Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dla mnie bomba te drugie i trzecie tzn. spodnie eleganckie pierwszy rząd prawa strona i spodnie jeans 2 rzad lewa str. fajne spódniczki mają 🙂
Cały zestaw za 115 zł opłaca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja łażę po allegro i szukam czegoś co by mi pasowało i znalazłam coś takiego
http://moda.allegro.pl/zestaw-ciazowy-spodnie-rybaczki-spodnica-pas-r38-i1506303910.html
co sądzicie?
Ja mam takie spodnie, te eleganckie. Są oki. Jedne mam bardziej sztywne, drugie mają lepszy materiał. Powiem Ci, że na co dzień nie są idealnie wygodne, ale do pracy jak najbardziej.

Hihi a my właśnie kupiliśmy wózek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia12345i dla Ciebie 🙂
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/page.jpg[/IMG]

Normalnie siedzieliśmy oglądaliśmy, a że wczoraj ktoś sprzątnął mi jeden sprzed nosa kupiliśmy 🙂 Kupiłam jednak taki sam jak miałam z Majką, kolor inny 🙂

Dobranoc brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lionSuper, bardzo ładny wózeczek, zwrotny i chyba za dużo nie waży, bo ten mój to ciężki klocek, podoba mi się wywietrznik, mój niestety nie ma i jakoś trzeba będzie sobie radzić bez 🙂 Kolor fajny niebrudzący. Oby się dobrze prowadził i dzidzi było wygodnie 🙂 🙂 Ja nie mogę, już jesteśmy na półmetku, zaczynamy kupować rzeczy dla bobasów.
Wiem że się jeszcze nacieszę, ale już bym chciała tego mojego bobofruta na rękach trzymać. Jak tylko kopnie to gadam do niego i śpiewam mu kołysanki hehehe 🤪 muszę trochę w necie poszukać bo niewiele znam tych kołysanek 🙂 Czas już naprawdę zmykać spać, tylko Straszny film do końca obejrzę i lulu. Aha oglądaliśmy dziś z mężem "Zanim odejdą wody" i się trochę naśmiałam. Ostatnio mogę same komedie oglądać, bo na byle horrorze straszne stresy przechodzę. DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez ja również mam czasami wrazenie jakby mi sie brzuszek zmniejszał, ale wilczy apetyt i zachcianki raczej dodają mi optymizmu ze wszystko jest oki. No i te delikatne smyrania od srodka..... 😁 😁 😁
Jak zwykle już wszystkie mamusie o tej porze śpią tylko ja męcze swoja dzidzię przed kompem 🥴 🥴 🥴 No to uciekam do łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie 🙂

No wiem, że z wózeczkiem jeszcze sporo czasu, ale mam mnóstwo innych wydatków. Komunia Emilki, w kwietniu zaczynamy adaptację połowy poddasza łącznie z dachem. A ten znalazłam wczoraj, ostatnio ktoś mi taki sprzątnął sprzed nosa.
Wózek jest taki sam jak miałam z Majką, Jedy Fyn 4DS. Kolor mi pasował, jest chyba z zeszłej kolekcji, bo teraz samo badziewie, różowe, czerwono-czarne, w kółka itp. A te brązowe brzegi podobają mi się, bo nawet jak Majeczka dotknie brudnymi łapkami, to nie powinno być problemu. On ma sporą gondolę, chyba taką jak Roan, podnoszone oparcie w gondoli i dla mnie bardzo ważne regulowaną wysokość rączki, bo przy moim wzroście to potrzebne 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie i maleństwa 🙂
Jak ja też już bym chciała zacząć robić zakupy, ale jakoś cały czas jeszcze się waham, obawiam...
Poza tym ja jeszcze dokładnie bobaska nie poczułam jak do tej pory raz mnie skubnął i dwa razy kopnął i cisza...
Poczekam cierpliwie na swój czas, a jak już mi stresy i obawy odejdą zaczne szaleństwo zakupowe 🙂
Marta dużo daliście za wózeczek, jeśli można zapytać?Jaki jest czas oczekiwania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati nie jest nowy, jest używany, ale ma jeszcze gwarancję do stycznia 2012r. Daliśmy 850zł. Normalnie jak zamawiałam wózek dla Majki, bo zamawiałam w sklepie, to powiem ci że początkowo miało być 3 tygodnie oczekiwania. A w rezultacie czekałam dwa miesiące, bo kolor który wtedy zamówiliśmy był bardzo chodliwy. Także wtedy wózek dostałam jak Majka miała już miesiąc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Karolcia12345i dla Ciebie 🙂
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/page.jpg[/IMG]

Normalnie siedzieliśmy oglądaliśmy, a że wczoraj ktoś sprzątnął mi jeden sprzed nosa kupiliśmy 🙂 Kupiłam jednak taki sam jak miałam z Majką, kolor inny 🙂

Dobranoc brzusie 🙂

fany wózeczek i kolorek śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obaw Pati. My też takie mieliśmy, że za wcześnie. Ale może dlatego, ze mamy już dzieci inaczej do tego podchodzimy. Uznaliśmy, że jak ma się coś stać to i tak się stanie. Jak to mówią i w drewnianym kościele cegła spadnie ci na głowę 🙂
Pozatym tak jak pisałam mam sporo innych wydatków, a skoro przyszedł zwrot z US postanowiłam zainwestować zanim pieniądze się rozpłyną.

Pati spokojnie jeszcze sobie porobisz zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie i ich brzusie 🙂

Dzieki wam z rana w pracy to sie nie nudze bo zawsze mam tyle do nadrobienia stron że przy kawie mam co robić 🙂 🙃

jeśli chodzi o imiona to my jeszcze nie zdecydowaliśmy się na żadne ale podczas przeglądania kilkinastu stron plotek natknęłam się na imię Emilka i strasznie mi się spodobało. Jak będzie córcia to na bank dam Emilka 🙂 to jeszcze tylko imię dla chłopca.

Z oddychaniem w ciąży to ja mam strasznie 😞 ogólnie to mam niezbyt groźną astme oskrzelową a w ciąży może sie nasilić bądź też nie w moim jest to pierwsze i jak rano i wieczoorem nie wezmę inhalatora to straszne mam problemy z oddychaniem 😞

wożeczki dziewczyny macie śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Karolcia12345i dla Ciebie 🙂
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/page.jpg[/IMG]

Normalnie siedzieliśmy oglądaliśmy, a że wczoraj ktoś sprzątnął mi jeden sprzed nosa kupiliśmy 🙂 Kupiłam jednak taki sam jak miałam z Majką, kolor inny 🙂

Dobranoc brzusie 🙂


marta lion sliczny ten twoj wozek 🙂 my jak pojedziemy do polski to tez chcemy tam kupic tu chodzlam po roznych sklepach i nic ciekawego nie ma moja mama powiedziala ze w polsce lepszy wybor choc mowia ze wozek kupuje sie dopiero po porodzie ???buziaki milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuchatki

Ciekawe jak Madalena po nocy czy Kubuś dał pospać - u mnie Bartka też wieczorem złapała temperatura - w nocy był gorący jak piecyk a teraz ma 37,4 - ciekawe czy to nie trzydniówka bo żadnych innych objawów....
Marta-lion wózeczek śliczny i kolor ciekawy 🙂
Diviana komplecik całkiem fajny 😆 i cena rewelacyjna hihi...

Szalejecie z zakupami - ja na razie jestem na etapie oglądania 😜 wstrzymam się do momentu kiedy dowiem się kto u mnie pod sercem mieszka 😉....

Życzę Wam miłego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Marta ładny wózek jaki to model?? Przez Allegro kupowałaś??

U nas znowu masakryczna pogoda leje 😞 i zimno jest buu....

Coś mnie na dole w brzuchu boli 😞 ale noc przespaliśmy bardzo dobrze a rano to nam się wstać nie chciało ale obowiązki wzywają i nie ma leniuchowania 🥴

A jutro o 9.00 wizyta ciekawe czy usg tez będą robić??



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...