Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paloma ja nie doswiadczylam jeszcze skurczy ale z tego co piszesz to wlasnie tak sobie je wyobrazam 😉 😉 daj znac jak akcja sie rozkreci 😘

madalena Szymus sliczny 🤪 🤪

existence podobno najpierw kokos...ale jakos on do mnie nie przemawia dla takiego noworodka i u nas na razie lezy gryka do gory 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej! jestem już w domu i poczytałam, co naskrobałyście 🙂

Paninka - nie dołuj się, trudno widocznie jeszcze trzeba poczekać 🤢

Diviana - twój sierściuch rozkłada mnie na łopatki 🤪

A nam pan doktor zapowiedział dłuuuuuugie czekanie mimo jego chęci i... głębokiego badania orzekła że wszystko jeszcze daleko i wysoko... i że na pewno spotkam się z nim na wizycie za tydzień... tak więc czekania ciąg dalszy... Jak tak dale pójdzie, to chyba wrześniowa córeczka mi się szykuje.... Ale nic to... jak nie będzie żadnej akcji, to 27ego pójdę na 18stke siostry... i trochę się rozerwę... tym bardziej, że zamówiłam jej na all lampiony szczęścia i chciałam zobaczyć jak będą je puszczać wieczorem 🙂) A teraz idę wszamać obiad... ugotowałam sobie gar barszczu z masą tartych buraczków..... jakaś ochota mnie na tą zupkę naszła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga juz mi przeszlo 😮 🙃 dol szybko sie pojawil i tak samo szybko przeszedl 🙃 🙃 Lilka tez kilka razy delikatnie sie przeciagnela, nie sa to tance jakie do tej pory odstawiala ale czuje ja i juz sie tak nie martwie 🙂 😜 😜 a Tobie gratuluje udanej wizyty i tak jak piszesz...dlaej czekamy 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka ja też mam dzisiaj gorszy dzień, ale jak pomyślę o Tobie bidulo, że na jutro masz termin, to trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo żeby szybciutko wyszło 🙂. Pewnie strasznie Ci ciężko-dosłownie 😮 Ja też się ledwo toczę. Podejrzewam, że jak bym się przewróciła na plecy to kręciłabym się w kółko jak żółw na skorupie i nie dałabym rady wstać 😜

Foga chyba nie ma koło Was żadnego lotniska? Bo ostatnio była afera w tv z tymi lampionami szczęście, że puszczali i trzeba było ruch samolotów wstrzymać 😁

Ależ mnie plecy bolą, normalnie się wykończę 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziulka - Szymek - super chlopak 🙂
Foga najwazniejsze ze wszystko w porzadku - mnie tez zapowiadali dlugie czekanie, ale zobaczymy jak to sie akcja rozwinie 😁
lydzia u nas tak samo lepiej prywatnie bo inaczej to wieki mina a dzidzia dorosnie 😠
Inez zaproponuj aby Cie ktos wymasowal - pomaga bardzo 😉
Paninka wiem ze u Ciebie pewnie tez juz niedlugo - zobaczysz 😉 przepowiadam... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga to nie wiem czy gratulować wizyty czy nie....mała widzę się nie spieszy...tak jak i u mnie. W piątek mam wizytę i zobaczę co tam Pani doktor powie.
Paninka u Ciebie już użytkownik wskoczył 😮
My już po kolacyjce, mała umyta, zaraz się położy to poczytam jej Reksia a później sama się ogarnę i walnę do wyrka. I też mnie jakiś dół dopada....chyba dzisiaj taki dzień "dołkowy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, no to czekamy dziewczęta..........czekamy 🙂

Inez - u mnie na wichurze to tylko lotnisko dla.. bocianów ewentualnie, bo gniazd mają tu co niemiara 🤪 🤪 A im raczej lampiony nie zaszkodzą...no co najwyżej napiszą w prasie o mojej wsi, jak jakiś pijaczek spod sklepu pomyśli, że te lampiony to UFO 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela - sama nie wiem co o tym myśleć, bo niby wszystko z Małą dobrze ale ja zaczynam czuć się jak słonica...... jak nie tyłam, to nie tyłam przez 6 miesięcy ciąży a teraz nagle tyję z tygodnia na tydzień i wcale nie jem więcej niż zwykle... dziś wyszło 13 na plusie a jak dla mnie to już masakra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jutro rano toczę się na ktg i potem mam wizytę więc cały dzień przełażę w Warszawie, także jakby co to nie rodzę tylko się badam.
Foga ważne że dzidzia zdrowa, a i u mnie coś chyba szybkie wyjście się nie zapowiada to sobie razem poczekamy 😎 Robili badania i płacz niemowlaka ma więcej decybeli niż młot pneumatyczny pomyśl że jeszcze chwilkę nas to ominie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE KOCHANE
Niestety nie mam czasu WAS czytać ☺️ ☺️
MARYSIA jest fantastyczna minki robi słodziutkie 🙂 ciągle mam ją przy cycu 🙂 i śpi choć czasem mam problem z najedzeniem jej 😞i niestety nie chce spać mi w łóżeczku jak zasypia przy karmieniu i chcę ją przełożyć do łóżeczka to albo od razu się budzi albo za 5 min. 😞
JA czuję się ok 🙂 w zasadzie pełna energii jestem 🙂
dziś byliśmy na pierwszym spacerku i jechaliśmy na sygnale pewien czas 😁 😁
p.s. mojej teściowej mam serdecznie już dość! 😠 😠 😠 😠"moja córeczka, moja gwiazdeczka moja malutka moja śliczna..." a ja w myślach za przeproszeniem "twoje to jest gówno w dup..."!! 😠 😠
a dziś to myślałam, że wyjdę z siebie! przyszła moja mama do mnie i Marysi a ta choć do pokoju tam ci kawe położyłam w między czasie mała zasneła a ta wzieła ja na ręce i ją lula na tym fotelu !!
i ja ani z mamą sobie nie pogadałam, a mama się z wnuczką nic nie nabawiła!!!!!!!!!!!
PRZEPRASZAM ZA MARUDZENIE!!!!
POWODZENIA MAMUSIE!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq chyba już na samym początku musisz postawić sprawę jasno bo ci na głowę wejdzie i będzie jak Lydziaa pisze-któregoś razu nie wytrzymasz i będzie wielkie BUM a niunia w avatarku śliczna 🙂

Diviana powodzenia jutro 🙂
Foga ja też już jak słoń się czuje 🤢 i mam już +16 😮 😮 😮 kiedy ja to zgubię.......... 😞

Ja już uciekam, jakiś dół mnie chwyta DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
próbowałam dziś nawet a pro po tego bujania małej gdy może sobie smacznie spać w łóżeczku to stwierdziła, że mała potrzebuje bliskości -bezczelna !!!!
i po obiedzie tez chciała się już wrypać w noszenie małej to powiedziałam do mojego- nie dasz jej małej ty też musisz umieć ją uspokoić gdy płacze!i chyba to słyszała !! 🙂 🙂 🙂 🙂
DOBREJ NOCY KOCHANE I GRATULUJE ŚWIEŻO WYPAKOWANYM I ŻYCZĘ POWODZENIA KOLEJNYM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq - nie zazdroszczę teściowej, ale wierzę, że w końcu uda wam się zamieszkać osobno 🙂 a Marysia cudeńko 🙂

Uciekam lulać dziewczynki, bo po tym badanku deczko obolała jestem 🙂

Dobranoc

Diviana - powodzenia jutro w stolicy i uważaj na siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie wróciliśmy - dziś znów zrobiliśmy sporo km 🙂
Pogoda piękna także korzystamy 🙂
Ciekawe kiedy Małego ruszy...bo już się zaczynam zastanawiać
po co ja się tak długo oszczędzałam skoro po takich wojażach nic 🙃

Diviana trzymam kciuki za jutro 🙂

Foga cieszę się, że wszystko ok, może akurat akacja będzie wcześniej niż gin przewiduje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez wpadlam dobranoc powiedziec...

szybkim marszem spacerek po lesie zaliczylam teraz cieply prysznic i spac 🙂 a mala tak sie na noc rozchulala podlizna jedna ze pozycji w miare wygodnej znalezc nie moge 🙃 i tlumacze jej ze albo wychodzi przed 4 rano albo dopiero jutro wieczorem najwczesniej.m. jutro do pracy na caly dzien do Warszawy jedzie a jak go nie bedzie to bede musiala tescia poprosic zeby w razie co mnie do szpitala zawiozl wiec i tesciowa wepchnelaby sie pewnie 😮

moniq rozumiem cie dobrze tez sie boja ze moja tesciowa nadgorliwa bedzie 🥴

inez nie ma tragedii u mnie, termin dopiero jutro, bardziej to mi szkoda eleezy albo kornelki,one biedne musza naczekac sie na swoje maluchy 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się chciałam pożegnać, nie będzie mnie jakiś czas, bo jutro rano jadę do szpitala i nie wiem ile będę leżeć.
Mam nadzieję, że dam radę psychicznie, bo coś ostatnio w kiepskiej formie jestem 😞 i ostatnią rzeczą jakiej mi teraz potrzeba to leżenie w szpitalu i czekanie, wolałabym pobyć jeszcze w domku. No ale wyboru niestety nie mam 😞 😞

Trzymajcie za nas kciuki, żeby Mała się zdecydowała na wyjście bez zbędnej ingerencji i jak najszybciej.

Wszystkim nierozpakowanym Mamusiom życzę szybkiego wypakowania, żeby nie musiały tyle czasu czekać.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza to ja trzymam kciuki i Tymcio też na pewno trzyma 🙂 Dużo siły Ci życzę i wiem, że dasz radę, bo twarda babka jesteś 😁 Dużo buziaków i czekam na zdjęcia Liwki 🙂 🙂 🙂

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...