Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Paninka napisał(a):
kocica wlasnie przyniosla mi do domu jaszczurke.... 🤢 🤢 🤢 jak ja nie lubie takich malych zyjatek...bllleee


Paninka, a moja kocica to jeszcze pakuje 😉, w mojego buta 😮 😮 😮
Już zdarzyło mi się nie raz stópkę włożyć w bucik z zawartością 😉
Ale i tak kocham moją kocicę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
kocica wlasnie przyniosla mi do domu jaszczurke.... 🤢 🤢 🤢 jak ja nie lubie takich malych zyjatek...bllleee
Hehe i to ta co pająki ma w domu 🤪 🤪 🤪


pajaki sa w terrariach zazmkniete i jeszcze za witryna, wiec nie ma obawy ze wyjda... a taka jaszczurka ropucha czy myszka ( bo moja kocica niczym nie pogardzi, nie zjada tego tylko przynosi do domu i puszcza jakby chciala sie pochwalic jaka lowna jest) i to potem lazi po mieszkaniui strasznie mnie obrzydza... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa.............. zgadłaś ☺️ Mogę ją jeść do oporu a zresztą................. wiesz jak się skończyła ostatnia moja degustacja pomidorówki po kilku miseczkach ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aasia ja pilam dwa tygodnie syrop z cebuli i na mój duszący kaszel nie pomógł (wcześniej jakoś dawał radę) i moj gin powiedział zebym sobie Stodal kupiła -wypiłam butelkę i mi przeszło a mam zagrożoną ciążę i uważam na leki ale najlepiej zapytać swojego lekarza. Jak to przeziębieniowy lekki kaszel to syrop z cebuli Ci pomoże
jo- aneczka ja mam Mutsy po Natalce - 5 lat temu była straszna na nie moda, w terenie sprawdza się super ale w mieście... jest ciężki, ma strasznie mała gondolkę więc moją Emilkę czeka "ciasna" zima, za to spacerówka jest super, szeroka, fajnie się rozkłada, ja miałam do Mutsy maxi-cosi na adapterach ale moje przyjaciółki miały foteliki Mutsy i rzeczywiście rozkladały sie do spania fajnie i były większe i szersze- na dłużej starczały, co do testów w wypadkach drogowych to nic nie mogę powiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
Aasia ja pilam dwa tygodnie syrop z cebuli i na mój duszący kaszel nie pomógł (wcześniej jakoś dawał radę) i moj gin powiedział zebym sobie Stodal kupiła -wypiłam butelkę i mi przeszło a mam zagrożoną ciążę i uważam na leki ale najlepiej zapytać swojego lekarza. Jak to przeziębieniowy lekki kaszel to syrop z cebuli Ci pomoże
jo- aneczka ja mam Mutsy po Natalce - 5 lat temu była straszna na nie moda, w terenie sprawdza się super ale w mieście... jest ciężki, ma strasznie mała gondolkę więc moją Emilkę czeka "ciasna" zima, za to spacerówka jest super, szeroka, fajnie się rozkłada, ja miałam do Mutsy maxi-cosi na adapterach ale moje przyjaciółki miały foteliki Mutsy i rzeczywiście rozkladały sie do spania fajnie i były większe i szersze- na dłużej starczały, co do testów w wypadkach drogowych to nic nie mogę powiedzieć


Agnie-szka, a wiesz, ja dziś specjalnie oglądałam tą gondolę (bo mnie już dziewczyny wyczuliły na jej rozmiar) i wydaje się mi całkiem spora, a przede wszystkim dość szeroka. Może w tym modelu jest nieco większa niż w twoim? A jaką masz gondolkę? z elementami z tworzywa czy całą materiałową?
Ciężki też nie wydawał mi się ten wózek. Ma większą wagę niż Teutonia czy Quinny (bo ja mam w domu Quinny Buzza po mojej pierwszej córce), ale chyba różnica nie jest bardzo znacząca.
Czy twoim zdaniem jest to duży minus? Nie chciałabym potem pluć sobie w brodę, że nie trafiłam z zakupem.
A ja też raczej miastowa baba jestem, więc na jazdach terenowych mi nie zależy.

Cieszę się, że korzystałaś z tego wózka i możesz podzielić się doświadczeniami. Z góry dziękuję za rady i porady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
jolajola81 wczoraj za namową Marty też obkupiłam się w lody tylko, że ja zrobiłam taki porządny zapas tygodniowy 🙂

Ja też o tym myślałam ale mam niedużą zamrażalkę wiec na cały tydzień by się nie zmieściły ale na kilka dni 😜 hmm jutro moj maż ma wolne więc jak by zobaczył że ja jem tylko lody hehe ale chyba w poniedziałek kupie na całe 5 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki- dopiero teraz udało mi się tu zajrzeć od rana bieganina, ale nie wiele straciłam. Lody zaliczyłam pomidorówka też dziś na obiad- ja to już bez czytania wiem co tu się dzieje hehehe.
Magdalena- dobrze, że z małym dziś lepiej 🙂
Co do fotelika to chyba też skuszę się na maxi cosi- skoro twierdzicie, że jest lepszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja morduje się cały dzień ze zgagą....Wypiłam mleko pomogło na pół godziny i od nowa...Bleeeeeeeee...
Ogólnie mam dziś słaby dzień , mała najpierw do południa wojowała w brzusiu,a teraz skuliła mi się w prawym boku i się tak napina,że mnie boli brzuch...Nie wiem czy to od jej napinania czy od czegoś innego 😞 Czy Wam też się coś takiego zdarza??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
marta jakia piękna fotka ..przecudna suknia ślubna 🤪
Jejku Wy widze dziewczyny przygotowujecie się i kupujecie całą parą! Ja nie mam nic....Chociaż mam to szczeście ze dostane od bratowej wózek ..łóżeczko.... nosidełko... wyparzarkę do butelek i wanienkę...resztę bede musiala dokupic ale strasznie z tym zwlekam.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...