Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Andzelika niech sie ciesza ze wyszlas bo sama po sobie wiem jak to jest wkurzyc babe w ciazy 😁
jola narobilas mi ochoty ta pizza ☺️ a masz zamowiona czy taka domowa...mniam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hehe no wkurzyły mnie nieźle. 😁
Jola chyba masz rację, też tak myślałam że nie miała tego C i chciała na chama wcisnąć.


Tak, jak miałam taką sytuacje w sklepie ostatnio. Kupowałam te osłonki na brodawki do karmienia. I daje mi roz. M i S. No to ja mówię, że chyba te S, no Kuba tam mi przytaknął, a ona że jej się wydaje, że M. No to ja zmieszana nie wiedziałam.. Kuba mówi, że S ona że M. Aż w końcu, jak zobaczyła cenę, że te S chyba było po 14, a tamte po 9 to automatycznie zmieniła zdanie, że te S będą dobre. 😁 😁 😁 Tak się śmiałam z tej baby 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka może gromadzisz siły 🙂
Podobno dziś "wysyp" na porodówce...

Jola ale bym pizzę zjadła...ostatnio mi tak góralska posmakowała, że zjadłam więcej niż mój Mąż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jola ale mi smaka zrobiłaś..pizza mniam, a czipsami Inez też bym nie pogardziła 😁 😁 😁
I ja też bym chciała 15go urodzić, bo ja jestem z 15 ale listopada 😜 wogóle 15 to taka ładna liczba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to pizzą jestem przejedzona na maxa. Mój tata się ostatnio nauczył robić ciasto (bo wcześniej nie umiał), kupił se taką specjalną tackę, nożyki i inne gadżety i chyba przez tydz. dzień w dzień pizza na obiad 😮 😮 Masakra 😁 😁 Na początku się cieszyłam, a potem patrzyć już nie umiałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale Wy nas drażnicie tymi zachciankami 😞 😞 😞 A my tu niekiedy o chlebie z masłem i za każdym razem zastanawiamy się czy kolejna rzecz, na którą sobie pozwolimy nie zaszkodzi naszym maluszkom. ehhhhh a zjadło by się czekoladowego batonika, albo wypiło chodź szklaneczkę coli o gołąbkach i leczo już nie wspomnę nooo a moi rodzice jutro na grzyby jadą ehhhhh nie doczekałam się ich i już w tym roku nie doczekam 😞 😞 😞
Ale czego się nie robi dla naszych kochanych dzieci 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 napisał(a):
ja bym taka domowa zjadla,pewnie nie zalowala bym skladnikow:P
Paninka teraz odpoczywaj ile sie da,za nie dlugo pewnie bedziemy za tym tesknic ☺️


tez sobie tak wmawiam ale i tak mam wyrzuty sumienia bo taka bezuzyteczna, ociezala i powolna sie czuje...ale jak wstalam na chwile to taki bol w dole brzucha mnie zlapal ze ani usiasc ani kroku dac nie moglam...chwile to trwalo teraz juz przeszlo i nie wiem czy to byl skurcz bo brzuch mi sie twardy wcale nie zrobil 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Inez napisał(a):
Mam ochotę na chipsy z sosem serowym albo z salsą 😜

a co to za chipsy? nie jadlam takich 😉


ja tez nie jak dobre to wysle swojego 🙂 nie kupujcie o smaku wasabi 🤢 🤢 🤢 🤢 jakby sie chrzan jadlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
ja bym taka domowa zjadla,pewnie nie zalowala bym skladnikow:P
Paninka teraz odpoczywaj ile sie da,za nie dlugo pewnie bedziemy za tym tesknic ☺️


tez sobie tak wmawiam ale i tak mam wyrzuty sumienia bo taka bezuzyteczna, ociezala i powolna sie czuje...ale jak wstalam na chwile to taki bol w dole brzucha mnie zlapal ze ani usiasc ani kroku dac nie moglam...chwile to trwalo teraz juz przeszlo i nie wiem czy to byl skurcz bo brzuch mi sie twardy wcale nie zrobil 😮


Ja tak mam jak dłuższy czas poleżę, zwłaszcza w nocy. Ale jak rozchodzę to jest lepiej. Ale zanim rozchodzę to idę jak ociężała kaczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Oj Jola ale mi smaka zrobiłaś..pizza mniam, a czipsami Inez też bym nie pogardziła 😁 😁 😁
I ja też bym chciała 15go urodzić, bo ja jestem z 15 ale listopada 😜 wogóle 15 to taka ładna liczba 🙂
Hehe i w sierpniu dzień wolny od pracy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Inez napisał(a):
Mam ochotę na chipsy z sosem serowym albo z salsą 😜

a co to za chipsy? nie jadlam takich 😉


ja tez nie jak dobre to wysle swojego 🙂 nie kupujcie o smaku wasabi 🤢 🤢 🤢 🤢 jakby sie chrzan jadlo


Ja kupuję nachosy i do tego osobno sos serowy, które najlepiej smakuje na ciepło (podgrzewam w mikrofali). Często można kupić w kinie i jestem tego maniaczką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Paninka napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
ja bym taka domowa zjadla,pewnie nie zalowala bym skladnikow:P
Paninka teraz odpoczywaj ile sie da,za nie dlugo pewnie bedziemy za tym tesknic ☺️


tez sobie tak wmawiam ale i tak mam wyrzuty sumienia bo taka bezuzyteczna, ociezala i powolna sie czuje...ale jak wstalam na chwile to taki bol w dole brzucha mnie zlapal ze ani usiasc ani kroku dac nie moglam...chwile to trwalo teraz juz przeszlo i nie wiem czy to byl skurcz bo brzuch mi sie twardy wcale nie zrobil 😮


Ja tak mam jak dłuższy czas poleżę, zwłaszcza w nocy. Ale jak rozchodzę to jest lepiej. Ale zanim rozchodzę to idę jak ociężała kaczka 😉


wiem o czym piszesz ale to bylo co innego...tak jakby ktos mi opaske od srodka zalozyl i zacisnal, i gdyby nie to ze brzuch mialam miekki, tzn. taki jak zwykle to pomyslalabym ze to skurcz byl 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 napisał(a):
jola jakbys mogla to podaj ten przepis na ciasto 🙂
chyba jutro sie skusze i zrobie

2 szkl mąki
3dkg drożdzy
0,5 łyzeczki soli
Dodac po trochu ciepłej wody i zagnieść ciasto. na koniec dodać 2 łyżki oleju.

Najlepiej rozłożyć na blachę i poczekać ok poł godz aż wyrośnie.
Ja dziobie widelcem dokladnie, żeby nie za grube wyrosło, smaruje potem ketchupem ,kłade ser pieczarki i wszystko na co mam ochote kukurydze pomidory i do pieca wkładam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...