Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ann5353 napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
No to może tak zrobię, jak napisałaś, Jo-aneczka
Wyspałam się, a od rana leżę i leniuchuję! 🙂 Tomek sam zrobił zakupy i będzie dzisiaj robił leczo! 😁
A do tego dzwonili, że już wózek jest do odebrania, więc już dzisiaj będzie w domu! 😁 A jutro już może przywieziemy łóżeczko! 😁
Dzięki za wsparcie, Dziewczynki! 😁 😘

agusia więc można powiedzieć, ze przygotowania u ciebie ruszyły pełną parą 🙂 A pamiętam jak niedawno się śmiałyśmy, że praktycznie nic nie mamy 😁
Dokładnie, Ann! 😁 I bardzo się cieszę 🙂 W końcu będę spokojniejsza, że ze wszystkim zdążymy 😁
Dzięki madalena za przypomnienie. Mam nadzieję, ze u mnie się okaże to samo 🙂
Najważniejsze, że Szymuś się rusza i ciągle rozpycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie mam koncepcji co na obiad,jak mąz wstanie bo jest po nocce to tez wysle go po zakupy.Bo u nas pogoda beznadziejna,cały czas pada.A na podwieczorek pieke babeczki z konfiturą.Bo cos mnie naszła ochota 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
ja jeszcze nie mam koncepcji co na obiad,jak mąz wstanie bo jest po nocce to tez wysle go po zakupy.Bo u nas pogoda beznadziejna,cały czas pada.A na podwieczorek pieke babeczki z konfiturą.Bo cos mnie naszła ochota 🙂
Mniam mniam 🙂 A z jaką konfiturą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Kobitki 🙂
My dzisiaj wyspane 😁 😁 😁 😁 Niunia przeciąga się jak tylko może 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Leer także raczej chyba nie masz się czym martwic, bo na tym etapie ciązy to juz nie ma energicznych ruchów tylko takie własnie przeciąganie i wypinanie każdego fragmentu brzucha że wygląda on jak nieforemne jajo 😁 😁 😁 😁 😁
A mi się dzisiaj sniło,m że w końcu kupiłam wózek dla niuni i że od wszystkich w prezencie dostawaliśmy ciuszki dla chlopaka 😲 😲 😲 🤪

Crazzzyyy dobrze, że w końcu sie odezwałas. 🙂 Pisz częsciej, bo wszystkie sie martwimy 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
A u mnie dziś pieczonki - na życzenie dzieci 🙂


Ann, ty to mi drażnisz podniebienie tymi pieczonkami 😉
Za każdym razem kiedy o nich piszesz to mi się zachciewa. Ale najlepiej to takich prawdziwych z ogniska...
Mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
ja jeszcze nie mam koncepcji co na obiad,jak mąz wstanie bo jest po nocce to tez wysle go po zakupy.Bo u nas pogoda beznadziejna,cały czas pada.A na podwieczorek pieke babeczki z konfiturą.Bo cos mnie naszła ochota 🙂
Mniam mniam 🙂 A z jaką konfiturą?

z wisniową 🙂Jak masz ochote to zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry BRZUCHOLE hehe 🙂
jaka piękna pogoda dla lezakujących 🙂 Agusia podpisuję się w 100% pod pomysłem Jo-aneczki 🙂 zwolnij Kochana, naciesz się leniuchowaniem, czasem dla siebie i nabierz sił na później 🙂
Magda zdrówka życzę 🙂 bo takie przeziębienie nieźle męczy
Daniele strasznie się cieszę, że tak pięknie budowa idzie i jest szansa na dwa gotowe pokoje 🙂 🙂
Inez super bryka 🙂 🙂
a ja dzisiaj swiętuję 31 tydzień i że do lipca dotrwałam 🤪 🤪 bez fenka trudniej z brzuchem ale się mu nie daję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
A u mnie dziś pieczonki - na życzenie dzieci 🙂


Ann, ty to mi drażnisz podniebienie tymi pieczonkami 😉
Za każdym razem kiedy o nich piszesz to mi się zachciewa. Ale najlepiej to takich prawdziwych z ogniska...
Mniam

Też bym takich zjadła 😁
Ale dzisiaj niestety z kuchenki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dzisiaj jakis gorszy dzień - nic mi sie nie chce, cos mnie muli (chyba za dużo ciastek z samego rana zjadłam i mam za swoje 😜 ) a poza tym czuje sie dzis jakas taka ociężała 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia zwolnij i idź w końcu na zwolnienie i tak Cię podziwiam że tak długo wytrzymałaś i jeszcze pracujesz.
Ja już wróciłam od kosmetyczki, do fryzjera nie poszłam do dłuuuga kolejka była ale przy okazji zrobiłam zakupy i kupiłam arbuza heheh na laktacje oczywiście 🙂 🙂 🙂 🙂
U mnie na obiadek dzisiaj ziemniaczki młode, fasolka i mięsko z ciemnym sosikiem 🙂 🙂 a na deser lody z bitą śmietaną hehe ale sobie dogadzam 🙂
Teraz jeszcze troche ogarne mieszkanko. Aaaa dzisiaj jedziemy z m. do Ikea kupić komodę dla malucha 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 🙂 Dziekuję dziewczyny za ciepłe przywitanie nawet nie wiecie jak kochane jestescie i jakie dla mnie to teraz ważne... Przepraszam ze sie nie odzywałam ale parwie codziennie mialam lekarzy konsultacje...kardiologów badania i tylko mętlki w głowie..a na koniec kazali mi wybierać..tu w Irlandii nikt nie powie co jest lepsze bo pewnie sami nie wiedzą jak będzie..Z cesarka u mnie sprawa troche bardziej skomplikowana bo najprawdopodobniej bede uśpiona narkoza -co nie jest dobre dla mnie i dla dziedzi..Ale same wiecie niby wybór a i tak zawsze bede sie zasanawiać co by było gdyby...Nie moge sobie wyobrazic momentu przebudzenia...podzadzą mi dziecko a ja może nie będe kojarzyc co i jak ..Nie tak powinien wyglądać moment narodzin 😞 a zmieniając temat...napiszcie czy wszystko już macie gotowe na przyjscie na świat Waszych pociech?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sie nie martwię.. nawet postanowiłam że pojade na ktg ale moja córcia zaczęła sie tak rozpychać znów że znowu ogłupiałam i chyba poczekam do tego wtorku 😮
ona to mnie ale w jajo robi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazzy ja miałam operacje pod pełna narkoza, nie jest tak źle,wieczorkiem już śmigałam do toalety,fakt ,ze jestes na maksa osłabiona,z tego co wiem to u nas w szpitalu mamy po cesarce widza dzieci na drugi dzień.Mysle ze dasz rade 🙂
A co do rzeczy dla maluszka to mi brakuję wózka,ale kupuje go w sklepie i czas oczekiwanaia to max 5 dni.A tak raczej wszystko juz mam.Jeszcze chcę kupić płyn do kapania i sudocrem
A ja cos humor straciłam przez tego mojego.Zdążylismy się pokłocić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk Masz to samo co ja. Z tym że szyjka u mnie się już otwierała i rozwarcie na palec miałam w 28 tygodniu ciąży. Założyli mi pessar i leżę od wyjścia ze szpitala w łóżku. A cukru w moczu miałam 100 i po obciązeniu glukozą wyszła cukrzyca 🙂 🙂 Dziewczyno oszczędzaj się i koniecznie zrób sobie obciążenie bo Ty masz b. duzo tego cukru w moczu. Co do zatrucia to kontroluj ciśnienie, powyżej 140/90 jest niebezpieczne i jakbyś coś takiego miała to jedź do szpitala bo Ci wyregulują a jak nie to byś była pod stałą kontrolą. Ja na początku ciązy miałam na granicy bo ok. 135/89 ale teraz tak od 3 m-cy mi spadlo do 100/60. Idź na to zwolnienie bo to chwilka jak miekka szyjka zacznie się otwierac a jeszcze nie daj Boże Ci wody odejdą i będziesz musiala już rodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzy Super że się odezwałaś. Będzie dobrze - instynkt macierzyński Ci się włączy od razu jak zobaczysz maleństwo 🙂 🙂 Marne pocieszenie ale gdybym była na Twoim miejscu też bym wybrała takie rozwiązanie. Znając życie jakbyś wybrała naturalny i byłoby tak jak lekarz mówił czyli nie do wytrzymania to i tak by Cię na cesarkę wzięli. Lepiej dla Twojego serducha że parcie Cię ominie. Myślę że wybrałaś dobrze.

O matko, spojrzałam na mój suwaczek i został miesiąc do terminu porodu, a od jutra to pewnie w dniach a nie miesiacach będzie pokazywać 😮 😮 😮 😮 😮 🥴 🥴 🥴 🥴 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas brzydka pogoda, od rana leje 🤢

Agusia słuchaj dziewczyn i koniecznie na zwolnienie a pracą się nie przejmuj. I tak jak Jo-aneczka radzi zaproś koleżankę do domku i jej wszystko wytłumacz 🙂

Budowa pędzi 🤪 Farba już wybrana tylko czekam na drugi kolor i myślę że jak dobrze pójdzie to we wtorek będzie malowanko 🙂

Teraz idę robić obiadek dzisiaj jakiś gulasz z przepisu ale taki jakiś nietypowy bo z piersi kurczaka, pieczarek a sos to śmietana i ketchup nie wiem czy to zjadliwe będzie 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzy jak dobrze znowu Cie czytac...a tym ze narodziny wydaja Ci sie nie takie jak powinny? pomysl ze nie o to chodzi zeby byly wzruszajace i piekne jak z filmu! najwazniejsze zeby Tobie i Malenstwu nic nie grozilo, a jak juz Bobas zdrowy i piekny bedzie na swiecie to sobie odbijecie 😘 😘 😘

nadal nie wiesz czy to chlopczyk czy dziewczynka? to byla jednak Wasza decyzja czy lekarzy> bo kiedys chyba pisalas ze w irlandii raczej nie sparwdza sie plci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Crazzzy jak dobrze znowu Cie czytac...a tym ze narodziny wydaja Ci sie nie takie jak powinny? pomysl ze nie o to chodzi zeby byly wzruszajace i piekne jak z filmu! najwazniejsze zeby Tobie i Malenstwu nic nie grozilo, a jak juz Bobas zdrowy i piekny bedzie na swiecie to sobie odbijecie 😘 😘 😘

Oooooo matko Paninka powaga poleciała 🙂 🙂 🙂
No ale bądź co bądź pieknie to ujęła. Crazzzyyy pomysl o tym tak ze będziesz miała irlandzką cesarkę hehe 🙂 🙂 🙂 No wiem że się martwisz ale decyzja łatwa nie była. I na pewno dobrze wybrałaś.

Agusia co do Ciebie i twojej pracy. Hmmm Warszawa. No cóż trzeba będzie to i do Warszawy się ruszę. Zresztą Divianie mam jeszcze zaległego kopa. Ty się kładź i nie wkurzaj swojej szyjki 🙂
Może się wydawać że my tu nie raz panikujemy. Ale jak dla mnie lepiej panikować niż żalować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia marta-lion ma racje. Ja dzieki temu ze dziewczyny mnie opieprzyly i kazaly dzwonic do lekarza i jechac do szpitala uratowalam moja ciaze w 28tygodniu. Gdyby nie one nie wiem jakby sie skonczylo moze do tej pory maluszek by lezal w inkubatorze albo i gorzej. A wtedy przyznam szczerze ze tez myslalam ze przesadzaja i panikuja. Jak sie okazalo mialy racje ze cos nam grozi i dzieki nim jestem nadal w ciazy,juz praiwe donoszonej. Czasami inni wiedza lepiej co dla nas dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!

Crazyyy - miło Ciebie znowu widzieć, a z porodem w 100% zgadzam się z Paniką 🙂

Ja dziś miałam w planie buszowanie po sklepach a skończyło się tylko na 1 lumpie i mięsnym.... później tak zimno się zrobiło i zaczął lać deszcz, ze wróciłam do domu.....
Coś mnie gardło zaczyna boleć...wzięłam rutinoscorbin i zobacze jak będzie... ta pogoda jest straszna... jak nie upał to znowu spadek temperatury o 15 stopni lub więcej...
Idę zerknąć do garów, dziś wymyśliłam sobie gulasz i kaszę jęczmienną... ale nie mam koncepcji na żadną surówkę, bo przez ten deszcz nie dotarłam na targ po świeże warzywa.... 😠 😠 😠

Miłego Dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...