Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki, dorwałam na chwilę neta 🙂 poczytałam Was
Foga trzymam kciuki 🙂
Diviana dzięki za kwiatka 🙂
Ja po wczorajszej przeprowadzce ledwo żyje a dzisiaj dalej trzeba układać i sprzątać bo wczoraj nie dałam rady wszystkiego zrobić.
Jestem po wizycie, wszystko OK szyjka w porządku 🙂 Posłuchałam bicia serduszka. Doktorka powiedziała że nie zanosi się na wcześniejszy poród że powinnam w terminie urodzić. W poniedz mam się zgłosić na KTG. No i mówiła że 3tyg muszę ponosić dzidzię żeby nie było wcześniejszego porodu, mam się oszczędzać 🙂
Paninka co do kota to nie wiem Łóżeczko mąż chce rozkładać jak ja będę w szpitalu.

Dzisiaj już pewnie do was nie zajrzę może jutro będę już miała net u siebie. A propo czy któraś z was ma net z Plusa??ten mobliny? jak się sprawuje? bo nad nim się zastanawiam

Trzymajcie się PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
WIADOMOŚĆ OD ANIOŁKA

Niestety wieści takie sobie:

Aniołek pisze, że u nich tak sobie. Dostała plamienia, szyjkę ma na 0,5cm i nieregularne skurcze. A oprócz tego jutro najprawdopodobniej przenoszą ją do Wrocławia, bo w Wałbrzychu nie mają chirurgi noworodka. W dodatku lekarz powiedział że transport ma załatwić sobie sama, a z tą szyjką to może urodzić w drodze.

Ech normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera.


wrrrr, ja to nie rozumiem. Jak ma sobie niby ten transport załatwić? Autobusem pojechać czy karetkę opłacić????
Jeśli jest zagrożenie dla dziecka lub matki to przecież obowiązek szpitala, żeby przetransportować pacjenta do odpowiedniej placówki.
Strasznie mi szkoda Aniołka, nie dość, że martwi się porodem i Oliwką to jeszcze takie problemy na nią spadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z transportem. Będzie musiał być przystosowany na tip top, a zapewne dobra karetka jest jedna, która nie może z poza miasta wyjeżdżać. Moja sąsiadka tak miała, jak córeczkę chciała przetransportować. Dopiero jak zadzwoniła do telewizji lokalnej to się karetka znalazła. 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej 🙂
U nas też bez zmian, deszcze leje cały czas juz mam dosyc 😠, ale mam ostatnimi dniami tyle energii ze mogłabym góry przenosic, wczoraj miałam sobie odpoczywać to w koncu poszłam sprzatac łazienkę, chociaz nie ruszałam jej od czasu zajscia w ciąże mój mąż to robił, ale jakoś nie mogłam sie oprzec.
Foga trzymam kciuki, ale napewno będzie 5, a co do literówek, to ja jak juz oprawiłam swoja pracę to zauważyłam że tytuł jednego rozdzaiłu został mi na jednej stronie a na drugiej była treść, a tyle razy to przeglądałam, oczywiście mój promotor pierwsze co to akurat otworzył moją pracę na tej stronie byłam wściekłą jak nic, ale on tylko spojrzał i sie uśmiechnął, nawet o tym nie wspomnał, więc nie ma sie czym przejmować, oni i tak wiedza ze przy takiej ilości stron cos musi sie wydarzyc
Aniołeczku za Ciebie też trzymam kciuki i za Twoją malutką, będzie dobrze 😘
Karolcia12345 no proszę to już tak blisko, być może już we wtorek, ale jestem podekscytowana, powoli sie zaczyna
Super zdjęcia macie dziewczyny ze spotkania, cztery brzusie superowe.
Co do kotów to ja mam na nie alergie i napewno bym nie wzięła kotka do domku, ale mój piesek wielkości kota, jest przyjacielem wszystkich kotów na osiedlu, a jeden kot z klatki obok jest taki mądry ze jak widzi ze ja albo mój m wychodzimy z klatki to biegnie zobaczyc czy czasem mój pies nie idzie, bo oni lubią sie razem bawic i jak widzi ze go nie ma to patrzy sie na nas i miałczy, chyba chce przypomniec ze zapomnielismy zabrac z domu psa haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 😮marta-lion napisał(a):
Diviana napisał(a):
Biedna Aniołek i jeszcze sama transport mimo że może urodzić, świetni ci lekarze są po prostu 😠 😠 😠

No debile, pytałam ją a karetka. A ona pisała, ze lekarz powiedział że w karetce jest tylko kierowca i sanitariusz tak niewiele pomogą.

Pisałam do niej, żeby może wynająć chociaż położną.Wiem że to kasa, ale kurde w takiej sytuacji co ????


to moze teksowkarz wg tego lekarza wiecej pomoze 😮 😮 albo pan doktor na kopertke czeka 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):


Dzisiaj już pewnie do was nie zajrzę może jutro będę już miała net u siebie. A propo czy któraś z was ma net z Plusa??ten mobliny? jak się sprawuje? bo nad nim się zastanawiam

Trzymajcie się PA


Daniela, ja mam i-plusa, ale jako uzupełnienie do neostrady. Jak wyjeżdżam to z niego korzystam.
Jak się sprawuje? hmmm. to zależy od zasięgu. Tam gdzie jest "niebieski" sygnał czyli 3G to całkiem nieźle, ale jak zasięg jest słaby to kula się bardzo wolno.
Ja go używam wyłącznie do ściągania poczty i "normalnego grzebania" w necie. Wydaje mi się, że ściągnięcie dużych plików mogłoby stanowić dla niego problem.
Moim zdaniem, na podstawowe źródło netu, i-plus jest trochę za słaby, ale jako uzupełnienie do internetu stacjonarnego jest ok. No i mimo wszystko u mnie sprawdza się na wyjazdach (bo ja stosunkowo dużo jeżdżę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
My juz po pobraniu wymazu.W poniedziałek ma byc wynik.Jestem ciekawa czy pozbyłam sie tego paciorkowca.Przy okazji,pani doktor mnie zbadała i mam rozwarcie na 1 cm.Czyli coś zaczyna sie dziać od ostatniej wizyty.A wiec czekamy.
aniolek dla mnie to bez sensu,że masz sobie załatwic transport,to jakaś paranoja.
Dziewczynki które są po wizycie,gratuluję wam.
A co do wskakiwania kotów do łóżeczka,to moja Kicia na samym poczatku wskakiwała,teraz jakos nie zauważyłam,żeby to robiła.Ale za to kładła się do wanienki 🙂
Foga trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
😮 😮marta-lion napisał(a):
Diviana napisał(a):
Biedna Aniołek i jeszcze sama transport mimo że może urodzić, świetni ci lekarze są po prostu 😠 😠 😠

No debile, pytałam ją a karetka. A ona pisała, ze lekarz powiedział że w karetce jest tylko kierowca i sanitariusz tak niewiele pomogą.

Pisałam do niej, żeby może wynająć chociaż położną.Wiem że to kasa, ale kurde w takiej sytuacji co ????


to moze teksowkarz wg tego lekarza wiecej pomoze 😮 😮 albo pan doktor na kopertke czeka 😠 😠 😠

No napewno taksówkarz albo mąż ma większa wiedze na temat porodu aniżeli sanitariusz, co za kraj 😠 składki trzeba płacić nie ma zmiłuj sie, ale jak potrzebujesz pomocy to juz sobie sama radź, to po co te składki???? Albo rzeczywiście lekarz czeka na kase, łapówkarze jedni 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
😮 😮marta-lion napisał(a):
Diviana napisał(a):
Biedna Aniołek i jeszcze sama transport mimo że może urodzić, świetni ci lekarze są po prostu 😠 😠 😠

No debile, pytałam ją a karetka. A ona pisała, ze lekarz powiedział że w karetce jest tylko kierowca i sanitariusz tak niewiele pomogą.

Pisałam do niej, żeby może wynająć chociaż położną.Wiem że to kasa, ale kurde w takiej sytuacji co ????


to moze teksowkarz wg tego lekarza wiecej pomoze 😮 😮 albo pan doktor na kopertke czeka 😠 😠 😠

Jeszcze płacić im za to co jest ich obowiązkiem. No ocipieli normalnie. Ta Polska służba zdrowia to jakaś paranoja! A lekarz zapewne na kopertę czeka. 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela ja mam bez przewodowy internet z Play i moge ci polecić,chodzi elegancko,co do Plusa to nie mam bladego pojęcia.
karolcia może we wtorek zobaczysz swojego skarbeczka,ja tez strasznie sie boję ,ale z drugiej strony nie moge sie doczekać kiedy utule swoje maleństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela ja tu na wsi mam i-Plusa i powiem tak że jak chodzi to chodzi, można nawet filmik obejrzeć, ale czasem jak pada deszcz to zamula. Oni mają teraz taką promocję że ten zwykły możesz wziąć na próbę na 7 dni, czyli podpisujesz umowę jedziesz tam gdzie net ma chodzić i patrzysz jak się sprawdza. U nas na wsi nie ma różnicy z Warszawą bo gdzieś tu mają chyba stację niedaleko i fajnie ściąga, ale wiem że są miejsca gdzie kiepsko chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołek trzymam za ciebie i maleństwo kciuki. Jesteśmy tu wszystkie z Tobą - musi być dobrze.

Ja to się wczoraj dowiedziałam,że jedyny szpital w moim mieście likwidują..całe szczęście ,że jeszcze się załapie i w nim urodzę. Wiecie co u mnie jest najlepsze.? Żary oddalone od mojej miejscowowści o jakieś 1h drogi wygrały przetarg na ratownictwo medyczne - u mnie już go nie ma...
Najbliżej położona miejscowość ze szpitalem to Krosno Odrzańskie - zaledwie 30km...
Karetka bedzie wozić i tak do Zar - w nagłych wypadkach odległość robi różnicę - a oni nie do Krosna a do Żar będą wozić. No paranoja jakaś ogólnie tu się robi.Dobrze,że stąd uciekam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też myślę że opłacenie położnej na taką podróż to jednak chyba najlepiej będzie, bo w końcu ona pewnie też zna różne sztuczki na opóźnienie porodu, albo co. No nie wiem ale po drodze to różnie jest to korki, to roboty drogowe, najlepiej jakby to był jednak pojazd uprzywilejowany jak karetka żeby w razie czego mieć pierszeństwo. Po prostu paranoja to co się w tym kraju dzieje, myślę że jakby do lokalnej prasy czy telewizji to skierować to też by się nagle karetka znalazła na przewóz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki wpadam do was w przerwie w malowaniu pokoju , bo mam pytanie ... od kilku dni pobolewa mnie dolna czesc brzuszka i tak jak by ... kosci ? ... nie wiem co to jest.. nie macie albo nie mialyscie tak przypadkiem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki!!!
Daniela ja osobiście polecam internet bezprzewodowy z ery (tzn. już teraz z TMobile) ja mam ten bluerconnect i fajnie działa i w większości miejsc ma zasięg. Miałam kiedyś w iPlusie i nie za bardzo mi chodził. Jak swego czasu podróżowałam dużo pociągiem po Polsce to tak średnio z nim było.
Aniołek brak słów jeśli chodzi o tych lekarzy, niestety liczy się tylko kasa, kasa, kasa a nie dobro pacjenta. Nie będę tego komentować bo niepotrzebnie ciśnienie mi skacze wrrrrrr 😠 😠 😠 😠
Foga trzymam kciuki za obronę, na pewno będzie dobrze. To tylko tak strasznie wygląda a jak przyjdzie co do czego to jest luzik sama zobaczysz. Jestem pewna że będzie 5!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie siedze teraz co dziennie na forum wiec nie mam pojecia ... opuszcza mnie tyle waznych tematow teraz 😞 .. ale porod zbliza sie wielkimi krokami uswiadomilam to sobie zwiedzajac wczoraj porodowke.. a tu jeszcze tyle do zrobienia ,, lazienka w polowie roboty... a jeszcze przenoszenie mebli ciuchow, pranie ciuszkow i poscieli .. pociesza mnie tylko fakt ze mam wszystko dla niuni i dla sibie na wyprawke ...

a jesli chodzi o ten bol to wlasnie tak jak piszesz mam identycznie ... byle by niuni nie zachcialo sie juz wychodzic ... niby termin mam na 28 sierpnia ale chciala bym zeby wyszla tak okolo 15 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka ja nie posiadam takiego przepisu ale oststnio ktos podawał na jakąś pychową sałatke z ogórków.

A zobaczcie co powstanie niedaleko mnie 🙂
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,9982294,Park_rozrywki_jak_Disneyland_powstanie_pod_Warszawa.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 🙂
My mieliśmy przedpołudniowych gości na kawce 🙂


Foga
trzymam kciuki za obronę 🙂
Na pewno będą dziś powody do świętowania 🙂

Aniołku...brak słów-nóż się w kieszeni otwiera... 😠

malstep cieszę się, że u Was wszystko dobrze 🙂

Karolcia trzymam kciuki za miły czas do wtorku, a potem za radosne przyjście na świat Niunia 🙂

Aneczkare
trzymam kciuki żeby paciorkowiec się więcej nie pojawił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
p0xia napisał(a):
i jeszcze mam jedno pytanie :P .. jak u was z zyciem intymnym z partnerami ? .. "dzialacie" cos jeszcze czy juz nie ? : 😜


My jeszcze ciągle aktywni, bez szaleństw i nie za często najwyżej raz czy dwa w tygodniu 🙃


U nas raczej tez bez szaleństw,mi jest juz ciężko i jakos mi sie nie chce za bardzo,ale moja lekarka powiedziała,ze jak najbardziej możemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...