Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

p0xia napisał(a):
A co myslicie o tym ? http://allegro.pl/4w1-wozek-tako-jumper-x-wozki-hurt-10xgratis-i1598569620.html jest strasznie duzo kolorow , masakra kto tyle wymyslil haha.

Mi się podoba najbardziej z nich ta kolekcja PIK, ale zobacz sobie może Jedo Fyn na allegro. Dziewczyny sobie go chwalą i wiem, że dużo z nich ma zamiar go kupić. A Marta z Danielą już chyba nawet mają, bo tak jak dziewczyny pisały popatrz na wielkość gondoli, żebyś nie musiała w połowie zimy na spacerówkę zmieniać, co dzidzia będzie za duża 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi sie wszytskie kolekcje podobaja .. chyba jestem najbardziej nie zdecydowana osoba na swiecie :P
Te Jedo sa trasznie drogie.. tzn, niektore. jeszcze zobacze, jak narazie na miesiac daje sobie spokoj z wozkami 🙂 musze zobaczyc co z Niunia moja 🙂 a to dopiero w czerwcuu !! nie wytrzymam tyle 😞... Była któraś z was może na USG 3D ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Były tutaj Laseczki na tym 3D. Ja mam takie szczęście ze mój ginekolog ma 3D u siebie w gabinecie a z racji że jestem jego pacjętka zawsze przełącza żebysmy mogli popatrzec na nasza Oliwkę. 🙂 Super sprawa. nawet jak bym miala za to płacic tak jak tutaj dziewczyny to i tak uwazam, że raz na 9m-cy warto zafundowac sobie taka atrakcje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂

Widzę, że akcja ''Pati'' zakończona sukcesem 😁 Super! Magda jesteś W I E L K A 🤪
Jadę z mężem do znajomych to odezwę się wieczorem dziewczyny.
Miłego dnia brzuchatki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
a nie wiecie ile taka atrakcja kosztuje ?
Ja byłam na 3D dwa razy. Placiłam 160zł z nagraniem i zdjeciem. Jak się wybierasz, tak jak napisała Aniołek raz na 9 mcy warto, ale nie nastawiaj się. badanie nie jest przeprowadzane cały czas w 3D. Lekarz ogląda dzidziusia w normalnym USG i momentami przełącza na 3D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
Widzę że wielka akcja odnalezienia Pati została zakończona wielkim sukcesem,tym bardziej że wszystko u niej dobrze 🙂bardzo się cieszę że Magda była taka wytrwała w poszukiwaniach 😁
Ja wstałam już na szczęście bez odrętwienia ręki 🤪 🤪 nie wiem może to było na zmianę pogody,bo w dzień było bardzo ciepło,a w nocy i nad radem burza i deszcz 🥴
Byłam już w kościele,zjadłam obiadek ,a teraz odpoczywam przed kompem czytając was 🙂 potem czekają mnie wieczorkiem jakieś zakupy spożywcze,bo w lodówce pustelnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
.... potem czekają mnie wieczorkiem jakieś zakupy spożywcze,bo w lodówce pustelnia 🙂
Hehe malstep my właśnie wrócilismy z zakupów, bo też tylko światło w lodówce było 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Malstep nie martw się. A kiedy masz lekarza?

heh lekarza miałam w piątek,ale wtedy jeszcze mi nie drętwiała.A teraz idę dopiero 26 maja.Mam nadzieję, że to nic poważnego,bo raczej wcześniej nigdy mi tak ręka nie drętwiała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Malstep nie martw się. A kiedy masz lekarza?

heh lekarza miałam w piątek,ale wtedy jeszcze mi nie drętwiała.A teraz idę dopiero 26 maja.Mam nadzieję, że to nic poważnego,bo raczej wcześniej nigdy mi tak ręka nie drętwiała.
Kurcze wiesz ja na prawdę myślę że to dzidziuś. Poprostu Franek jest chłop i ciężki jest 🙂 🙂 🙂
Staraj się zmieniać pozycje, i poobserwować czy wtedy mija. Kładź się na boku itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
malstep napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Malstep nie martw się. A kiedy masz lekarza?

heh lekarza miałam w piątek,ale wtedy jeszcze mi nie drętwiała.A teraz idę dopiero 26 maja.Mam nadzieję, że to nic poważnego,bo raczej wcześniej nigdy mi tak ręka nie drętwiała.
Kurcze wiesz ja na prawdę myślę że to dzidziuś. Poprostu Franek jest chłop i ciężki jest 🙂 🙂 🙂
Staraj się zmieniać pozycje, i poobserwować czy wtedy mija. Kładź się na boku itp.

dzięki Martusia,wiesz Ty masz większe doświadczenie,więc wierzę że masz rację z tym ,że to Franek mi na jakiś nerw uciska.A skoro to on to się nie martwię i jakoś to zniosę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Super ze z Pati i dzidziusiem dobrze i mają super okiekę 🙂) Fajnie amgda ze udalo Ci się do niej zadzwonić 🙂 Ja kochane nie będę się pojawiać ok 2 tygodnie bo lece na to Lanzarote na wakacje wiec sie nie martwcie,ze mnei nie ma ...buziaczki dla Was wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myśle. Mi wprawdzie drętwiała lewa strona. I w sumie jakieś 3 tygodnie temu to miałam. Więc mniej wiecej jak ty teraz byłam. A teraz mam spokój. Julcia chyba zmieniła miejsce i już nie naciska.
Hehe jak nam te dzieciaki porosną w tych brzuszkach 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
Super ze z Pati i dzidziusiem dobrze i mają super okiekę 🙂) Fajnie amgda ze udalo Ci się do niej zadzwonić 🙂 Ja kochane nie będę się pojawiać ok 2 tygodnie bo lece na to Lanzarote na wakacje wiec sie nie martwcie,ze mnei nie ma ...buziaczki dla Was wszystkich 🙂
Crazzzyyy hehe chwali się, że mówisz 🙂 🙂 🙂 Bo i w Irlandii bysmy dały radę znaleźć 🙂 🙂 🙂

Miłych wakacji 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od miesiaca maze o Grillu .. i teraz ? .. juz nie mam sily na nic .. pochlonełam dwa szaszlyki z salata 🙂 mniam 🙂

Życze miłych relaxacyjnych wakacji 🙂 :**

Malstep- miłych zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...