Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie wysłuchałam na naszej stronce piosenkę Seweryna Krajewskiego "Kołysanka dla Okruszka" coś pięknego, łzy same poleciały. Boże jak ja już kocham to maleństwo w moim brzuszku...
Dziewczyny to najpiękniejsze szczęście zostać matką...
Ale mnie wzięło... 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia napisał(a):
Właśnie wysłuchałam na naszej stronce piosenkę Seweryna Krajewskiego "Kołysanka dla Okruszka" coś pięknego, łzy same poleciały. Boże jak ja już kocham to maleństwo w moim brzuszku...
Dziewczyny to najpiękniejsze szczęście zostać matką...
Ale mnie wzięło... 😞 😞 😞 😞


Ja tak mam codziennie, zwłaszcza jak synuś daje znać o sobie. Kocham Go tak mocno 🙂 🙂 🙂

DOBRANOC MAMUSIE, SPOKOJNEJ NOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
... choc troszkę mnie wystraszylas bo ja tez mam takie kłucia w pochwie a ostatnio miałam takie ,,glutowate,, upławy 🥴 🥴 🥴 Moze mi tez się cos przyplątalo tym bardziej, że biore ta cholerna luteinę 😠
Aniołek ty to lepiej sprawdź. Ja miałam glutowate upławy kiedy miałam tą grzybicę. I to było tydzień po skończeniu luteiny. Wprawdzie miałam jeszcze swędzenie i pieczenie, ale kurcze wiesz ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzucholki 🙂
ja dziś na reszcie wolne 😁 jak mam wstawać rano do pracy, to marudzę, że bym pospała jeszcze 😜 a jak dzis wolne, to ja już wyspana i mam taką energie, że nawel leżeć się nie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂

ja już od 6:30 na nogach niestety czy wolne czy nie i tak trzeba z psem wyjść 🤢 ale w taką pogode to aż przyjemnie się spaceruje do tego ćwierkające ptaszki super 🙂
dziś w planach mam posprzątać cały dom bo od niepamiętnych czasów jestem sama nawet psa nie ma 🙃
Madalena stronka rewelacyjna a te piosenki to poprostu rewelacja 🙂 jestem pełna podziwu dla ciebie 🙂 Dzieki wielkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😁

Życzymy Wam miłego weekendu-odpoczywajcie 😘


Pati123
Kochana już miałam nadzieję, że będzie z górki...
Ale ważne, że jesteś pod dobrą opieką!
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny ja tylko się przywitam i uciekam. Taka ładna pogoda że szkoda w domu siedzieć. Po za tym siostra chyba już jutro wyjeżdża to idę posiedzieć do niej.

Miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Pytacie od czego te skrzepy, nie wiadomo 😞 Lekarz mówi,że łożysko całą ścianą przytwierdzone więc to nie symptomy jego oderwania...
Mogło być tak, ze mam słabą szyjkę i mała mnie pokopała to przez to...
A infekcja to min przez luteinke dopochwowo stosowaną...
Każda infekcja czy grzybica nie leczona może wywołać przedwczesny poród, tak mil ekarz powiedział, dlatego bardziej go martwi infekcja niż plamienie, które było jednorazowe i mam nadzieje ustanie..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Martusia a Ty w nocy spać nie mogłaś????? 😆 😆 😆
Dzieki za radę. Juz tak po poście Patusi pomyślałam, że trzeba to sprawdzić ale teraz niestety ten długi weekend 😞 Choć te glutowate upławy mam sporadycznie, klucie od czasu do czasu, nic nie swędzi ani nie piecze ale lepiej dmuchać na zimne. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzuchalki 🙂 od rana sie mnie nerwy trzymaja,na swojego tylko krzycze sama z soba wytrzymac nie moge. Spac w nocy ciezko a jak juz usne to mi sie sni ze mnie zdradza a pozniej mu to wypominam caly dzien.Chociaz wiem ze o glupoty 🤨 musze sobie pokrzyczec i juz 😮
joasia nie przejmuj sie brzuszkiem ja mam 90 cm na wysokosci pepka. bede miala chlopca.
Dzisiaj mdli mnie nawet od herbaty nic przelknac nie moge.Strach pomyslec co bedzie jak upaly przyjda.
Pati trzymaj sie cieputko jeszcze tak malo nam zostalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny chyba jutro będę miała wózek 🤪 tzn Antoninka będzie miała 🙂 Będzie to Jedo Fyn4DS Freeline przez Martę bardzo polecany. Jedyna moja obawa to kolor bo jest on w kolorze brąz i się zastanawiam czy dzidzi nie będzie gorąco w lato w takim kolorze. No ale to się wszystko jutro okaże jak go zobaczę na żywo 🙂

No uciekam już. Do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 napisał(a):
Witam brzuchalki 🙂 od rana sie mnie nerwy trzymaja,na swojego tylko krzycze sama z soba wytrzymac nie moge. Spac w nocy ciezko a jak juz usne to mi sie sni ze mnie zdradza a pozniej mu to wypominam caly dzien.Chociaz wiem ze o glupoty 🤨 musze sobie pokrzyczec i juz 😮
joasia nie przejmuj sie brzuszkiem ja mam 90 cm na wysokosci pepka. bede miala chlopca.
Dzisiaj mdli mnie nawet od herbaty nic przelknac nie moge.Strach pomyslec co bedzie jak upaly przyjda.
Pati trzymaj sie cieputko jeszcze tak malo nam zostalo 🙂


pamiętaj że sny się interpretuje na odwrót więc o zdradę to się nie musisz martwić 🤪
gratuluję chłopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 napisał(a):
Witam brzuchalki 🙂 od rana sie mnie nerwy trzymaja,na swojego tylko krzycze sama z soba wytrzymac nie moge. Spac w nocy ciezko a jak juz usne to mi sie sni ze mnie zdradza a pozniej mu to wypominam caly dzien.Chociaz wiem ze o glupoty 🤨 musze sobie pokrzyczec i juz 😮
joasia nie przejmuj sie brzuszkiem ja mam 90 cm na wysokosci pepka. bede miala chlopca.
Dzisiaj mdli mnie nawet od herbaty nic przelknac nie moge.Strach pomyslec co bedzie jak upaly przyjda.
Pati trzymaj sie cieputko jeszcze tak malo nam zostalo 🙂


Justynka pociesze Cie, ze ja tez mam takie porabane sny. 🙂 Nawet dzisiaj mi sie śniło,że Krzysiu zostawia mnie z brzuchem dla jakiejs wytapetowanej pindzi z dekoltem po pępek 🤪 🤪 🤪 🤪 A Krzysiu się ze mnie smieje i mowi, ze wariatka jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki
ja tylko tak na chwilkę zeby sie przywitac.W nocy nie mogłam spać,miałam cykora a jeszcze,mąż na nocce a ja byłam samiutka 😞
Dzis u nas grillowanie,rodzinka męza ma przyjechac z taką dwuletnia kochana niunią 🙂
Sałatkę juz zrobiła,pranie włączyłam.Zaraz budze męza i ostanie zakupy,bo jutro wszystko zamkniete.
Pati trzymaj sie tam,a kiedy wyjedziesz z tego szpitala??
Miłego dnia,papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
joanna2512 ja też niedawno się ujawniłam więc witam 🙂
Pati Ty to masz paskudnego pecha 🤨 ale zarazem szczęście bo mała jest zdrowa, kopie i mocno się trzyma bo potrzebuje mamusi i tatusia. Pomyśl że juz 25 tygodni masz za sobą i zostało tak niewiele zeby zobaczec Wasze szczescie i tak bedzie 🙂
Własnie wczoraj się dowiedziałam ze sasiadka mojej przyjaciółki jest w ciaży a chodzi do pierwszej gimnazjum!! Tyle się słyszy, że tak wiele małolatow zostaje rodzicami, ale tak naprawde dopiero wczoraj sobie uswiadomiłam jaka ja byłam głupia i nieodpowiedzialna w jej wieku. Nie chciałabym byc na jej miejscu. Teraz to inna sprawa bo maluszek jest chciany i wyczekiwany bez większego szoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamusie,
U nas też dziś piękny dzień, od rana relaks na tarasie. No i a międzyczasie dwa prania, trochę sprzątania a zaraz za jakiś mega-szybki obiadek się zabieram.
Aż trudno uwierzyć, że ta pogoda ma się zmienić 😞
Pati, dobrze, że te plamienia to nic groźnego, a z infekcją lekarze na pewno dość szybko sobie poradzą. Też słyszałam, że infekcje mogą mieć poważne skutki, ale z drugiej strony są chyba łatwo rozpoznawalne i stosunkowo prosto wyleczalne.
A ty przecież jesteś pod stałą opieką lekarza, więc ta infekcja pewnie niedawno przyszła i szybko sobie pójdzie.
Głowa do góry, mam nadzieję, że powoli odzyskujesz spokój ducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ja tylko na chwilkę. O 13 jadę z rodzicami na wielkie zakupy na grilla. Mój brat go organizuje. I już nie mogę się doczekać. Tak mi się marzy kaszaneczka i kiełbaska z grilla mniam 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia 🙂 Buziole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane Dziewczyny 🙂
taki piękny dzień, że wszystkie pewnie jesteście na powietrzu i na grillu- bardzo dobrze 🙂 ja od wczoraj niestety plamię i mnie pobolewa, więc leżę plackiem 😞 pewnie znowu ta szyjka wariuje 😞 mam zaległości w czytaniu od wczorajszego ranka więc zaczynam czytać
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela mój też jest brązowy i ja sie o to nie martwię. Przecież nie zosatwiasz dziecka w pełnym słońcu na pół dnia.

Aniołek coś ty wymyśliła z dekoltem do pasa 🙂 🙂 🙂

Agnie-szka hmm pewnie wiesz co robisz. Ja moją dotychczasowa ciąże cały czas zaglądam na wkladki. Też miałam plamienia, a raz krwotok. Bierzesz jakieś leki. A może jednak powinnaś pogadać z lekarzem?

Agat19 hehe. Ja jestem nauczycielem. I na poczatku mnie to szokowało (jak moje uczennice chodziły z brzuszkiem). Zwłaszcza że zazwyczaj nie wiedziały kto jest ojcem. Ale teraz już te wiadomości są na porządku dziennym. Właśnie kilka tygodni temu moja najlepsza, ulubiona uczennica urodziła córeczkę. Wiesz naprawdę była bardzo dobra, w gimnazjum miała najlepszą średnią w szkole. Teraz chodziła do pierwszej klasy liceum.
I widzisz 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...