dobre zakończenie tej 'przygody'... 🙂

madalena20 wysłałam Ci maila 🙂

Brzusie ja też pomalutku przyzwyczajam się do Brzusia 🙂
Na początku czekałam aż będzie widać, teraz mocno się uwypuklił...
i cicho mam nadzieję, że nie będzie w takim tempie do końca się powiększał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Poza tym co chwile słysze wytyki że ja z mężem na pewno nie będziemy wiedzieli jak wychowywac dzieci gdyż mamy twarde charaktery ( oboje jestesmy policjantami) i że będziemy dziecko traktowac jak bandziorów w pracy.

oooo, nie wiedziałam, że mam na forum koleżanke po fachu 🙂
a czy twój komendant też jest tak anty-ciążowo nastawiony jak mój?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to w takim razie witam koleżanke z firmy. No mój komendant po pierwsze nie "toleruje" kobiet w mundurze a co dopiero kobiety w ciązy. Na poczatku o ciązy wiedzieli tylko "najbliższi" koledzy z wydziały ale póxniej niestety musiałam powiedziec komendantowi wiesz nocne dyzury, zgony, zdarzenia, alarmy itp. No i jego stanowisko było stanowcze w tej sprawie, dał mi jasno do zrozumienia że nie chce mnie widziec w pracy. Mocno się broniłam bo jestem typem pracocholika i lubie to co robie. Chciałam pracowac do momentu kiedy będe mogła i myslałam że dojdziemy do kompromisu, że będe pracowała na jednostce ale niestety mój przełożony okazał się byc jedynie oficerem na pagonach. Nie będe się wyrażała za kogo go uważam 🙂. A jak było u Ciebie? W jakim wydziale pracujesz? Ja jestem referentem w KR. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety ciekawe jakby ich zony były w ciąży to czy takimi samymi chamami by byli 😁 Władza odbija do głowy! Siehankowa mój mąż pochodzi spod Dzierżoniowa. Ten świat jest tak mały że może się jeszcze znacie tym bardziej że on także z naszej mundurowej rodzinki 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...