Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion Roemer to tez dobra firma i w testach super wypada, mysle ze oni nie oszukują w tych testach, my wybralismy maxi cosi cabrio- ten co napisalas i on jest na 2 miejscu co do bezpieczenstwa i jeszcze o bebe confort creatis myslelismy. Jak zobaczylam te filmiki to nie wierze ze mogli by oszukiwac bo foteliki sa przypinane wszystkie wg wymagan a jak ktorys wylatuje przez przednie okno to raczej nawet jakby kosztowal 2000 zł to chyba dobry nie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dokładnie. Ja w sumie mam po Majce, jednak jest troche zniszczony, ale zobaczę jak będzie z kasą. Ten maxi-cosi podoba mi się .
Jedyne z czym się nie zgadzam oni tam piszą że jest do12-15m-c. Dla mnie to nie bardzo możliwe. Ok może dziecko nie waży jeszcze 13kg. Ale te foteliki zazwyczaj są montowane tyłem do kierunku jazdy. I jak ja bym tam wsadziła Majkę w wieku 15 miesięcy to ciekawe gdzie by nogi podziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kilogramami to sie jak najbardziej zgodze, kumpela ma 13- miesiaczna córcię i to już jest duuuze dziecko jak na taki fotelik, mi sie wydaje ze oczywiscie zaleznie od postury dzieciaczka, ale taki fotelik to do 9-10 miesiecy maksymalnie wystarczy. Takie wystające nóżki to przy byle puknięciu by dzidzia miała połamane. Fajnie y było od kogos dostac taki maxi cosi bezwypadkowy za np. pół ceny 🙂 🙂 jakby się nie przydarzył żaden wypadek to zachowamy go na drugie dziecko i moze trzecie, wiec nawet cena ok. 480 zł za nowy w takim przypadku nie jest duza 🙂 jeszcze troche czekamy ale powoli zacznę sie pytac i rozgladac no i musze go całego obmacac w sklepach hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja macałam 🙂 🙂 🙂 Ale jak mówię zobaczę jak będzie z kasą 🙂 W sumie wszystko juz mam. Więc może uda się coś wysupłać. Na razie supła mnie komunia Emilki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 ja wczoraj wczesnym wieczorkiem odpadłam bo musiałam wziąć 2 nospy na bolący i ciągnący brzuszek- ostatnio dobrze sie czułam więc postanowiłam iść do mojej pracy z kwiatami dla mojej szefowej, która w święta miała urodziny- no i wychodzi na to,że jednak spacerki to tylko po domu mogę robić 😞
Magdalena dzisiaj to Kuba na pewno wczorajszego zdarzenia nie pamięta a dzieciaczków nie mamy szans upilnować 🙂 tylko że jak im się coś stanie to nas bardziej boli niż ich 😞
ja ma upatrzony maxi-cosi i jak dotrzymam do 30 tygodnia to kupię ten http://allegro.pl/maxi-cosi-cabrio-fix-total-black-kolekcja-2011-i1576715101.html
a jak chcecie oglądnąć ostatni odcinek "Usta usta" to tutaj http://www.videobb.com/video/l51xPn2fUL6Z i też się płacze 😞 ok, nie chcę Wam popsuć dzisiejszego dnia więc uciekam- buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
a duza komunie bedziecie robic? w domku czy lokalu?
Robie w lokalu z racji tego, ze nie mogłabym nic zrobić sama, nie wolno mi. Musze się oszczędzać. Zresztą z brzuszkiem wolę byc gościem, niz gospodynią 🙂 A pozatym mam duży salon, ale jakoś nie widze tu gości 🙂 Komunia będzie na 20 osób łącznie z dzieciakami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
marta mam pytanie dotyczcace butelek,z jakiej firmy miałaś??
Aneczka ja juz pisałam na poczatek zawsze miała jedna butelkę avent 125ml. Emilka jak skończyła miesiąc piła herbatki. Maja do ukończenia 8 miesiąca nie dotknęła butelki, nie ważne co w niej było. Nawet jak odciągnęłam swoje mleko, nie ruszyła.
Nie warto kupować wiele, zwłaszcza jesli masz plan karmić piersią.

To samo u mnie było ze smoczkiem takim do uspokajania. Żadna go nie tkneła. Obie wychowały sie bez smoczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
eee to znosnie.Pewnie ze nie ma co sie przemeczac. I tak duzo emocji i szykowania przed Toba mimo ze komunia w lokalu.
No zwłaszcza użerania się z księdzem. Co do wielkości komunii. Hehe jestem zdania że na wesele przyjdzie czas 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
marta mam pytanie dotyczcace butelek,z jakiej firmy miałaś??
Aneczka ja juz pisałam na poczatek zawsze miała jedna butelkę avent 125ml. Emilka jak skończyła miesiąc piła herbatki. Maja do ukończenia 8 miesiąca nie dotknęła butelki, nie ważne co wniej było. Nawet jak odciągnęłam swoje mleko, nie ruszyła.
Nie warto kupować wiele, zwłaszcza jesli masz plan karmić piersią.

To samo u mnie było ze smoczkiem takim do uspokajania. Żadna go nie tkneła. Obie wychowały sie bez smoczka.


a co myslisz o butelkach antykolkowych??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
marta mam pytanie dotyczcace butelek,z jakiej firmy miałaś??
Aneczka ja juz pisałam na poczatek zawsze miała jedna butelkę avent 125ml. Emilka jak skończyła miesiąc piła herbatki. Maja do ukończenia 8 miesiąca nie dotknęła butelki, nie ważne co wniej było. Nawet jak odciągnęłam swoje mleko, nie ruszyła.
Nie warto kupować wiele, zwłaszcza jesli masz plan karmić piersią.

To samo u mnie było ze smoczkiem takim do uspokajania. Żadna go nie tkneła. Obie wychowały sie bez smoczka.


a co myslisz o butelkach antykolkowych??
Nigdy nie korzystałam z takich specjalnych. Wiesz kolka jest powodem nałykania sie powietrza. Jesli zamierzasz karmić piersią. To butelka antykolkowa nie będzie miała tu znaczenia. Ale nie powiem ci że działają czy nie bo ich nie uzywałam.
Moje dziewczynki nie miały kolek. Karmiłam piersią. O butelkach juz pisałam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze tylko dopiszę,że z Natalką też miałam maxi-cosii i jak miała 10 miesięcy to musieliśmy zmienić na większy bo się strasznie awanturowała jak nic nie widziała (leżała tyłem do kierunku jazdy) i kopała nóżkami w oparcie siedzenia tylnego a jak w większym foteliku siadła to nastała błoga cisza i sobie świat przez okno oglądała 🙂. Butelki to ja miałam Nuka takie duże i szerokie ale przez 5 lat się dużo zmieniło więc chętnie Was-doświadczone Mamusie poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początek kupiłam buteleczkę Tommee Tippee 125ml i jak się później okazało jedynie z takiej Bartuś chciał cokolwiek pić,a potem szybko przestawiłam go na niekapki a teraz już pije ze słomki hihi...
a co do fotelika ja kupilam dla Bartka taki http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1485925 - służył nam mniej więcej do 8 miesiąca i teraz będzie go miała Tosia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie 🙂

Dopiero Was doczytałam.
Co do wózków to chyba pójdę jednak za rada Marty i zakupię używany Jedo 4DS już nawet jeden licytuję. Zobaczymy jak pójdzie 🙂 Tylko obawiam się troszkę spacerówki bo w necie mało pochlebne opinie wyczytałam o spacerówce za to o gondoli same superlatywy. Marta do wózka jest dołączony fotelik samochodowy z Jedo czy one są dobre?? Twoja niunia korzystała z niego?

Madalena nie możesz wyrzucać sobie że nie upilnowałaś synka. My ostatnio tez mieliśmy nie fajną przygodę. Gabi spadła nam z drabiny i wylądowaliśmy w szpitalu ze wstrząśnieniem mózgu 🤢 A mój mąż był z nią tylko odwrócony plecami. Niestety jak to mówią wypadki chodzą po ludziach i nic na to nie poradzimy. A jak Kuba się dziś czuje??

No ja lecę do Pracy

Ps A gdzie Karolciakam ?? Biedaczka coś chorowała ciekawe czy wszystko z nią dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela do wózków Jedo są też w komplecie nosidełka/foteliki Berber,
ale np Maxi Cosi też do nich pasują - my najprawdopodobniej zdecydujemy się na takie połączenie 🙂
Też mam obawy co do tej spacerówki...mam nadzieję że się nie zawiedziemy,
ale dopóki same nie przetestujemy to się nie dowiemy 😉

Też myślę o karolciakam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
ja na początek kupiłam buteleczkę Tommee Tippee 125ml i jak się później okazało jedynie z takiej Bartuś chciał cokolwiek pić,a potem szybko przestawiłam go na niekapki a teraz już pije ze słomki hihi...
a co do fotelika ja kupilam dla Bartka taki http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1485925 - służył nam mniej więcej do 8 miesiąca i teraz będzie go miała Tosia 🙂


własnie tez oglądam na allegro tą buteleczke o której pisałas.
Mam tez taka nadzieje,że uda mi sie jak najdłużej karmic piersia 🙂Wczoraj mi znowu leciała siara,hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
Aneczkare22 tak to jest link do tego co będzie w następny wtorek tylko że ja na nim też płakałam 😞

a ten wczorajszy ogladałaś??Bo mnie zawsze ten serial bawił,a wczoraj nie było mi do smiechu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...