Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Teściów interesuje tylko jak długo u nich bedę przebywac bo za remont chcą sie brać. teściowej na reke że on tam siedzi bo liczy ,że mój m. jej tam prace załatwi....:/.. Napominała coś ostatnio bym mu powiedziała,że potrzebuje stabilizacji...Ale odczułam to jaka poganianie, nie jako pomoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka, przykra sytuacja... cóż Ci możemy doradzić - tylko rozmowa Wam pomoże... Twój mąż musi wybrać - albo wy razem, albo on i pogoń za kasą...
Ale bez względu na decyzję jaka podejmie, pamietaj że musisz byc silna... niestety nie wszyscy faceci dojrzewają do bycia ojcem... ale bez względu na wszystko, Ty musisz być silna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 bidulo czeka Cie cieżka rozmowa i im szybciej ją przeprowadzisz tym lepiej dla ciebie i maleństwa bo nie ma nic gorszego jak nie pewność jutra 😞 a słuchaj nie masz jakieś fajnej ciotki czy wujka, żeby może u nich na jakiś czas posiedzieć( choćby na czas tego remontu)??
A Twoja mama co Ci doradza widzi jakieś wyjście z tej sytuacji??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

Agapurka, a u Twoich rodziców nie znajdzie się chociaż mały kąt dla Ciebie?? Może jak pójdziesz do swoich, to będzie ci lepiej to znieść??? Może m otrzeźwieje, jak zobaczy, że ty nie żartujesz??? A ile on ma lat, jeżeli mogę spytać???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY :*:*:*:*
jo-aneczka
Wow jestem pod wrażeniem ..nawet nie wiesz jak Ci dziekuje za tą wypowiedz...Nikt tutaj nic fachowego i konkretnego o tych 2 rozwiazaniach przy cesarce nie powiedział! Po takim wyjaśnieniu jestem spokojniejsza bo mniej wiecej mam teraz tego wyobrażenie a najgorsza jest niewiedza :*:*:*:*
Paninka masz racje musze troche zapomnieć o marzeniach jak z filmu...narodziny dzidzi w kolorowych barwach...wzruszajacy moment itp trzeba wziaśc sie w garść i skoncentrowac na dobrze dzidzi 🙂 Co do płci to będzie chłopczyk...Igorek 🙂
karolcia12345i Ty kochana sobie wyobraz ze opcja numer 2 była taka ze biorą mnie tydzien przed teraminem i wywołują u mnie poród..przebijaja wody płodowe itp...jakiś horror! Napewno by się skończyłocesarka..ja bym byla wymęczona a juz o biednej dzidzi nie wspomnę...oni maja pomysły nie z tej ziemi!
aneczkare22 dzięki za słowa otuchy 🙂 Mam nadzieje ,że dziś masz lepszy humor i z męzem ok 🙂
karolciakam ale mnie rozśmieszyłaś tym irlandzkim hafcikiem 😁 😁 😁
agapurka2 kurcze nie zazdroszczę Ci sytuacji... Najgorsze jest jak facet nie jest konkretny...Ale pocieszjace jest to że oni madrzeją z nasza pomoca i w sytuacji gdzie pojawia się już dziecko na świecie..tylko umiejętnie musisz to rozegrać...nie pokazuj mu swoich słabości bądz silna czasami obojetość z Twojej strony w jego kierunku może pomóc ...a przynaj mniej zwiedzie go z tropu...Facet ma już taka naturę ze w genach ma potrzebę walczenia o kobiete więc trochę oziębłości nie zaszkodzi...niech główuje co sie dzieje i nie ma wrażenia ze jestes słaba, ugodowa i i tak co zrobi ty zaakceptujesz i cytujac tyluł książki "Mężczyzny kochają Zołzy" 😉
magdalena20 mam nadzieję ze dziś lepiej sie czujesz kochana
a u nas pięknie wiosenna pogoda więc czas na wycieczkę 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
Ja jak zwykle fatalnie spałam, od 5 przekręcałam się z boku na bok i za cholerę nie mogłam zasnąć. Teraz wypiłam kawkę i zaraz zabieram się za gotowanie obiadu, dzisiaj pomidorówka 🙂 Jak mąż wróci z pracy to jedziemy do teściów, może już łóżeczko teść zrobił i będziemy mogli przywieźć.
Do później brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry laseczki
U nas tez pogoda jak w październiku.Wczoraj nie zdążyłam sie juz z wami pozegnać,przyjechali moi rodzice i tak jakos zleciało.
Dzis popołudniu jedziemy do kuzynki męża,ma dla nas dwie reklamówki ciuszków dla małego 🙂Na razie nic juz nie kupuje,bo jak wczoraj ułozyłam Filipkowi ubranka,to nie źle sie tego uzbierało.
agapurka głowa do góry kochana,myslę tak jak reszta dziewczyn,ze najlepszym rozwiązaniem bedzie rozmowa z mężem no i wiadomo my kobiety mamy wrodzony instynkt macierzyński,moze jak juz urodzisz i mąz zobaczy maluszka to też zmieni zdanie,że ty i dzidzia jesteście najważniejsi,a nie pieniadze.
moniq śliczny brzusio 🙂
zycze wam miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamusie 🙂
czytam was od rana ale nie mam kiedy napisac 😮
U Nas nocka suuuper przespana, tylko raz na siusiu 😉, ale za to teraz nie najlepiej. Nie wiecie co moze oznaczac taki kłujący ból u góry brzucha?????????????????????? Tak mnie kuje chyba od godziny a nasila się przy ruchach maleństwa 😲 😲 😲 😲 😲 Nie wiem czy cos złego sie dzieje, czy moze to od żołądka 😮 😮 😮 😮
moniq brzuszek pierwsza klasa 😉 😉 😉 😉 😉 i łóżeczko tez super wyglada 🙂

położę sie na troszkę, moze to kłucie przejdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 😉
Pogoda rzczywiście kiepawa, ale lipcówki pewnie sie cieszą bo łatwiej rodzić niż w upale i duchocie.
Mam nadzieję że w tygodniu się rozpogodzi bo Zosia i Julia ciągną mnie do ZOO, a później nie dam rady obejść całego ogrodu.
aniołek co do tego kłucia to rzeczywiście może być od ucisku dziecka na żołądek lub woreczek żółciowy(tak ciut po prawej). Może być też tak że coś nietakiego zjadlaś, ale obstawiałabym to pierwsze 😉 Dzieci mają coraz mniej miejsca, odwracają się głókami w dół a co za tym idzie nogami pod nasze żebra. Stad uczucie pełna, bólu itp. w tej części brzuszka 😉
Ooo... jak mnie bolą ostatnio żebra! 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Crazzzy coś ze specjalną dedykacją dla Ciebie 😉 Tylko może ustal wcześniej wzór jaki by Ci pasował http://galeriaszpilka.blox.pl/2004/11/Mountmellick-haft-bialy-irlandzki.html
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

MIŁEGO DNIA!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjjj jaka tu cisza 🤪 🤪 🤪

aniołek ja mysle ze to maluszek uciska...szczegolnie jak to klucie nasila sie przy jego ruchach

u nas przestalo padac...obiadek juz prawie gotowy ( ziemniaczki schabowy buraczki i mizeria 😜 😜 ) moze uda mi sie m. na jakis spacer wyciagnac mimo ze na dworze nadal malo przyjemnie jest 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam z tymi zebrami to masakra...w dzien nie czuje ale w nocy to wyc mi sie chce jakby ktos mi skakal po nich 😮 😮

a co do haftu to usmialam sie jak przeczytalam "Tradycyjnym wykończeniem serwet są frędzle zrobione na... drutach 🙂" i sobie wyobrazilam te fredzle 😁 😁 😁 przy mariolce 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki! 🙂
Moniq - jaki piękny brzuszek! 😁 Wspaniały! 😁
Agapurka To fakt - faceci myślą inaczej.... On pewnie sobie pomyślał, że masz gorszy dzień, hormony i dlatego tak napisałaś i Ci przejdzie zaraz... 🤢 Myślę, że on się bardzo Wami przejmuje i chciałby Wam zapewnić, jak najlepsze warunki. A przez to, że dużo pracuje, musi być daleko od Was to się bardzo denerwuje wewnątrz. Raczej się do tego nie przyzna, ale myślę, ze tak właśnie jest. Bardzo za Wami tęskni i chciałby Wam zapewnić bezpieczeństwo, a musi być daleko, by to osiągnąć...
Najlepiej porozmawiać - ale nie smsami. Nie możecie się zobaczyć - to porozmawiaj z nim przez skype albo chociaż przez telefon. Wtedy mu powiedz to, co napisałaś.
Może powiedz, że już chcesz, by przyjechał i tyle pieniędzy, ile zarobił na razie Wam wystarczy, a dalej to jakoś się ułoży! Będzie dobrze - zobaczysz! 😘 tylko się nie martw i bądź spokojna! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o żebra, to mnie też już bolą! Najpierw myślałam, że to jakiś skurcz - tak to czułam, jak skurcz, którego w ogóle nie mogę się pozbyć, rozciągnąć, czy zmieniając pozycję. A teraz już wiem, że to Szymuś tak mnie tak podkopuje cały czas albo wypina dupkę! 😁 ...i cieszę się z tego 'bólu" 🙂 przyzwyczaiłam się trochę 🙂
Dzisiaj jedziemy do mojej mamy i może będzie u nich moja chrzesnica, która ma cukrzycę, to bym mogła sobie zmierzyć cukier na jej glukometrze. Przynamniej bym wiedziała wcześniej, czy mam ten cukier wysoki, czy nie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jestem z powrotem. Cos leżec nie mogę bo tak jakby kuło jeszcze bardziej. A teraz to wogóle w różnych częściach brzucha tak boli, zalezy gdzie mała się pruszy. To takie uczucie jakby ktos wam po siniakach cały czas jeździł 😮 😮 😮 😮 Kurde, mam nadzieję, że to nic złego 😲 Dlaczego takie dziwne rzeczy dzieja się na weekend jak mojego lekarza nie ma 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
a co do haftu to usmialam sie jak przeczytalam "Tradycyjnym wykończeniem serwet są frędzle zrobione na... drutach 🙂" i sobie wyobrazilam te fredzle 😁 😁 😁 przy mariolce 😁 😁 😁
Frędzle przy mariolce! 😁 hahahaha ale się uśmiałam!! A do tego nadmianganian potasu na różowy kolor i brokatowe wykończenie! 😁 😁 hahahhahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
a ja jestem z powrotem. Cos leżec nie mogę bo tak jakby kuło jeszcze bardziej. A teraz to wogóle w różnych częściach brzucha tak boli, zalezy gdzie mała się pruszy. To takie uczucie jakby ktos wam po siniakach cały czas jeździł 😮 😮 😮 😮 Kurde, mam nadzieję, że to nic złego 😲 Dlaczego takie dziwne rzeczy dzieja się na weekend jak mojego lekarza nie ma 😞 😞 😞 😞 😞
Myślę, że to nic złego... Ja też mam czasem takie wrażenie. Do tego czasami czułam na brzuchu jakby takie prądy. Mówiłam o tym mojej gin na piątkowej wizycie i ona powiedziała, ze to wszystko dzidzia, jak się rusza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki 🙂
Ja jak zwykle fatalnie spałam, od 5 przekręcałam się z boku na bok i za cholerę nie mogłam zasnąć. Teraz wypiłam kawkę i zaraz zabieram się za gotowanie obiadu, dzisiaj pomidorówka 🙂 Jak mąż wróci z pracy to jedziemy do teściów, może już łóżeczko teść zrobił i będziemy mogli przywieźć.
Do później brzuszki 😘
A u nas dzisiaj leczo, ale na jutro też planujemy ugotować pomidorówkę! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Paninka napisał(a):
a co do haftu to usmialam sie jak przeczytalam "Tradycyjnym wykończeniem serwet są frędzle zrobione na... drutach 🙂" i sobie wyobrazilam te fredzle 😁 😁 😁 przy mariolce 😁 😁 😁
Frędzle przy mariolce! 😁 hahahaha ale się uśmiałam!! A do tego nadmianganian potasu na różowy kolor i brokatowe wykończenie! 😁 😁 hahahhahahaha


no i afro-fryzurka 🤪 🤪 🤪 albo inny irokez 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
a ja jestem z powrotem. Cos leżec nie mogę bo tak jakby kuło jeszcze bardziej. A teraz to wogóle w różnych częściach brzucha tak boli, zalezy gdzie mała się pruszy. To takie uczucie jakby ktos wam po siniakach cały czas jeździł 😮 😮 😮 😮 Kurde, mam nadzieję, że to nic złego 😲 Dlaczego takie dziwne rzeczy dzieja się na weekend jak mojego lekarza nie ma 😞 😞 😞 😞 😞
Myślę, że to nic złego... Ja też mam czasem takie wrażenie. Do tego czasami czułam na brzuchu jakby takie prądy. Mówiłam o tym mojej gin na piątkowej wizycie i ona powiedziała, ze to wszystko dzidzia, jak się rusza!


Miejmy nadzieje, jak do wieczorka nie przejdzie to chyba wybiore się do szpitala, bo po ostatnich wydarzeniach z rasberry wolę z siebie zrobic idiotke niz potem żałować ze nie pojechałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
Paninka napisał(a):
a co do haftu to usmialam sie jak przeczytalam "Tradycyjnym wykończeniem serwet są frędzle zrobione na... drutach 🙂" i sobie wyobrazilam te fredzle 😁 😁 😁 przy mariolce 😁 😁 😁
Frędzle przy mariolce! 😁 hahahaha ale się uśmiałam!! A do tego nadmianganian potasu na różowy kolor i brokatowe wykończenie! 😁 😁 hahahhahahaha


no i afro-fryzurka 🤪 🤪 🤪 albo inny irokez 😁 😁 😁

Hahahahaha ale czy Crazzzyyy na to pójdzie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
a ja jestem z powrotem. Cos leżec nie mogę bo tak jakby kuło jeszcze bardziej. A teraz to wogóle w różnych częściach brzucha tak boli, zalezy gdzie mała się pruszy. To takie uczucie jakby ktos wam po siniakach cały czas jeździł 😮 😮 😮 😮 Kurde, mam nadzieję, że to nic złego 😲 Dlaczego takie dziwne rzeczy dzieja się na weekend jak mojego lekarza nie ma 😞 😞 😞 😞 😞
Myślę, że to nic złego... Ja też mam czasem takie wrażenie. Do tego czasami czułam na brzuchu jakby takie prądy. Mówiłam o tym mojej gin na piątkowej wizycie i ona powiedziała, ze to wszystko dzidzia, jak się rusza!


Miejmy nadzieje, jak do wieczorka nie przejdzie to chyba wybiore się do szpitala, bo po ostatnich wydarzeniach z rasberry wolę z siebie zrobic idiotke niz potem żałować ze nie pojechałam 😞

Aniolek ja też myślę ze to dzidzia. Ale tak jak piszesz skoro masz mozliwość itp. to pewnie ze warto pojechać, może zrobia ci ktg. Bedziesz spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...