Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie kochaniutkie mamusie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Jeżeli któras kiedykolwiek bedzie mala doła, polecam ramiona ukochanego mężczyzny 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Kurcze, laseczki, jesteście niezastąpione. 🤪 🤪 🤪 🤪
Martusia, Madzia, Foga oklask dla Was 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 I oczywiście trzymam mocno kciuki za pozytywne zakończenie sprawy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Witajcie kochaniutkie mamusie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Jeżeli któras kiedykolwiek bedzie mala doła, polecam ramiona ukochanego mężczyzny 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Kurcze, laseczki, jesteście niezastąpione. 🤪 🤪 🤪 🤪
Martusia, Madzia, Foga oklask dla Was 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Prawda 😁 😁 😁 😁 😁
Dobranoc[color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki w końcu mam chwile czasu aby do Was zajrzeć. Tak jak pisałam wcześniej poszłam z mężulkiem na spacer i tak jakoś nam się przedłużyło, pogoda ładna więc spacerowaliśmy po starówce. Przy okazji zjedliśmy pyszne lody i kolacje w rynku a potem poszliśmy na pokaz fontanny multimedialnej ahh romantycznie 😁 😁. Chyba mój m coś przeczuwa bo w końcu szykuje dla niego niespodziankę urodzinową 😉 już się nie moge doczekać do wtorku aż zobaczy torcik i prezenty hehe 🙂 🙂 🙂 Kupiłam mu dzisiaj upatrzony juz wczesniej przez niego zegarek więc na pewno będzie zadowolony 😁
Niedawno wróciliśmy do domku i trochę się pouczyłam bo jutro tez mam zajęcia od 9.00 i do tego jeszcze kolokwium 🤨
Marta, Magda i Foga Wy to normalnie powinnyście pracować w mojej firmie, od razu więcej przestępców byłoby złapanych. Jak wrócę do pracy i będę miała problem z namierzeniem kogoś to się do Was dziewczynki zgłoszę. 🙂 🙂 🙂
Ok brzuszki spadam spać, dobranoc wszystkim 🙃 🙃 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Oooooooooo chyba coś znalazłam 🤪 🤪 🤪 🤪

słowa Pati"marta-lion
Czuje się dobrze brzuch coraz mniej boli...czasami mnie muli i tyle
Lekarz ze względu na przeszłość i poprzednie przykre doświadczenie chce, abym została w szpitalu na obserwacji do 13 właśnie tygodnia czyli około 3 tygodni jeszcze. Ale spoko Jeżeli któraś jest z okolic albo ma możliwość polecam szpital w Iłży wojewódzwo mazowieckie. Lekarze super, siostry miłe i pomocne, czysto, dobre jedzenie. Na prawdę czuje się klimat jest to mały szpital kameralny ,a le na prawde polecam"
O Magda oklask dla Ciebie !!!!
Uffff więc jednak miałam rację 🙂 Już bałam się że coś pomyliłam hehe czułam się jak Foga 🤪 🤪 🤪
Ok będziemy jutro próbować.

Hehe ja jednak nie mogę zasnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc dziewczyny 🙂
Ja nadrobiłam zaległości serialowe i czekam na męża. Mam nadzieję, że zaraz będzie bo się martwię.

Dziewczyny powinnyście założyć firmę detektywistyczną 🤪

SŁODKICH SNÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzusie
Ja wczoraj jak wyjechałam o 6 na budowę tak wróciłam o 23, ale udało nam się dużo zrobić 🙂 co prawda robi mój mąż a ja jestem pomocnikiem typu podaj śrubkę, podaj wiertarkę ale i tak się nalaziłam, powiesiliśmy już żyrandole 🙂 i nawet ten w pokoju maleństwa i karnisze też już przykręciliśmy.
A tu widze wielkie szpiegowanie i tropienie Pati, naprawde jesteście niezłe dziewczyny 🤪 z takimi koleżankami się nie zginie, jakby co odnajdą nawet na końcu świata 😁
Miłego dnia Wam życzę bo ja znów na budowę się wybieram i pewnie późno wrócę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Brzusie 🙂
Hej dziewczyny właśnie dzwoniłam do szpitala na oddział ginekologiczno-położniczy ale nie wiem dlaczego o tej porze nikt nie odbiera. Może obchód jest albo śniadanie mają nie wiem będę próbować później. Mam nadzieje że się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE KOCHANE 🙂
PRZEPRASZAM, ŻE WAS OPUŚCIŁAM NA TAK DŁUGO, ALE PRZEZ PRACE NIE MAM KIEDY SIEDZIEĆ NA KOMPIE BO WRACAM PADNIETA A NA WEEKENDY DŁUGIE WYJECHAŁAM 🙂
ALE PEWNIE NIE DŁUGO TO SIE ZMIENI BO WRACAM NA L4 ZA NIEDŁUGO BO JUŻ CORAZ CEIŻEJ MI SIE PRACUJE 😞
U NAS OK PRZYNAJMNIEJ MAM TAKA NADZ( CHOĆ OD WCZORAJ BRZUCH MNIE BOLI, ALE CHYBA Z PRZEJEDZENIA I PEPSI)
W CZWARTEK ROBIŁAM GLUKOZE NA CZCZO 67 PO 2 GODZ (75 G.) 110 WIEC MYŚLE, ŻE JEST OK 🙂 JUTRO WIZYTA U LEKARZA 🙂 🙂
WCZORAJ BYŁAM NA MAŁYCH ZAKUPACH DROBNOSTEK 🙂 (ROŻEK, NOŻYCZKI, GRZEBYK, GRUCHA, BUTELKI 2, TERMOMETR DO WODY, PIELUSZKI TETROWE, NO TAKIE DROBNOSTKI 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moniq1984 lanie Ci się należy!!!! My tu się martwimy o każdą z nas jak długo się nie ujawnia na forum. Musisz się poprawić kochana 🙂 Ale dobrze że chociaż masz same dobre wiadomości dla nas 🙂 Nie licząc tego bólu brzucha. 😞Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Hej dziwczynki .. Pracowita sobota :0 Przy tym jeszcze dowiedzilam w szpitalu kolezanke :0 bo wczoraj urodzila po 2-giej prowokacji, ma sliiczneego chlopczyka ...

Ja dalej te wozki przezywam, nie wiem jaki kolor wybrac, masakra jakas !! ... wrrr.. jak by nie moglo byc jednego rodzaju wozka na swiecie, to by problemu nie bylo

Andzelika- http://allegro.pl/3w1-najnowszy-zestaw-baby-merc-q7-x-mega-gratisy-i1598175591.html

Moze wy mi pomozecie hmm ?? Ktory wam sie kolor najbardziej podoba ?

mnie tam najbardziej podoba sie kolorek grafit+banan i szary + pomarańcza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Juz po sniadanku, nadrobilam kilkanascie stron i juz jestem z wami 🙂 ... Co do wozka to mi sie strasznie podoba ten szary w różowe kropki :P ,,, mojej mamie czarny w rozowo biale maziaczki. kazdemu cos innego ale to normalne w koncu kazdy inny gust 🙂 wozek pozniej oddaje mojej kuzynce :P mam nadzieje ze jak go juz ode mnie dostanie to w koncu wezmie sie do roboty 🙂 i zrobi mi jakiegos chrzesnika albo chrzesnice 😁 ... albo ten caly szary. nie wiem, jeszcze oczywiscie go nie kupuje ale orientowac sie juz mozna 🙂.

Ja mam wizyte dopiero za tydzien w poniedziałek, a USG 7 Czerwca doopiero ... wy tez macie tak zadko USG ? lekarz powiedzial ze nie trzeba wczesniej ... szkoda bo juz bym chciala znowu zobaczyc Niunie .. i dowiedziec sie czy wszystko z nia dobrze ... 🙂 ale mam nadzieje ze szybko minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Ja dopiero wstałam. masakra nie mogłam zasnąć do 3;00 😞
Masz rację siehankowa nikt się nie ukryje. Jak już do nas się przyłączyłaś to nie ma szans 🙂 🙂 🙂
W nas siła 🙂

Magda czekam koniecznie na wieści. Dzięki, że dzwonisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooo dziewczyny Z Patrycją jest wszystko ok. Możecie wszystkie czarne myśli przepędzić w siną dal!!!! Rozmawiałam z nią telefonicznie. Dodzwoniłam się do szpitala w którym leży. Przeprasza nas, że nie mogła napisać na forum ale skończył jej się limit i nie mogła. Ale teraz podała mi do siebie numer komórki ja jej puściłam sms więc jak coś to będziemy w kontakcie telefonicznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bierze antybiotyki, bo ma jakąś infekcje i jest podłączona do jakiejś pompy więc jeszcze długo poleży w szpitalu. Ale z dzidzią jest wszystko ok. Więc kamień z serca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda jestes wielka.Bardzo dobre wiesci jak na niedzielny poranek. Moja mala mnie obudzila o 2 i buszowala mi po brzuchu tak ze nie moglam spac. Widac najlepsza godzina na zabawe.Niech sie mama przyzwyczaja do pobudek w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Ale mam Was wszystkie od niej ucałować i powiedzieć, że jesteście kochane że tak się o nią martwicie.
Martwicie. Hehe całe śledztwo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...