Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jej, to rzeczywiście nie wesoło 🤢 My sami się finansowaliśmy... nie chcieliśmy obarczać kosztami ani jednych, ani drugich rodziców.... Tylko jakoś wpadliśmy na durnowaty pomysł, by przyjęcie u moich rodziców w domu robić....... W sumie kasa ta sama wyszła jakbyśmy mieli lokal opłacić, tylko roboty nieporównywalnie dużo więcej i połowa rodziny zaangażowana w szykowanie... gra nie warta świeczki.... A gości mieliśmy podobnie... 28 osób najbliższej rodziny...
Może spróbuj porozmawiać z tatą na spokojnie i oczywiście bez wiedzy siostry i bez jej obecności... Podaj mu mocne argumenty. Jazdy na zakupy, szukanie potrzebnych produktów, sprzątanie, organizacja siedzień, stołów, gotowanie itp... Na prawdę współczuję Ci.... Ale wiedz, że trzymam kciuki, by jednak mimo wszystko impreza się udała 🙂 A jaka jest data ślubu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MOże Karolcia leży... chyba ona ostatnio pisała, że przeziębienie ją wzięło? Ale nie pamiętam na 100%.......... na pewno wszystko jest w porządku... w końcu MY twarde sztuki jesteśmy...... 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂
My juz po malutkim spacerku, teraz wcinamy obiadek> 🙂
Justyna891 ja tez nie mam najlepszego kontaku z moja siostrą i na pewno bym jej nie dała mojej Oliwki pod opieke nawet na godzinke bo jest totalnie nieodpowiedzialna a ona ostatnio stwierdziła, że super nadaje sie na matke chrzestną dla malutkiej 🤪 🤪 🤪 🤪 Juz bym wolala dzidzi wogóle nie chrzcic 🤢 🤢 🤢 🤢
A poza tym skad twoja siostra może wiedziec czy sobie poradzisz czy nie 😮 Przeciez kto jak nie matka najlepiej zajmie się swoim dzieckiem. 😉 Jejku, jak mnie takie teksty irytują 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna- spróbuj porozmawiać na spokojnie z tatą. My prowadziliśmy przez kilka lat restaurację i organizowaliśmy bardzo dużo imprez okolicznościowych. Już wiele osób się przekonało, że w lokalu wcale nie jest drożej, a przychodzi się na gotowe, nie trzeba biegać za zakupami, gotować, sprzątać. A po skończonej imprezie wychodzi się z lokalu i nie ma zmywania, sprzątania itp.

A siostrą się nie przejmuj....niektóre już tak mają.... mojej starszej siostrze też odbiło...od samego początku mi powtarzała, że się roztyję i takie tam. A prawda jest taka, że po mnie ciąży nie widać i wszyscy chwalą to jak wyglądam a ona się roztyła i cała rodzina sobie z niej żartuje, że to ona wygląda jakby była w ciąży a nie ja 😁 😁 😁
A ostatnio jak jej włączyłam nagranie z usg to wywaliła mi z tekstem " fajnie się ogląda takie maluszki tylko szkoda, że nie wszystkie się żywe rodzą"..... no normalnie myślałam, że jej do gardła skoczę!!!!! 😠 😠

Więc z tymi zazdrosnymi siostrami chyba już tak jest. Nie martw się, to ma być Twój dzień i tylko to się liczy. Z Maluszkiem też dasz sobie radę, bo będziesz przecież jego Mamą a kto inny jak nie mama potrafi się najlepiej zaopiekować Dzieciątkiem?!! Nawet jeśli na początku będzie trudno to nabierzesz wprawy 🙂
Trzymam kciuki, żeby wszystko udało się pomyślnie załatwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie ogladalam gazetke z tesco i znalazlam w niej karton pampersow 208szt za 99.95 zl
sztuka wychodzi po 48gr, nie mam porownania i nie wiem czy to tanio. a z m. pomyslelismy ze zaczniemy juz kupowac pampersy chusteczki itp. bo to lezec moze a sporo kosztuje... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, ja Paninka nie wiem, ale jak na mój rozum, to chyba tanio....... Pod koniec września będziemy już pewnie ekspertkami w dziedzinie cen pampersów i ich aktualnych promocyji 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka to nie drogo bo zwykłe pampersy firmy pampers za paczkę płaci się ok 50 zł a sztuk jest ok 56-63 w zależności od wielkości dziecka. A co to za firma pampersów , którą znalazłaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czasami jest lepiej zapłacić więcej i mieć dobrej jakości pampersy, które nie przeciekają i nie uczulają. Mój Kuba może nosić tylko tej firmy Pampers i te z biedronki firmy Dada. Od innych dostawał uczulenia albo pupcia mu się odparzała albo zwyczajnie przeciekały i mieliśmy np powódź w nocy i przymusowe przebieranie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Tylko czasami jest lepiej zapłacić więcej i mieć dobrej jakości pampersy, które nie przeciekają i takie tam albo nie uczulają. Mój Kuba może nosić tylko tej firmy Pampers i te z biedronki firmy Dada. Od innych dostawał uczulenia albo pupcia mu się odparzała albo zwyczajnie przeciekały i mieliśmy np powódź w nocy i przymusowe przebieranie.

no te sa oryginalne... pampers active baby w roznych rozmiarach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena... nie masz czego żałować... w Tesco tylko czasami zdarzają się fajne promocje, ale ja korzystam z nich tylko w przypadku, jeżeli nie jest to nic do jedzenia.....
Kiedyś byliśmy ze znajomymi w górach... wysłałam chłopaków do Jeleniej Góry do Tesco po coś na obiad np. kurczaki..... kupili ich 6 🤪ale były zapakowane w torby w kolorach Tesco, nieprzeźroczyste... jak otworzyłam te kurczaki, to znienawidziłam wszystko, co w Tesco jest do jedzenia... kuraki były brudne, ubabrane w gówienkach i błocie i miały na sobie w dużej części niepowyrywane pióra bleeeeeeeeeeeee 🤢 Widok i zapach był taki, że do teraz w Tesco kupuję tylko chemię i artykuły przemysłowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziewczyny... tak jak przed świętami nie jadłam wiele i nie tyłam, tak teraz łażę cały czas po domu i szukam jedzenia... Zgagę przez święta miałam straszną i zagryzałam ją cały czas... chyba sobie tym żołądek rozepchałam... bo teraz co usiądę, to zaraz wstaję i robię żarło 🤪 🤪 🤪 Teraz pan gin na pewno nie powie, że znowu waga w miejscu stoi 🙂)) Podejrzewam jakieś 3- 4 kg do przodu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Sierpnióweczki 🙂

Przepraszam, że się wtrące 😉

Paninka mówisz o tej promocji z ostatniej (24 strony) ? http://www.itesco.pl/promocje/gazetki/09-podstawowa/pliki/hm-gazetka/27.04.2011-4.05.2011/gazetka.swf

tak, tylko tam sa trojki a ja chcialabym 2 na poczatek i ich podobno jest w paczce 208. a wiesz cos moze na ich temat 🙃 bo ja sie nie bardzo na razie znam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka dziękuje za odpowiedź 🙂

Pampersy będę testować dopiero w maju 😉 więc na razie nie mogę na ich temat powiedzieć 😉
Na początek to będą potrzebne 1 - ki Pampers Newborn czy Happy Newbron (te mają wycięcie na pępek).
Zakupiłam też kiedyś w promocji 2 Pampers, a teraz poluję na dobrą promocję 3 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Widze że rozmowa zeszła na temat pampersów.
Ki poleciła koleżanka która urodziła w lutym aby na początek kupić paczkę oryginalnych pampersów Pampers ale 1 te newborn czy jakoś tak. Mówiła że kupiła 2 i miała je w szpitalu a one okazały się być dużo za duże jej synek ważył 3200 g. Więc mąż musiał dokupić jej do szpitala te 1.
A teraz Wam się troszkę pożalę, dzisiaj pół nocy nie spałam tak mnie męczył ten cholerny katar. Właśnie mąż wrócił z apteki i przyniósł mi Stodal na kaszel i duuużą paczkę chusteczek. Niestety przeziębienie mi w ogóle nie przechodzi. Do tego boli mnie dzisiaj głowa i cały dzień leże w łóżku.
No i chyba jutro wybiorę się do lekarza ehhhh.... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
joma ja slyszalam ze tych 1 to mala paczka powinna starczyc bo maluszek szybciutko rosnie...dlatego szukam promocji zeby zapas tych wiekszych zrobic...

Dokładnie tak 🙂
Ja mam połowę Pampersów i połowę Happy (podzieliłam się z koleżanką), czyli jedną paczkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...