Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hehe dla Emilki nawet jakbyś wynajęła straż pożarną to by było mało. Mai się podobało. W zeszłym roku była zbyt malutka, a w tym już kumała o co chodzi 🤪 🤪 🤪
Teraz śpi 🙂
A ja sama nie wiem za co mam się wziąć 🙂
Moja koleżanka urodziła wczoraj córeczkę, a termin miała na 8 maja 🙂

PS. Widziałam brzuszek 🙂 Ciekawe jak będę wyglądać w tej sukience co sobie zamowiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wróciliśmy właśnie ze spacerku,Bartuś spał na dworze prawie 2 godzinki 😎 a mamusia czytała książkę i wystawiała pysio do słoneczka 😜
Teraz bolą mnie nogi hihi więc pilot i TV a nogi do góry 😁
co do "pryszniców" mój mąż też mnie rano wodą przywitał 😉 a ja go nie zdążyłam oblać wodą 😞 bo musiał wyjść do pracy ooooo
Miłego popołudnia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to by się marzyło żeby w tym samym dniu nas wszystkie chwyciło i żebyśmy rodziły jednocześnie to na pewno wiedząc o tym szybciej i sprawniej by nam poszło 🙂 hihihi ale wiem że to nie możliwe 😞 a szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Mi to by się marzyło żeby w tym samym dniu nas wszystkie chwyciło i żebyśmy rodziły jednocześnie to na pewno wiedząc o tym szybciej i sprawniej by nam poszło 🙂 hihihi ale wiem że to nie możliwe 😞 a szkoda.


tyle nas jest - ciekawe czy zdarzy się nam kilku w jeden dzień rodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Mi to by się marzyło żeby w tym samym dniu nas wszystkie chwyciło i żebyśmy rodziły jednocześnie to na pewno wiedząc o tym szybciej i sprawniej by nam poszło 🙂 hihihi ale wiem że to nie możliwe 😞 a szkoda.


tyle nas jest - ciekawe czy zdarzy się nam kilku w jeden dzień rodzić 😜
No musimy wymyślic jeszcze jakis system informacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Nono brzusio jak ta lala 🙂 ale co to za smutna minka ???


byłam wyczerpana po sobotnim wirusie - wyglądałam jakby mnie z walec rozjechał i brzuś mi zmalał buuu,a wczoraj to w ogóle apetytu nie miałam - skubnęłam tylko troszkę jak ptaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...