Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agusia nie mam jeszcze zadnego pomyslu 😁 wole troche poczekac z zakupem sukienki bo sie boje ze pozniej sie w niej nie zmieszcze 😁 to bedzie tylko cywilny i nie wiem jaka sukienke powinnam kupic 🤢 bo jakas kolorowa to chyba nie pasuje? a w internecie jakos zadna nie wydaje mi sie odpowiednia 🤔 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion No masz sporo racji.
Mam taką znajomą, która karmi właśnie takie ponad roczne dziecko piersią i jak to widzę to faktycznie mam takie mieszane uczucia...
Jak karmiłaś 9 miesiecy, to i tak długo! Urlop macierzyński to niecałe 5 miesięcy... ale mam nadzieję, że to wystarczy, by synuś był zdrowy i odporny:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
Witam sierpnióweczki

dziewczyny a o co chodzi z ta monika?ta ktora mada usunela z naszej stronki? troche sie pogubilam...
😘 😘 😘


Justyna891 zalogowała się na stronę sierpnioweczki niejaka monika665856 jeśli dobrze piszę jej login a na forum w ogóle się nie udzielała i nie pamiętałam, żeby kiedykolwiek coś o sobie pisała. Dlatego postanowiłam, że usunę ją ze stronki bo uznałam, że może to być jakiś nie proszony gość. Po czym po jakimś czasie niby weszła na nasze forum brzuszek.net i napisała parę słów typu cześć i takie tam. Ale to było na tyle. I ot cała historia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
Agusia nie mam jeszcze zadnego pomyslu 😁 wole troche poczekac z zakupem sukienki bo sie boje ze pozniej sie w niej nie zmieszcze 😁 to bedzie tylko cywilny i nie wiem jaka sukienke powinnam kupic 🤢 bo jakas kolorowa to chyba nie pasuje? a w internecie jakos zadna nie wydaje mi sie odpowiednia 🤔 😁

Dlaczego kolorowa nie pasuje? Teraz jest coraz więcej ślubnych kiecek w innych kolorach niż biały lub ecru! Albo chociaż z jakimiś dodatkami kolorystycznymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Ja chodzę na łojewską to w przychodni. chciałam w szpitalu bródnowskim, bo tam mam blisko, ale tam była szkoła płatna wiec tam mi powiedziano że na łojewskiej. Już chodzę byłam już kilka razy.
Ano właśnie - czyli pewnie to zależy...
A zamierzasz rodzić w bródnowskim?
Ja mieszkam teraz na Bródnie też 🙂 ale wcześniej mieszkałam na Woli i tam chodziłam do gina... i jak zaszłam w ciążę, to też tam chodziłam i chodzę do tej pory. A okazało się, że cały zespół lekarzy z mojej przychodni pracuje w bielańskim, więc ja raczej będe rodziła w bielańskim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha..nie jestem pewna ale jak dobrze pamietam to jej posty byly uwazane jako spam i usuwane z innych forum. No coz..madalena20 wydaje mi sie ze dobrze zrobilas usuwajac ja z naszej strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przez to że leżę to zapisałam się na ten internetowy kurs o ciąży, połogu i macierzyństwie http://www.zapytajpolozna.pl/ ale taki średni jest np na dzisiejszych zajęciach było tak:
Podaję Tobie kilka bezbolesnych sposobów zerwania ze złymi nawykami żywieniowymi.
Oto one:
- Zmień miejsce spożywania posiłków;
- Przestań sądzić, że jedzenie to "wrzucanie w siebie" wszystkiego, co się da;
- Pod żadnym pozorem, nie ulegaj pokusom;
- Dotychczasowe jedzenie zamieniaj na inne;
- Nie usprawiedliwiaj złych nawyków żywieniowych brakiem czasu;
- Nie broń się w ten sposób, że masz mało pieniędzy;
- Rzuć zły nawyk żywieniowy z dnia na dzień;
- Przestrzegaj diety ciążowej

a ja uważam,że jak w ciąży mam na coś ochotę a leżąc jest to moja nieliczna przyjemność to sobie dogadzam i mam 9 kg do przodu 🤪 🤪 a to dopiero połowa (w pierwszej do porody miałam 11kg na plusie) ale będę się martwić po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Ja chodzę na łojewską to w przychodni. chciałam w szpitalu bródnowskim, bo tam mam blisko, ale tam była szkoła płatna wiec tam mi powiedziano że na łojewskiej. Już chodzę byłam już kilka razy.
Ano właśnie - czyli pewnie to zależy...
A zamierzasz rodzić w bródnowskim?
Ja mieszkam teraz na Bródnie też 🙂 ale wcześniej mieszkałam na Woli i tam chodziłam do gina... i jak zaszłam w ciążę, to też tam chodziłam i chodzę do tej pory. A okazało się, że cały zespół lekarzy z mojej przychodni pracuje w bielańskim, więc ja raczej będe rodziła w bielańskim...

Wiesz co jeszcze nie zdecydowałam w sumie gdzie zastanawiam się jeszcze nad karową ale nie wiem 🤨 Ja chodze prywatnie do lekarza wiec nie przywiązałam się do szpitala chociaż w bródnowskim byłam już kilka razy. Ja mieszkam przy radzymińskiej. A ty gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
Agusia nie mam jeszcze zadnego pomyslu 😁 wole troche poczekac z zakupem sukienki bo sie boje ze pozniej sie w niej nie zmieszcze 😁 to bedzie tylko cywilny i nie wiem jaka sukienke powinnam kupic 🤢 bo jakas kolorowa to chyba nie pasuje? a w internecie jakos zadna nie wydaje mi sie odpowiednia 🤔 😁

Dlaczego kolorowa nie pasuje? Teraz jest coraz więcej ślubnych kiecek w innych kolorach niż biały lub ecru! Albo chociaż z jakimiś dodatkami kolorystycznymi.
A dlaczego nie kolorowa. Kurcze ubierz sobie taki kolor w jakim będziesz czuła sie dobrze i sexi 🙂 🙂 🙂
I męża sobie dopasuj.
Ja miałam na slubie suknię biało-czerwoną 🙂
Pamietaj cywilny nie cywilny ale to twój slub !!!!! I ty masz czuc sie w dniu komfortowo i wyjątkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka tez sie zapisalam na ten kurs 😁
dziewczyny przestance sie martwic tymi dodatkowymi kilogramami 🙂 przeciez po porodzie wszystko zrzucimy przy malenstwach 😁 kochanego ciala nigdy nie za duzo dla naszych facetow i tak jestesmy naj... a mi osobiscie podobaja sie te "nowe" kraglosci 🙃
razem przechodzimy niedogodnosci ciazowe,razem przejdziemy porod i razem wrocimy do formy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda to mamy podobnie 🙂, mój mąż się wczoraj ze mnie śmiał że przyniesie mi odlew z gipsu jak byłam z Natalką w ciązy (robiliśmy domowym sposobem 2 tygodnie przed porodem tak mnie zagipsował że się się zlałam z gipsem jak mi się słabo zrobilo i oddechu nie mogłam złapać) to podobno miałam taki sam brzuch jak teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonalyscie mnie dziewczyny 😁 kupie taka kiecke w ktorej nawet moje +8kg bedzie seksi 😁 😜
i nie bede patrzec na kolor 😉
lece wkoncu prasowac bo jak usiade przy forum to nagle pol dnia mi umyka 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę pozamawiać kilka sztuk getrów tych krótkich bo tak fajnie ciepło się zrobiło, że w tych długich to mi się gorąco zaczęło już robić szczególnie jak siedzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...