Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madalena20 napisał(a):
Marta chyba muszę do Ciebie na szkolenie z generalnych porządków. Nie wiem w co ręce włożyć. 😞 Ale mnie chłopaki załatwili!!!!!!!!!!!!!!! 🤨
Zapraszam 🙂 🙂 🙂

OK mimo pięknej pogody ja uciekam z Emilką na próbę do kościoła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anya po prostu szczerze mówiąc mam dwóch bałaganiarzy w domu!!! wrrrr co dziennie jest nieporządek ale dzisiaj to przeszli samych siebie. Szkoda gadać. Płakać mi się chce jak na to wszystko popatrzę. Chyba dnia mi nie starczy, żeby to wszystko ogarnąć. A na podwórku taka ładna pogoda, że szkoda siedzieć w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trosiuniu poczytałam, ale nadrobienie moich zaległości graniczy z cudem 😉
Widzę że dziewczyny z Warszawy dyskutują o szpitalach. Ja teraz byłam na Solcu. Oddział jest sprywatyzowany i jest naprawdę super! Wszyscy od salowych przez położne po lekarzy bardzo mili i jak mogę komuś polecić to polecam 😉 Oczywiście rodzić też będę tam i to będzie mój trzeci poród na Solcu. Jolajola a Ty gdzie zamierzasz rodzić który szpital wybrałaś?

Co do obiadku to ja wczoraj nagotowałam i na dziś zostało 😉 Nasżło mnie wczoraj na chłodnik z botwinki i zrobiłam taki z kopereczkiem a oprócz tego ziemniaczki, pomidorek i pulpeciki z natką 😉


Brzuszki macie piękne! Marta, ale Ty... to znaczy Maja urosła!!!!!!! Co do wielkości brzuszka nie ma się czym martwić! Jedne są mniejsze, drugie większe. Czasem dzidziuś inaczej się układa, czasem macica jest większa i wtedy brzuchola tak nie widać! Mój zaczął rosnąć niedawno 😉 i już w końcu widać że jestem w ciązy!!!!!!!!!!!! Nawet mi miejsca ustępują ☺️ w autobusach itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
mapa napisał(a):
jolajola81 napisał(a):

No ja wazylam przed ciaza 58 wiec mam 7 na plusie ale moj lekarz nie jest zadowolony ale mam to w nosie, wy mnie pocieszacie dziewczyny 😜 😆

to ile on by chciał? laboga!!! 😮

No właśnie.... Powiedz, że masz koleżankę w tym samym miesiącu ciąży i ona ma już +12 😜 więc Ty to szczupaczek 😉

No chyba mu powiem jak sie czepnie... jemu jest ciezko dogodzic taki lekarz ordynator 😉
najpierw sie czepial ze za malo kazal mojemu mezowi mnie pilnowac i jesc 5 razy dziennie a teraz ze za duzo ehh 😠 i wez tu badz madry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wkurzę to chyba tak zrobię tylko teraz Kuba śpi i nie mogę iść na podwórko. I jestem zmuszona to wszystko oglądać.
Noooooo dobra wstaję i spróbuję duży pokój odkopać z Kuby zabawek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):

No chyba mu powiem jak sie czepnie... jemu jest ciezko dogodzic taki lekarz ordynator 😉
najpierw sie czepial ze za malo kazal mojemu mezowi mnie pilnowac i jesc 5 razy dziennie a teraz ze za duzo ehh 😠 i wez tu badz madry.


I weź tu facetowi dogódź 😉 Nie rozumiem o co mu chodzi? 7 kilo to chyba taka norma na tym etapie ciązy 😉 będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena wiem co czujesz mam podobną sytuację 🤢 synka nie mam ale mam psa który co chwilę wszystkie zabawki rozrzuca po całym mieszkaniu i przetłumacz to takiemu by zbierał po sobie 😜 do tego m 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Jak się wkurzę to chyba tak zrobię tylko teraz Kuba śpi i nie mogę iść na podwórko. I jestem zmuszona to wszystko oglądać.
Noooooo dobra wstaję i spróbuję duży pokój odkopać z Kuby zabawek 😞

Trzymamy kciuki i wspieramy duchowo 😉 Na mnie zmywanie czeka i dla męża zostawić nie mogę - będę musiała je pokonać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo i jeszcze wychodzi na to, że synek w tatusia się wdał i nie potrafi dbać o swoje zabawki. Ja jak jestem z nim do południa w domu to pilnuję i uczę żeby sprzątał po sobie. Ale ten tydzień mam na rano więc mój M siedzi z nim w domu. I teraz są tego konsekwencje. Wszystko porozrzucane. bałagan jak cholera. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam sporo sprzątania ale mam dzień lenia totalnego, więc oznajmię mojemu mężowi jak wróci z pracy wesołą nowinę, że czeka go sprzątanie łazienki i wywieszanie prania 😜 Jakoś to przeżyje biedaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
madalena wiem co czujesz mam podobną sytuację 🤢 synka nie mam ale mam psa który co chwilę wszystkie zabawki rozrzuca po całym mieszkaniu i przetłumacz to takiemu by zbierał po sobie 😜 do tego m 🤢
Ja mam takiego kota 🙂 i też jakoś nie chce po sobie sprzątać 😜 a w dodatku teraz zaczął ziemię z kwiatków mi wywalać! 😠 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
na tvn style leci właśnie perfekcyjna pani domu lubie to oglądać 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja też! 😁 ...ale teraz nie mogę, bom w pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
patrzcie jaki bajer 🙂 🙂 🙂 szkoda że drogi 😞
http://www.swiatwozkow.pl/bloom-fresco-loft-black-frame-kolor-rosy-pink-wkladka-snug-1szt-p-7329.html
KOSMICZNE! 🙂 Ale cena powala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
na tvn style leci właśnie perfekcyjna pani domu lubie to oglądać 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja też! 😁 ...ale teraz nie mogę, bom w pracy...


to tak a'propos naszych westchnień o sprzątaniu? Ja kiedyś lubiłam, ale od kiedy więcej leżę i mam mniej sił to nie oglądam takich programów bo bym oszalała 😉 patrząc na moje mieszkanko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
patrzcie jaki bajer 🙂 🙂 🙂 szkoda że drogi 😞
http://www.swiatwozkow.pl/bloom-fresco-loft-black-frame-kolor-rosy-pink-wkladka-snug-1szt-p-7329.html


jesoo jaka cena hehe...ja kupiłam Bartkowi krzesełko do karmienia i mało z niego teraz korzystam 😞 im bardziej zbajerowane tym mniej praktyczne hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Anya napisał(a):
madalena wiem co czujesz mam podobną sytuację 🤢 synka nie mam ale mam psa który co chwilę wszystkie zabawki rozrzuca po całym mieszkaniu i przetłumacz to takiemu by zbierał po sobie 😜 do tego m 🤢
Ja mam takiego kota 🙂 i też jakoś nie chce po sobie sprzątać 😜 a w dodatku teraz zaczął ziemię z kwiatków mi wywalać! 😠 😉

ja jak miałam kota to wszystkie doniczki miałam pozaklejane taśmą klejącą tylko był mały otwór by można było podlać kwatki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
patrzcie jaki bajer 🙂 🙂 🙂 szkoda że drogi 😞
http://www.swiatwozkow.pl/bloom-fresco-loft-black-frame-kolor-rosy-pink-wkladka-snug-1szt-p-7329.html


No, piękny. Szkoda też, że nie na kółkach. Kółka lepiej by się sprawdziły w praktyce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
ja jak miałam kota to wszystkie doniczki miałam pozaklejane taśmą klejącą tylko był mały otwór by można było podlać kwatki 😜
hehehehe dobry patent! Może wypróbuję 😜 Chociaż jak się nie uspokoi, to po prostu kupię kamienie i powsypuję do doniczek - podobno to pomaga 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z trójką dzieci i mężem też mam niemały sajgon do sprzątania 😮 wystarczy że każde zostawi po sobie ubranie,do tego zabawki najmłodszego 🤔 tyle że moje starszaki potrafią duzo mi pomóc...córka pozmywa,syn pościeli łóżka i zbierze zabawki i chociaż czasami im się nie chce to nie mogę narzekać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...