Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Crazzzyyy Igorek śliczny 🙂 🙂 🙂
GRATULUJĘ Milium, że już dzidziuś z wami 🙂 🙂 🙂
wizytowym mamusią powodzenia 🙂
i dla nie cierpliwych wytrwałości 🙂 ja sobie odpuszczam naciskanie na małą aby wychodziła 🙂 pojawiła się kiedy chciała to i wyjdzie kiedy będzie chciała 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Meldujemy się w dwupaku i czyste 🙂 Bez fenka 🙂
Za to po ciężkiej nocy - jakieś skurcze przepowiadające mnie chwyciły.
Milium - Gratulację 🙂
Daniela i Diviana gratuluję 38 tygodnia 🙂
Dla Ksawiera, Julii i Szymonka przesyłam buziaczki 🙂
A wizytowym mamom życzę powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Crazzzyyy u nas w szpitalu dziewczyna przy naturalnym porodzie straciła 400 ml i była strasznie słaba i położne skakały koło niej i nawet jak minęło 7 godzin po porodzie to nie chciały puścić jej samej do łazienki. A Ciebie tak szybko wypuścili do domu, masakra jakaś. A jak teraz się czujesz, dajesz sobie radę, jak idzie ci opieka nad synkiem?? Dobrze, że masz małża przy sobie to zapewne dużo Ci pomaga. Trzymaj się. Życzę Ci szybkiego powrotu do normalnego funkcjonowania i dużo zdrówka.

Ps. Podaj kochana jaki długi urodził się Igorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki, proszę o podpowiedź! Mojego Jaśka chrzestna obchodzi w weekend 50 rocznicę ślubu. Co możemy im kupić? Właśnie w związku z tą rocznicą mam takie ciśnienie bo Jasiek z dziewczynami ma jechać na Podkarpacie 😉 a tak to bym już z Małą mogła sobie przeleżeć nawet weekend w szpitalu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

U nas nocka bardzo dobra, tyko na siku latałam, zero skurczy więc myślę że tamte były z przepracowania.
Milium GRATULACJE !! Kurde jak tak czytam o kolejnych wypakowaniach to aż mnie w dołku ściska ze strachu 😮 termin coraz bliżej.....
Crazzy śliczny synuś. Dużo zdrówka i sił Ci życzę 😘
Sto lat dla naszych dwutygodniowych dzidziusiów 🙂 ale czas leci oj
My po śniadanku, jadę do miasta jakieś zakupy zrobić bo w lodówce pustka

Do później pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolciakam Moi dziadkowie jak mieli 50 rocznice to dostali taki dyplom, kwiaty doniczkowe w koszu bardzo ładne, zegar z kukułką bo babcia bardzo lubiła zegary, no i jakieś ręczniki z wyhaftowanymi inicjałami i było śmiesznie bardzo bo nie odpuściliśmy i słodzenie wódki musiało być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mamusie i dzidziusie 😘
Milium gratuluje!!!!
cos nam sie ta kolejka poplątała 😁 chyba przez to że Eleeza wszystkich przepuszcza 😁 a propo nie masz terminu na jutro? 🤪
no a milium pisala wczoraj ze maly ja bardzo na mariolke uciska,mnie tak cala noc meczylo ale spokuj narazie.
Diviana i Daniela gratuluję ukończenia 38 tygodnia ciąży.
crazyyy nie moge sie napartrzec na Igorka 🙂 nio juz lamie kobiece serca 😁
dla Szymusia i Ksawierka sto latek 😘 😘 z okazji 2 tyg 😉
ja paranie wstawilam i bede musiala chyba na strych wyniesc bo chmury okropne ida,bryyy 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mmusie. Ja wczoraj bylam na ktg ale nic zadnych oznak. Polozna powiedziala ze jeszcze pochodze i raczej przenosze. Wiec mnie pocieszyla. Chociaz wczoraj jak wrocilam to mnie brzuch pobolewal na dole i kregoslup. Coraz czesciej mi twardnieje wiec moze moze. Ale juz sie nie nastawiam bo codziennie dostaje telefony i smsy czy juz i zaczyna mnie to strasznie denerwowac. Wiem ze to z troski ale takie nakrecanie nie jest dobre.
Crazyy malenstwo sliczne. Millum gratuluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DUŻO ZDRÓWECZKA DLA JULECZKI, SZYMONKA I KSAWIERA Z okazji 2 tygodni 🙂

Co do starzejącego się łożyska to normalne zapewne ma 3 stopień dojrzałości o to pytała mapa a ja na ostatnim usg właśnie dopytywałam doktora w tym temacie 🙂 Niekiedy jednak się zdarza,że pomimo zaawansowanej ciąży lekarze zauważają 2 stopień dojrzałości łożyska i też akcja porodowa się rozwija więc nie ma się co stresować jak któraś ma 2 stopień lub starzejące się(pomimo nazwy nic złego to nie znaczy ) 🙂

A ja dziś już po badaniach wyniki ma mąż odebrać po 15 zobaczymy, a tak w ogóle całą noc miałam twardy brzuchol i dziś po tej jeździe na badania cały czas twardy i w sumie lewam już temat bo nie chce się znów nakręcać, ale znów mam wyrzut sumienia zy to oby mojej Niuńce nie zaszkodzi????Matko dopiero wczoraj byłam na wizycie, a tu dziś znów nowe rewolucje z tym brzuchem 😞 Co Wy o tym myślicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A do mnie dziś zadzwonila moja wszechwiedzaca mama i jak jej powiedzialam że kupiłam te staniki do karmienia żeby już w razie czego mieć calą spakowaną torbę jakby mi mieli jednak poród wywoływać to stwierdziła że ona wie że wszystko jest dobrze a urodzę tydzień lub dwa po terminie, bo ona wie że tak będzie i dziecko będzie spokojne i nie będzie płakać 😮 No ciekawa jestem skąd ona takie informacje bierze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki i mamusie 🙂

Crazzzyyy gratuluję, synek śliczny 🙂

Milium, Monika i Ziuta ogromne gratulacje 🙂

Szymonkowi i Ksawierowi przesyłamy z Julcią buziaczki 🙂 🙂 🙂

Jak dobrze doczytałam Tosia już w domu, cieszę się 🙂.

Miłego dnia dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas była wczoraj położna srodowiskowa... wspomniałam jej o pomysle tesciowej - o smarowaniu oliwką, i połozna zdecydowanie odradziła, mówiąc żeby nie słuchać tesciowej 😜 i nawet pochwaliła nas za uzywanie do kapieli Emolium 😉

a wieczorem, o godz. 19.00 słyszę pukanie do drzwi - otwieram, a w drzwiach kto? tesciowa z oliwką w ręce 😮 o 19. zawsze kapiemy Ksawiera... mój M. jak to zobaczył od razu powiedział, że i tak nie będziemy go smarowac oliwka, bo połozna zabroniła 😎 a co teściowa na to? obrazonym głosem: "też nie macie kogo słuchac tylko połoznej" 😮 no chyba ona lepiej się zna niż teściowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...