Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Marta dziekuję za info 🙂
Hehe nie ma sprawy 🙂
Ja idę w piatek 🙂 Trzeba było iśc w piątek popisałybysmy smsy 🙂


kurcze a zastanawałam się nad piątkiem 🙃 ale poźniej stwierdziłam że tak rozpocząć długi weekend to nie za ciekawa opcja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Marta dziekuję za info 🙂
Hehe nie ma sprawy 🙂
Ja idę w piatek 🙂 Trzeba było iśc w piątek popisałybysmy smsy 🙂


kurcze a zastanawałam się nad piątkiem 🙃 ale poźniej stwierdziłam że tak rozpocząć długi weekend to nie za ciekawa opcja 🤪
No ja nie moge jutro. Nie mam co zrobić z Mają. W piątek mąż ma na później do pracy, to rano z Majką zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Diviana do kiedy ty planujesz pracować?
Hehe ona to do za 5 przed porodem 🤪 🤪 🤪


He he planuję do końca czerwca, to znaczy ja chciałam do połowy lipca ale moja koordynatorka stwierdziła że starczy 😆
Ale nasza prawniczka jest w 9 miesiącu miała termin na tamten tydzień i jeszcze w tamtym tygodniu pracowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Diviana do kiedy ty planujesz pracować?
Hehe ona to do za 5 przed porodem 🤪 🤪 🤪


He he planuję do końca czerwca, to znaczy ja chciałam do połowy lipca ale moja koordynatorka stwierdziła że starczy 😆
Ale nasza prawniczka jest w 9 miesiącu miała termin na tamten tydzień i jeszcze w tamtym tygodniu pracowała 🙂


ja w planach mam pracować do połowy lipca oczywiście jak zdrowie pozwoli 🙂 za to moja szefowa powiedziała że jak by coś się działo to zawsze mogę wziąść laptopa do szpitala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Diviana do kiedy ty planujesz pracować?
Hehe ona to do za 5 przed porodem 🤪 🤪 🤪


He he planuję do końca czerwca, to znaczy ja chciałam do połowy lipca ale moja koordynatorka stwierdziła że starczy 😆
Ale nasza prawniczka jest w 9 miesiącu miała termin na tamten tydzień i jeszcze w tamtym tygodniu pracowała 🙂


ja w planach mam pracować do połowy lipca oczywiście jak zdrowie pozwoli 🙂 za to moja szefowa powiedziała że jak by coś się działo to zawsze mogę wziąść laptopa do szpitala 🤢
Hehe tylko co będzie jak w trakcie skurczu wciśniesz nie ten klawisz co trzeba i zła transakcja pójdzie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Diviana do kiedy ty planujesz pracować?
Hehe ona to do za 5 przed porodem 🤪 🤪 🤪


He he planuję do końca czerwca, to znaczy ja chciałam do połowy lipca ale moja koordynatorka stwierdziła że starczy 😆
Ale nasza prawniczka jest w 9 miesiącu miała termin na tamten tydzień i jeszcze w tamtym tygodniu pracowała 🙂


ja w planach mam pracować do połowy lipca oczywiście jak zdrowie pozwoli 🙂 za to moja szefowa powiedziała że jak by coś się działo to zawsze mogę wziąść laptopa do szpitala 🤢
Hehe tylko co będzie jak w trakcie skurczu wciśniesz nie ten klawisz co trzeba i zła transakcja pójdzie 🤪 🤪 🤪

na szczęście to mi nie grozi 😜 jedynie co to mogę źle obrobić zdjęcie 😁 😁 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Diviana do kiedy ty planujesz pracować?
Hehe ona to do za 5 przed porodem 🤪 🤪 🤪


He he planuję do końca czerwca, to znaczy ja chciałam do połowy lipca ale moja koordynatorka stwierdziła że starczy 😆
Ale nasza prawniczka jest w 9 miesiącu miała termin na tamten tydzień i jeszcze w tamtym tygodniu pracowała 🙂


ja w planach mam pracować do połowy lipca oczywiście jak zdrowie pozwoli 🙂 za to moja szefowa powiedziała że jak by coś się działo to zawsze mogę wziąść laptopa do szpitala 🤢
Hehe tylko co będzie jak w trakcie skurczu wciśniesz nie ten klawisz co trzeba i zła transakcja pójdzie 🤪 🤪 🤪

na szczęście to mi nie grozi 😜 jedynie co to mogę źle obrobić zdjęcie 😁 😁 😁 😁 😉


Myślę że jak ktoś z 2 nosami wyjdzie to może składać zażalenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Anya napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
Diviana do kiedy ty planujesz pracować?
Hehe ona to do za 5 przed porodem 🤪 🤪 🤪


He he planuję do końca czerwca, to znaczy ja chciałam do połowy lipca ale moja koordynatorka stwierdziła że starczy 😆
Ale nasza prawniczka jest w 9 miesiącu miała termin na tamten tydzień i jeszcze w tamtym tygodniu pracowała 🙂


ja w planach mam pracować do połowy lipca oczywiście jak zdrowie pozwoli 🙂 za to moja szefowa powiedziała że jak by coś się działo to zawsze mogę wziąść laptopa do szpitala 🤢
Hehe tylko co będzie jak w trakcie skurczu wciśniesz nie ten klawisz co trzeba i zła transakcja pójdzie 🤪 🤪 🤪

na szczęście to mi nie grozi 😜 jedynie co to mogę źle obrobić zdjęcie 😁 😁 😁 😁 😉


Myślę że jak ktoś z 2 nosami wyjdzie to może składać zażalenia 🙂


ja raczej robie i obrabiam zjęcie rzeczy do katalogów więc jak coś to mogę uciąć szczebel drabinie 😜 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim 🙂
Wczoraj nawet z Wami się nie pożegnałam.
Przepraszam, ale od zgagi, aż zwymiotowałam i potem kąpiel i spanko...
Dziś już nawet spoko, ale pierdziele na śniadanie delikatnie sam chlebek jadłam...
Zaraz zabieram się za przeglądanie stronek co nowego słychać w świecie wyprzedaży internetowych 🙂
Fajnie ,że dziewczyny tak długo jesteście aktywne zawodowo 🙂 Skoro zdrówko Wam i maluszkom dopisuje to pracujcie 🙂 Tylko zostawcie sobie mały marginesik na mały odpoczynek, bo jak bobaski się porodzą to raczej nie odpoczniecie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Witaj Pati. Spróbuj lody kiedyś. Ja w święta miałam zgagę gigant, też niemal wymiotowałam i po lodach przeszło.


Ale ja lodów mam całą lodóweczkę, tylko że po nich też mam zgagę 😞 Słodkie odpada, ostrzejsze odpada, ogólnie najlepiej jakbym nic nie jadła...Nie zaszkodzi mi to nie jedzenie...mam zapas tkanki tak,że bobasek ma z czego podbierać...Nie będę się rozczulać tylko cieszę się, że to już bliżej jak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY KOCHANE!!!
ja w ramach wskakujacych kilogramow 😉 (ostatnio bylo juz ich 15 🤢 na razie jakos boje sie na wage stanac) przed chwila pochlonelam jajecznice z pomidorami i ze szczypiorkiem 🤪 😁 😁 wczoraj mnie jakis dol zlapal odnosnie mojej wagi ale dzisiaj juz mi przeszlo...obiecalam sobie ze do przyszlej wiosny wszystkiego sie pozbede ( a wiem ze jak chce to potrafie)

slicznie jest u nas na dworze, ale przed chwila pogode ogladalam i od soboty ma sie zaczac psuc...a w sobote w bieszczady jedziemy 😠 mam nadzieje ze w tv sie myla i jednak bedzie ladnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie 🤪

Ja już po glukozie bleee 🤢 hihi......ja za kubeczek i na poczekalnię a pielęgniarki mówią - proszę przy nas wypić 😲 ciekawe czy ktoś oszukuje czy co hahah - siedziałam godzinkę ale szybko mi minęła na czytaniu książki 🙂 no i ciekawa jestem wyników bo ostatnio pochłaniam duże ilości różnych słodkości 🙃
W drodze powrotnej zakupiłam truskaweczki 😁 i wlaśnie się objadam 😜


miłego dnia brzusie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki
Ja dzis nie najlepiej sie czuję 😞W nocy nie mogłam spac,mdli mnie jak cholera,a na dodatek jeść mi się chce.Zrobiłam sobie miętowa herbatkę i moze pomoże.
Pogoda super,cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...