Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aneczkare22 napisał(a):
ja mam tak,jak sie połoze na prawym boku,to bąbelek kopie i musze leżec na lewym 🙂
Hehe ja tak miałam w każdej ciąży. Maluszek zawsze domagał się leżenia na lewym boku 🙂 🙂 🙂
Teraz też 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za miłe słowa i gratulecje ☺️ kocham ten brzusio mój jak nie wiem co 🙂
agusia nie wiem gdzie Ty wieloryba widzisz ..bo figurke msz nienaganną..
Co do sukienki to kupiłam ja w zeszłym roku tu w Irlandii..były w kolorze różu...zółtym....czerwonym i właśnie turkusu..teraz ich nie widziałam...ale zasyp pewnie będzie innych...w sumie są tanie około 20/15E ale za moją dałam jakos wiecej koło 30E ...jeśli wyhaczę takie podobne jo-aneczka to dam znac i Ci wyślę 🙂 nie ma sprawy 🙂
Co do tej zgagi to Pati biedna jesteś 😞 ja poki co nigdy w zyciu nie miałam ale nie mowi się hop..słyszałam że to strasznie męcząca sprawa.. kurcze mozliwe ze z dnia na dzień Ci odpuści i nigdy nie wróci i bedziesz cieszyc sie jedzonkiem do woli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie teraz dzidzus decyduje na jakim boku mam spać 🙂
A tu dzis u nas spokojnie.Co do pogody to tez dzis troszke posiedziałam na tarasie na leżaczku.A widziałam pogodę na majówke i zapowiada sie pogodny,ale chłodny weekend 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzusie !! Widać ze po swiętach bo znowu jest nadrabiania.
Śliczne macie brzusie wszystkie 🙂 🙂 🙂 🙂
Eleeza Współczuję palucha,mam nadzieję że chirurg da radę Ci go naprawić 🙂
Crazzzyy Gratuluję synka !!
Justyna891 Nie daj się ze ślubem, nam też radzili wszyscy aż z mężem się nieraz pokłóciłam ze pozwalam się wtrącać i przestałam pozwalać 🙂 🙂 🙂. Jak ktoś dał dobry pomysł to mówiłam że pomyslimy itp. a jak skorzystaliśmy to wspólną decyzją. Większosć rzeczy sami załatwialiśmy i z czasem przestali sie wtrącać jak widzieli że dajemy radę i wszyscy 19.06 byli mega-szczęsliwi 🙂 🙂 🙂 tylko mówili ze za duże wesele zrobiliśmy i że limuzyna niepotrzebna, ale my tak chcieliśmy i mamy nasze piękne wspomnienia, które w sumie do tej pory spłacamy i jeszcze z rok zejdzie hehehehe 🙂 🙂 Wy macie być najważniejsi i najszczęśliwsi w tym dniu, bo to WASZ DZIEŃ!!!!
Święta Widzę ze wiele z Was dziewczyny miało nieprzyjemne świateczne sytuacje - my też niestety, większość przy świątecznym stole olałam tylko na niektóre odpyskowałam, a później tylko patrzyliśmy z mężem na siebie i daliśmy spokój jak coś usłyszeliśmy, że imię się nie podoba, ze ja gruba i brzydka jestem (to moja babka) itp. itd. reszta rodziny mówiła ze ślicznie wygladam 😎 😎 ale ogólnie napieta atmosfera i jak przyjechalismy do domu to płakałam przez godzinę i nie chciałam mężowi powiedzieć dlaczegobo bym całą noc płakała aż mnie Wiktor zaczął na prawdę mocno kopać i wtedy przestałam, pośpiewałam mu i poszłam spać.
Aha- oglądałam Titanic-a i nic mnie tak bardzo nie wzruszyło jak kobieta z niemowlakiem na rękach pytająca się kapitana dokąd ma się udać żeby ich uratować a on odwrócił głowę bo wszystkie szalupy już odpływały. Mąż mnie wygonił do drugiego pokoju o nie mogłam przestać ryczeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze cos od przyszłego czwartku zaczynam chodzić do szkoły rodzenia, DOSTAŁAM SIĘ 🙂 🙂 🙂 dzwoniłam o 9 rano i byłam 18 hehehehe ale się załapałam 🙂 🙂 🙂 Mama mi kupiła dresy ciążowe mega-wygodne bo jakoś przez ten remont jestesmy bez kasiory i teraz na całego mogę się uczyć rodzić i malenstwem opiekować. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam...i niestety mam już tylko 9 paznokci do lakierowania 😞 Ale dobrze, że pojechałam, bo krwiak pod paznokciem był bardzo okazały i było o krok od poważnego zakażenia 😞 Sam zabieg nic nie bolał ale podanie znieczulenia w palec z trzech stron było masakryczne 😞 Teraz czeka mnie kilka miesięcy dbania, żeby nic się nie przyplątało aż paznokieć odrośnie... a sezon sandałkowy za pasem.
No nic będę znowu musiała nosić plasterki z Garfieldem albo z Muminkami 😁 😁 😁
Aaa... i jako bonus okazało się, że mam złamaną kość paliczkową...

Paninka- lej na ciotkę...nie warto się przejmować

Craaazyy- gratuluję synka. I cudny brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza Dobrze że Ci go nie amputowali 🙂 albo że sama rura od odkurzacza ci go nie uciachała 🙂 dasz radę. Lepiej że sezon sandałkowy bo go owiniesz jak trzeba i w letnich butkach bedziesz mykac, zawsze lepiej tak niz byc miala w kozaka stope wcisnac. Fajny gratis !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza Sprzęty Cie widocznie nie lubią i atakują 🙂 🙂 🙂 dlatego w razie czego trzymaj sie z daleka od wszelkich urządzeń które mogą Ci (w sumie Wam) krzywdę zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
Eleeza Sprzęty Cie widocznie nie lubią i atakują 🙂 🙂 🙂 dlatego w razie czego trzymaj sie z daleka od wszelkich urządzeń które mogą Ci (w sumie Wam) krzywdę zrobić 🙂
Hehe tak to już z wrózkami jest 🙂 🙂 🙂 Nie wiadomo komu się narażą 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny nie było mnie tak długo bo i nam zdarzył się nie miły wypadek. W sumie to nie mi tylko Kubusiowi 😞 Biedaczek biegał po podwórku z moją bratanicą i przewrócił się na chodniku 😞 Ma całą buźkę zadrapaną, będzie miał jednego dużego strupa na nosie i czole. Tak mi go szkoda pół dnia płakał i szlochał z żalu i bólu a ja razem z nim. Ciągle mam wyrzuty sumienia, że go dobrze nie dopilnowałam. A teraz ma kuku na twarzy. Wszystko bym dała żeby cofnąć czas i oszczędzi mu bólu i stresu. Ale wiem, że to nie możliwe. Mam tylko nadzieje, że szybko o tym zapomni i nie będzie miał żalu.
Serce mnie ściska jak o tym pomyślę i sama się nakręcam. Ehhhh te nasze kochane dzieciaczki.
😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieje, tylko jak ja na niego spojrzę to mi się wszystko przypomina. Na całe szczęście nic poważniejszego się nie stało bo wtedy to nie wiem co jak bym zrobiła chyba serce by mi pękło . 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...