Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 znalazlas cos fajnego na allegro?
Ja dziś kupiłam trochę rzeczy np pościel do łóżeczka
http://allegro.pl/mamo-tato-6-cz-posciel-haft-90x120-hit-sezonu-i1569008114.html
kupiłam też materac do łóżeczka, przewijak na łóżeczko, rożek, pieluchy tetrowe i inne rzeczy wydałam podan 500zł 😮 🤢 nie pomyslałam, że aż tyle wyjdzie 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jo-aneczka może masz rację z tą gondolką bo ja mam plastikową niebieską, moje kumpelki a mam ich 7 i rodziłyśmy wszystkie pierwsze dzieciaczki w jednym roku to miały materiałowe i chyba były większe, co do cieżaru to mnie nie przeszkadzał -ile razy moje zakupy spozywcze ważyły więcej- ciezar jest istotny jak wózek musisz wnosić np. na 3 piętro a ja miałam na parterze takie pomieszczenie w którym stał wózek, trochę niewygodnie robi się zakupy bo często coś mi z dołu wylatywało- jest płytki ale widziałam że mozna taki specjalny kosz na zakupy dokupić http://allegro.pl/kosz-mutsy-schoping-bang-j-nowy-i1569976954.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Pati123 znalazlas cos fajnego na allegro?
Ja dziś kupiłam trochę rzeczy np pościel do łóżeczka
http://allegro.pl/mamo-tato-6-cz-posciel-haft-90x120-hit-sezonu-i1569008114.html
kupiłam też materac do łóżeczka, przewijak na łóżeczko, rożek, pieluchy tetrowe i inne rzeczy wydałam podan 500zł 😮 🤢 nie pomyslałam, że aż tyle wyjdzie 🙃 🙃
jola jaka śliczna pościel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati ja też tak mam. Maluch ma już więcej siły 🙂

Crazzzyyy w twoim przypadku to może i lepiej że nie robisz zakupów 🙂 Ty lepiej omjaj wszelkie sprzęty co cię mogą zaatakować hihi 🤪 🤪 🤪 Aż sie boję jak ty pojedziesz wózek wybierać. Uważaj na pompki do kół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja już po obiadku, będę leniuchować z mężem.

Madalena możesz wpisać do rankingu, że synka chcemy nazwać Tymek. Może nam się zmieni, ale na razie to imię najbardziej nam się podoba 🙂

Miłego popołudnia i leniuchowania 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka, dzięki za info. Ten kosz jest teraz w zestawie z 4riderem.
Ja mieszkam w domu, więc nie muszę wnosić wózka po schodach 🙂
Jeszcze się zastanowię nad wyborem, ale dzięki twoim dzisiejszym informacjom chyba skłaniam się ku mutsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnie-szka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Pati123 znalazlas cos fajnego na allegro?
Ja dziś kupiłam trochę rzeczy np pościel do łóżeczka
http://allegro.pl/mamo-tato-6-cz-posciel-haft-90x120-hit-sezonu-i1569008114.html
kupiłam też materac do łóżeczka, przewijak na łóżeczko, rożek, pieluchy tetrowe i inne rzeczy wydałam podan 500zł 😮 🤢 nie pomyslałam, że aż tyle wyjdzie 🙃 🙃
jola jaka śliczna pościel 🙂


Już od dawna ją obserwowałam i wkońcu się skusiłam 🙂 miałam kupić morelową cały czas o niej myślałam, ale jednak różowy kolor dziś wygrał będę musiała tylko jakąś na zmianę kupić.
Kupiłam też ten przybornik z haftem myślę że się przyda.
Moj pierwszy zakup ciekawe czy będzie udany 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Pati ja też tak mam. Maluch ma już więcej siły 🙂

Crazzzyyy w twoim przypadku to może i lepiej że nie robisz zakupów 🙂 Ty lepiej omjaj wszelkie sprzęty co cię mogą zaatakować hihi 🤪 🤪 🤪 Aż sie boję jak ty pojedziesz wózek wybierać. Uważaj na pompki do kół 🙂[/quote

Hihihi, Marta- Lion, chyba ci się na złośliwości zebrało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati byłam już raz w ciąży ale podobno każda ciaża to inna i teraz wiecznie mnie gdzieś ciągnie boli, kłuje, moja Emilka upodobała sobie ujscie szyjki i tam kopie nogami, mój gin kazał mi wtedy zmieniać pozycję z jednego boku na drugi ale ja znalazłam sposób: gorące mleko z miodem i się uspokaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Agnie-szka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Pati123 znalazlas cos fajnego na allegro?
Ja dziś kupiłam trochę rzeczy np pościel do łóżeczka
http://allegro.pl/mamo-tato-6-cz-posciel-haft-90x120-hit-sezonu-i1569008114.html
kupiłam też materac do łóżeczka, przewijak na łóżeczko, rożek, pieluchy tetrowe i inne rzeczy wydałam podan 500zł 😮 🤢 nie pomyslałam, że aż tyle wyjdzie 🙃 🙃
jola jaka śliczna pościel 🙂

ten różowy jest kuszący 🙂

Już od dawna ją obserwowałam i wkońcu się skusiłam 🙂 miałam kupić morelową cały czas o niej myślałam, ale jednak różowy kolor dziś wygrał będę musiała tylko jakąś na zmianę kupić.
Kupiłam też ten przybornik z haftem myślę że się przyda.
Moj pierwszy zakup ciekawe czy będzie udany 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...