Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
A tak opisuje swój "wuzek" witam, oferuje wuzek,po jednym dziecku firmy beybyactive jet za nowy zaplacilam 1050 zl.sprzedaje go poniewarz wyszedl juz z urzytku,curcie worze zwykł laseczka,zapraszam do zakupu!!!!


Pogratulujmy sprzedawcy Ortografi :P.. tez mam z tym czasem problemy ale bez przesady haha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

p0xia napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Hehehe ktoś na allegro sprzedaje WUZEK 😁 😁 😁

haha faktycznie 😜 Dziekuje Andzelika za ta wyprawke napewno mi sie przyda 🙂 przynajmniej bede wiedziala co mam a co trzeba jeszcze kupic 🙂 Proszki do prania juz mam 🙂 firmy Lovela bo były kiedys w Tesco na promocji 2,6kg+2l płynu do prania za 39,99 🙂 wiec kupiłam dwa . jeden do koloru i jeden do bialego 🙂

Hehe nie ma za co 😎 Ja jeszcze nie mam proszków ani płynów, ale mąż kuzynki ma mi z Niemiec przywieźć, tam są tańsze, więc Go wykorzystam 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Dziewczyny pisałyście o Jedo. Czasem warto poszukać używanych. Ceny są atrakcyjniejsze, a ludzie sprzedają jeszcze na gwarancji.

Nawet jest parę na używanych na allegro 🙃 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra dziewuszki ja spadam na Xfactor 😜 ... Dobranoc odrazu pisze .. bo pojde spac... Cały tydzien sie obijalam w domu bo wolne bylo ale jutro juz na rano do szkoly 🙂 Wiec miłeg o wieczorku zycze 🙂 Zagladne pewnie dopiero jutro kolo 17 ... bo od 8-15 mam 😞( ... papa:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki
My własnie wróciliśmy, nasz domek wygląda już bardziej mieszkalnie, kupiłam żyrandol a dziś cały dzień się nim zachwycałam, bo wczoraj wieczorem złożyłam 🙂
Jeśli chodzi o wózek to ja nie mam pojęcia i pewnie kupię taki na jaki nam fundusze pozwolą, a że duża ze mnie dziewczyna to może jakoś dam rade dźwigać 🙂
Jeśli chodzi o wstawanie siusiu, to ja jak już położę się spać, to śpię jak zabita i dopiero budzik o 6 mnie budzi i wtedy czuję że mi pęcherz rozsadza i biegnę szybko do toalety 😮 tak sobie myślałam że to nie najlepiej no ale cóż mój organizm jest tak zmęczony że sygnały od pęcherza są pomijane.
A no i super że z Pati wszystko ok, zaraz prześlę mój nr na wszelki wypadek na sierpnióweczki 🙂
A i jeszcze Marta Tobie miałam napisać że super ta fryzurka, ale oczywiście wczoraj zapomniałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki 🙂 a raczej Dobry Wieczór 😁

My niedawno wróciliśmy z Komunii tak się objadłam, że teraz mi jakoś nie dobrze. Pogoda była fajna do południa później się popsuła zero słonka i zimny wiatr 🤢

Crazzyyy udanego wypoczynku 🙂 Co do badań ginek ja mam na każdej wizycie czyli co 4tyg
p0xia ja polecam Jedo,kupiłam używany na Allegro a jest jeszcze na gwarancji i wygląda jak nowy 🙂 Nie miałam okazji go "macać" na żywo bo u nas ich nie ma. Marta go bardzo polecała a że ma już dwójeczkę i wózek wypróbowany to się na niego skusiłam. Gondola duża a prowadzi się super lekko nawet mój mąż jest pod wrażeniem tego wózka 🙂

Magdalena ogromne Gartulacje Pani Detektyw 🤪 🤪 🤪

Marta a Ty kiedy masz Komunię?? bo myślałam że dzisiaj a wychodzi na to że dzisiaj nie miałaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep a może to zespół cieśni nadgarstka??

Przyczyną choroby może być reumatoidalne zapalenie stawów, może też mieć ona charakter choroby zawodowej, np. u sekretarek (pisanie na maszynie), często występuje u kobiet w ciąży. Zespół cieśni nadgarstka występuje także przy częstej i długotrwałej pracy z myszką komputerową. Aby temu zapobiec, zaleca się stosowanie tabletu zamiast myszki.

Przyczyną choroby jest najczęściej obrzęk zapalny nerwu lub tkanek otaczających oraz zwyrodnieniowe lub pourazowe zacieśnienia ograniczonej przestrzeni kanału nadgarstka. Początkowy ucisk na włókna nerwu pośrodkowego doprowadza do zaburzenia ich odżywiania, co wywołuje wtórny obrzęk i nasila dolegliwości. Do objawów klinicznych zespołu należy: mrowienie w nadgarstku i w okolicy kciuka, palca wskazującego i środkowego oraz połowy palca serdecznego; zanik mięśni kłębu; dodatni objaw Tinela (pukanie w nerw pośrodkowy na wysokości kanału nadgarstka powoduje parestezje w obrębie palców unerwionych czuciowo przez nerw pośrodkowy); dodatni objaw Phalena (nasilenie parestezji po kilku-kilkudziesięciu sekundach utrzymywania zgięcia stawu promieniowo-nadgarstkowego). Występuje osłabienie chwytu, brak precyzji i ograniczenia ruchów. Utrudnione jest zaciśnięcie ręki w pięść, a trzymane przedmioty często wypadają z ręki. Objawy występują najczęściej w nocy, nasilają się po uniesieniu kończyny, a zmniejszają po opuszczeniu. Po przebudzeniu chory odczuwa mrowienie w obrębie ręki, które często ignoruje, przypisując je przyjęciu nieprawidłowej pozycji podczas snu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
mapa kochana a Ty z jakiego miasta jesteś???


Jestem z Rzeszowa 😉
Ale moje obecne miejsce zamieszkania to Kraków 😉


Daniela
ale masz fajowy brzusio 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki !!
Biegałam i sprzątałam jak szalona i ciągłe zakupy i się doigrałam niestety. Siedziałam na taborecie i układałam ciuchy po wysprzątaniu całego pokoju na klęczkach, bo kurze wycierałam z mebli dokładnie i tak siedze i nagle czuję jakies dziwne uczucie jakby mi okres polecial, wstaje a caly taboret mokry ale nie od krwi tylko po prostu mokry i pupa i spodnie też 😲 😲 , tak sie przestraszylam ze sie popolakałam, poszlam sie położyć i póki co nic nie leci a dzidzia kopie. Przeraziłam się że mi wody odeszły. Nadrobię was jak troche odpoczne bo strach mi nawet siedziec w pionie a komp stacjonarny 😞
Odezwę się jak dojdę do siebie, bo jestem strasznie zmęczona.
Buziaki kochane , widziałam że chcecie do Pati do szpitala dzwonić, usiade jutro na chwilkę to zobacze co sie dowiedziałyście DOBRANOC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ładny brzuś 🙂 mój to kruszyna
Andzelika- jak sie okaże, że płeć się nie zgadza to będziemy się potem ubrankami wymieniać na forum heheh 😁
Co do wstawania w nocy, to ja czasem muszę wstać a czasem nie, ale zawsze w okolicach 6 ubikacja obowiązkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiecie co ? miałam iść jutro na tą glukozę robić ale zjadłam winogron i pójdę dopiero we wtorek . pamiętam że Magda mówiła żeby nie jeść winogronu przed badaniem bo zawyży poziom cukru. A w piatek mam wizytę więc mam nadzieję że wyniki d czwartku dojdą..... czy lepiej jutro iść jak radzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Daniela. W sumie powinno się jeść normalnie. Bo jak całkiem zrezygnujesz w przed dzień z cukru to co to za wynik też będzie? Winogron to prawda zawiera dużo cukru. Polecany jest nawet przy jego niedoborze. Więc nie wiem co ci poradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
karolcia12345i nie chcę cię straszyć ale ty dzwoń do swojego gina co tu robić.
Kurde dokladnie pomyslałam o tym samym, ale już jej nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
karolcia12345i nie chcę cię straszyć ale ty dzwoń do swojego gina co tu robić.


Też tak myślę Karolcia i trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko widzę że z Pati OK, to super, wyślę mój nr na sierpnioweczki jakby coś mi się stało. Już nie będę się przemęczać bo jestem przerażona tym co dziś sie stało 🙂 ide odpoczywać dalej 🙂 papapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...