Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pati123 ja Ci zbytnio nie pomogę, bo nie kupowałam laktatora. Jedynie z Kubą miałam ale to taki zwykły ręczny i w sumie używałam go tylko wtedy kiedy chciałam oduczyć Kubę od cycka. Ściągałam wtedy trochę swojego pokarmu i mieszałam z gotową mieszanką w butelce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka napisał(a):


wczoraj m. ogladal ta lampke-sloneczko ktora zamowilam i stwierdzil ze on jeszcze gwiazdke zamowi bo jego dziecko ma miec mozliwosc wyboru i nikt ( czyt. chyba ja ) nie bedzie malej narzucal swojego zdania 🤪 🤪 😮 😮 i twierdzi ze nie bedzie rozpuszczal dziecka 🙃


Paninka ja mam właśnie tą gwiazdkę z tej seri co Ty kupiłaś słoneczko i jestem zadowolona, ślicznie świeci i światło nie jest takie mocne w sam raz do nocnego karmienia czy przewijania 🙂
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/DSCF4928_hsawewx.JPG/][IMG]http://s2.ifotos.pl/mini/DSCF4928_hsawewx.JPG[/IMG][/URL]


i ja tylko w takim celu ja kupilam...a on twierdzi ze dziecko ma miec wybor...tylko zastanawiam sie co on z tymi kablami porobi jak nawiesza nad tym lozeczkiem te lampki 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka gratuluję 39tc 🙂
A Tobie Pati 38tc 😁

Diviana, Andzelika
trzymam kciuki za wizyty 🙂
No i za mała Alę żeby pęcherz miała dziś opróżniony 🙂

madalena
przystojnych masz Chłopaków 🙂

existence gratuluję dobrych wieści po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Mapa zastanawiałam się nad tym co napisałąś i tak sobie myślę ,że mi też wychodzą skurcze na KTG, których ja nie czuję może to przez ten nasz fenoterol???
Natomiast jak mam skurcze takie które czuję to niestety nie była podpięta pod KTG ,ale co tam niewiele nam zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati na pewno tak może być i mi lekarz o tym mówił.
Ja do tej pory nie czułam ani jednego skurczu,nawet przepowiadającego
a brzusio bywa twardy więc na pewno coś się tam dzieje.
Tylko, że te moje z dziś to już takie wykraczające poza skalę...
A ja już prawie 2 tygodnie nic nie biorę
i takie mocne chyba jednak powinnam czuć...sama nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Co do skurczy to jak lezalam na patologii to mowili ze skurcze pow. 60 oznaczaja ze cos sie powoli zaczyna a przy samej akcji porodowej pytalam meza ile bylo to widzial ze na 120 sie utrzymywaly i mnie odpieli z ktg i za sekunde bylo po porodzie 🙂
Pati. U mnie mimo porodu silami natury to laktacja zginela i przez dwa dni moze po kropelce polecialo. Pilam 3 litry wody dziennie. Kupilam herbatke hippa na laktacje. Rano i wieczorem herbatka plus kawa zbozowa z mlekiem. I oczywiscie maly przy cycku prawie 24h. Bolalo bo nie lecialo ale co zrobic. Raz maly byl juz tak glodny ze dalismy mleko modyfikowane ale to pierwszy i ostatni raz bo latwo lecialo i przy nastepnym karmieniu zamiast lapac cycka robil dziubek przez 30 minut. Teraz mam juz taka laktacje ze koszule cale.mokre wiec na pewno uda ci sie wypracowac pokarm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Pati na pewno tak może być i mi lekarz o tym mówił.
Ja do tej pory nie czułam ani jednego skurczu,nawet przepowiadającego
a brzusio bywa twardy więc na pewno coś się tam dzieje.
Tylko, że te moje z dziś to już takie wykraczające poza skalę...
A ja już prawie 2 tygodnie nic nie biorę
i takie mocne chyba jednak powinnam czuć...sama nie wiem 🤢


No właśnie ja to zawsze jak przy kompie jestem mam notatnik otworzony i pisze co ile te skurcze co czuje, które mam się pojawiają bo nie chce przegapić i rozchulać się tak,że w ostatniej chwili dotre do szpitala... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!!

Ja wczoraj nie pojawiałam się, bo nie miałam sił na nic... popuchły mi nogi, pierwszy raz dwie i czułam się dziwnie tym faktem zdołowana, bo myślałam, że mnie to ominie.......
Dziś muszę znowu pozałatwiać sprawy urzędowe i pewnie pojawię się popołudniu...

Madalena - fajne chłopaki 🙂
Dziewczynom po wizytach gratuluję a przed wizytami życzę powodzenia 🙂

Miłego Dnia dla wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. My dalej w dwupaku i nic nie zapowiada wcześniejszego rozwiązania

Mamusie które mają dziś wizyty życzę Wam powodzenia i samych dobrych wieści 🙂
Madalena teraz ty szczujesz słodkościami 😜
U nas dziś pogoda paskudna, pada deszcz i nie wiem co tu dzisiaj robić w taką pogodę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyslalam ze zalezy od szpitala bo u nas po cesarce to dziecko lezy z mama a jak cos sie dzieje to dzwonkiem sie wola polozne i one wszystko robia. To bys laktatora nie potrzebowala bo na lezaco bys mogla.karmic ale jak ci zabiora malutka na inna sale to dobrze by bylo zebys jakis nawet zwykly laktator miala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Tak sobie pomyslalam ze zalezy od szpitala bo u nas po cesarce to dziecko lezy z mama a jak cos sie dzieje to dzwonkiem sie wola polozne i one wszystko robia. To bys laktatora nie potrzebowala bo na lezaco bys mogla.karmic ale jak ci zabiora malutka na inna sale to dobrze by bylo zebys jakis nawet zwykly laktator miala.

No właśnie w pierszej dobie położne opiekują się dzieciaczkami, karmią i w ogóle...ale potem już jak się wstanie to trzeba sobie radzić...I właśnie zdałoby się mieć ten laktator co by małej nie wkurzać na samym początku ☺️ ☺️ ☺️Zresztą i tak pewno się przyda w domu nawet jak bym chciała gdzieś wyjść czy coś załatwić to ściągnąć pokarm będę miała czym tylko na prawdę tyle tego jest i tak różne ,że nie umiem się zdecydować, tym bardziej że rozstrzał cenowy jest dość spory i są takie po 30 i po 100 i więcej więc wolałabym kupić coś konkretnego co wykorzystam , a nie wydam kasę i będzie leżało bo nędzie do d...py, a ja będę musiałą kupić kolejny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam kochane. Udanych rozpakowan 🙂
Aha widzialam pytanko o spacer to my pierwszy zaliczylismy w 5 dzien zycia maluszka. Mozna bylo wczesniej ale nie bylam jeszcze zbyt sprawna. Chodzilismy 30-40 minut i wrocilismy bo czulam jakby mi cos mialo wypasc i bolala mariolka jak szalona ale za to maly jak susel spal. Obrocil sie na boczek i lulal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Siehankowa pisała chyba że ma ręczny i że wystarcza, ja na razie nie kupowałam, ale jakby się coś działo to kupię po porodzie właśnie jakiś zwykły.


znalazła z baby ono:
http://bedemama.bazarek.pl/opis/2067973/laktator-reczny-babyono-048-prosty-w-obsludze-tanio.html

tylko właśnie boję się,że w porównaniu z pozostałymi jest za tani i może to być jakaś lipa ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Melduję się w dwupaku. Szykuje się już na ktg bo mam zamiar wczesniej do domu dotrzec z tej Warszawy bo dobry obiad na dziś zrobiłam 🙂
Diviana i Andzelika powodzenia na wizytach 🙂
Mapa nie martw się, wszystko bedzie dobrze, jeszcze masz czas 🙂
madalena ze zdjęc widac jak Szymuś szybciutko rośnie 🙂
Paninka tak czy inaczej oferta Rysia dalej aktualna, panie mają pierwszeństwo 😘
Trzymajcie się dziewczyny zdrowo i dzielnie, lece się przygotowywac dalej. Papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wizycie. No dobrze mówiłam, że żadnych oznak porodu. Wszystko pozamykane trzyma. Stwierdziła, że się jeszcze chyba zobaczymy. 😮 A następną wizytę dała na 25. Jeśli nic się nie ruszy do tego czasu to 29 do szpitala już.

Zdenerwowałam się trochę, ale jak to moja gin. powiada "Wojny ani porodu nie da się przewidzieć" więc myślę, że może się jeszcze coś ruszy. 😁

Pytałam o te tabletki z wiesiołka, to powiedziała że pierwsze słyszy, ale że spokojnie mogę brać. Więc dziś chyba je zakupie. 😜 🙂 🙂 Nie czekając do 15, bo jak faktycznie nic się nie dzieje, to może dłużej będę musiała je brać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jest ponoć dobry moja bratowa używała go i była zadowolona ale to już większy wydatek :
http://bedemama.bazarek.pl/opis/2047685/laktator-reczny-isis-scf-30020-philips-avent.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki,mamcie i maluszki 🤪 🙃 🤪

u nas nocka spokojna jak wczoraj 😎 - moje dziecie kochane daje się wyspać mamusi 😉
Pati ja nie mogłam karmić swojej niuni bo leżała pod respiratorem i wtedy ściagałam laktatorem firmy Tommy Teppee - ręczny i bardzo dobry....co prawda dopiero na trzecią dobę wydostałam krople mleka ale warto było bo teraz malutka ciągnie jak sie patrzy - no a laktator już mi niepotrzebny.
Na pobudzenie laktacji też bardzo dobre są kapsułki LACTINATAL - brałam je juz w szpitalu

miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...