Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Joasiu mam nadzieje ze juz czujesz sie lepiej. jestesmy w tym samym tygodniu ciazy 🙂 masz termin 4 dni po mnie ale wiadomo jak to jest z tymi porodami 😁 aniolek82 ale ci zazdroszcze!! 😁 maz kucharz..eh.. 😉
ja lece bo synusiowi chyba sie nie wygodnie juz zrobilo to poleze troszke.
Buziaczki dla was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko napisz mi proszę jaki masz brzuszek?Bo jak oglądam zdjęcia kobiet,które są mniej więcej w tym samym tygodniu ciąży co ja to wydają mi się strasznie duże te brzucholce,a ja mam taki malusi czy to normalne?Już wiesz co będziesz miała?Jak Ty się czujesz?I jak maluch kopie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY MAMUŚKI

Przeczytałam wszystkie zaległości i piszę .

joanna2512 WITAJ 😁 Wydaje mi się, że wielkość brzuszków to indywidualna sprawa. Mi się wydaje, że mam w sam raz, a moja przyjaciółka mi powiedziała, że miała taki w 9 miesiącu 😜
Ja będę miała synka i jest bardzo ruchliwym dzieckiem, ale ja to uwielbiam. Zawsze do niego mówię jak się rusza, a mój mąż mówi ''kop matkę, kop'' 😁 Oczywiście ma być piłkarzem 😁 😁 😁

Według OM termin porodu mam na 19 sierpnia, a według USG na 26-ego. Zobaczymy co mój synuś wywinie 🙂

Foga gratulacje i szczere życzenia z okazji rocznicy 🙂 Aby było ich jak najwięcej 🙂 🙂 🙂

Ja zabieram się zaraz na obiad, ale będę zaglądać.
Dziś naleśniki po meksykańsku. Mniaaaam

Miłego dnia i długiego weekendu tym co wyjeżdżają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2512 wielkośc brzuszka chyb nie ma takiego znaczenia. Jak cofniesz się o parę stron to znajdziesz mojego posta z wczosrajszej szkoly rodzenia gdzie byla taka szczuplutka laseczka po której prawie nic nie bylo widac że jest w ciąży a okazało się, że ma termin na 15 lipca 😁 takze tym akurat to się nie przejmuj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj joanna2512 🙂
Ja też uważam że nie masz sie co przejmować wielkością swojego brzuszka bo to naprawdę indywidualna sprawa. Ja mam na wysokości pępka 88 cm i wszyscy mi mówią że mam bardzo mały brzuch jak na ten tydzień ciąży. Moja koleżanka miała taki brzuch jak była w trzecim miesiącu ciąży także jak widać każda z nas jest inna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Joanno na naszym forum sierpniowym 🙂

Ja się dzisiaj chyba przerobiłam bo coś brzuś mnie boli 😞 i wogóle jakiś twardy jest. A jeszcze musze pranie pozbierać 😞 sama ze wszystkim ech 🤢

O malstep tez dzisiaj myślałam, gdzie ona się podziewa?

Lydzia chyba Ty pytałaś mnie o wózek, szukam używanego. Ogolnie ceny wózków to jakaś masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nową sierpnióweczkę 🙂

ja odbębniłam dziś 9,5 h w pracy jakiś obłęd 😠 ale to tylko i wyłącznie wina autobusów bo dostać się do pracy i wrócić do domu graniczy z cudem 😠 dlatego dobrze że pracuje ze mną tato to przynajmniej mnie podwiezie bo nie odmówi ciężarnej córce 😜 ja to jestem podstępna 😁 😜

do później mamcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja mam pytanie. Znacie jakieś książki jak się zajmować dzieckiem po jego urodzeniu?
Chodzi mi o czysty i przejrzysty poradnik dot. ubierania, karmienia i innych rzeczy. Najlepiej wyłożone jak dla blondynki (bez obrazy 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Dziewczyny a ja mam pytanie. Znacie jakieś książki jak się zajmować dzieckiem po jego urodzeniu?
Chodzi mi o czysty i przejrzysty poradnik dot. ubierania, karmienia i innych rzeczy. Najlepiej wyłożone jak dla blondynki (bez obrazy 😜)

ja mam książkę "Co nieco o rozwoju dziecka" Jest z rysunkami i płytką 😜 ja jestem z niej zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):

ja mam książkę "Co nieco o rozwoju dziecka" Jest z rysunkami i płytką 😜 ja jestem z niej zadowolona 🙂


To z tej serii podobno dobra jest też
Mamo, tato co Ty na to? - część 1. O opiece, pielęgnacji i rozwoju waszego maleństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Joanna, moja imienniczko.
Inez, a propos poradników dotyczących opieki nad dzieckiem, to też polecam serię o której pisze mapa. Zaczyna się od "w oczekiwaniu na dziecko", potem jest "pierwszy rok życia dziecka" i kolejne.
Ja najwięcej korzystałam z pierwszych dwóch książek. Obrazków w nich nie za wiele, ale poruszają kluczowe tematy o rozwoju i opiece nad dzieckiem.
Lubiłam też czasopismo "twoje dziecko".
Przyznam, że teraz książki i czasopisma zastępuje mi internet.
O rany, jak to zabrzmiało 😲 Co najmniej jakby moja córka urodziła się w epoce kamienia łupanego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ci testy przychodzą Marta do głowy 😁
Jak tylko pomyślę, że mnie czeka powtórka glukozy (czyli woda z 19 łyżeczkami cukru) to aż mnie ciarki przechodzą.
Nawet jeśli do tej pory nie miałam cukrzycy, to po takiej dawce, pewnie jej dostanę 😞
Mój kwaśnolubny organizm na pewno nie zniesie takiej ilości słodyczy. blee, fuuuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...