Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aneczkare22 napisał(a):
dzien dobry laseczki

Przeczytałam wszystkie zaległości,a troche od wczoraj się uzbierało.
Justynka gratuluję chłopca,bo na razie tylko ja i melstap bedziemy mieć chłopców,przynajmniej mi sie tak wydaję.
Dziewczyny przeslijcie mi tego linka z imionami,bo ja nie mogę cos teo otworzyć,a chcę zobaczyć na którym miejscu jest Filipek 🙂
Dziś rano dostałam przesyłkę,spodenki które zamawiałam w piatek,dla mojego babelka 🙂
Co do rozstępów,to ja smaruje sie cały czas oliwką ,rano i wieczorem 🙂


tu link 🙂 http://www.edziecko.pl/rodzice/1,102740,8977513,Najczesciej_nadawane_imiona_w_Polsce_w_2010_roku.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
dziekuje Daniela 🙂
Filipek na czwartym miejscu 🙂Mi sie jeszcze podoba Jaś,ale mojemu mężowi tak sobie

nam też sie Jaś bardzo podoba,ale Franek chyba bardziej;-) a Jasia mamy już w rodzinie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna Gratuluję chłopaka !!!!
aneczkare22 Jeszcze ja mam synusia !!!
Mój Wiktor na 10 miejscu w rankingu 🙂 😉
Zaraz sprawdzę sobie wagę , aż się boję !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie co ja już jakoś nie mam pewności co do imion...Jakoś na początku tak sobie rzuciliśmy hasło i zostało, może jak się nam bobas ukarze może zaczniemy konkretne dyskusje na temat imion...
Teraz spadam może jakiś obiadek ugotuje, myślałam o parówkach po żydowsku, jakoś ostatnio na ostre i dobrze przyprawione jedzonko mnie bierze....
A lenia mam tak ogromnego,że aż jestem w szoku,że tylko by, leżała i sapała... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
Justyna Gratuluję chłopaka !!!!
aneczkare22 Jeszcze ja mam synusia !!!
Mój Wiktor na 10 miejscu w rankingu 🙂 😉
Zaraz sprawdzę sobie wagę , aż się boję !!!



tak myslałam,że ktoś jeszcze będzie miał chłopca,ale przewaga dziewczynek 🙂Nasze łobuziaki będą mieli w czym wybierać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe wiedziałam że tak będzie 2 kilo za dużo 🙂 🙂 wychodzą mi te czekoladki i dogryzanie wszystkiego co znajdę pod ręką. Pewnie przekroczę trochę wagę końcową, no życie. Jak Wiktor da mi tak popalić jak dzisiaj w nocy to na 100% szybko to zgubię.
Wstałam niedawno, bo całą noc nie spałam, tak mnie synuś kopał i się kręcił, cały brzusio mi falował i musiałam głaskać to był spokojny a jak tylko przestałam to zaraz kopnął i tak cały czas. A tak się kręcił i rozpychał, że wszystko dokładnie czułam. Ojjjjjj coś czuję że ciężkie noce przede mną hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki
Justyna gratuluje synka
malstep fajna fotka brzuszka ja mam podobny.
Kupilam sobie wczoraj fajna tunike z napisem super mama 🙂
A dzisiaj bedziemy zamowiac szafke dla mojej malej na ubranka, bo niestety w mojej sie nic juz nie zmiesci.
Czy wy dalej bierzecie nospe? bo ja juz nie biore od soboty lekarz powiedzial, zeby brac tylko wtedy kiedy mnie bedzie brzuch bolal. Narazie mnie nie boli na szczescie wiec nie bede sie truc 🙂
Musze wlasnie zrobic jescze glukoze, ale nie pamietam co on mi kazal kupic w aptece 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
Boze jak mnie tu dlugo nie bylo i tyle stron do nadrobienia heehe 🙂
Ja wlasnie wrocilam ze szpitala tamten tydzien byl koszmarny ale ciesze sie ze go przetrwalam jakos i najwaznijsze ze z dzidzia wszystko ok a zatem zlapaly mnie nerki, na usg nie wykazalo nic zadnego kamienia po 3 dniach bolow i 19 kroplowkach w koncu sie przemknal i wylecial kamien mial prawie 1 cm dlugosc mowie wam masakra a bole nie do wytrzymania takze nie obawiam sie porodu ponoc sa to bole podobne 😁 😁 😁
A w piatek w koncu do lekarza ciekawe jakiego psikusa mi moja dzidzia pokaze hehehh noi w koncu mam nadzieje ze dowiem sie jaka plec 😆
A co u was dziewczyny i waszych malenstw???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lydzia za linki 🙂 Ja wagę mam 2 kilo na plusie, i kto by pomyślał 🙂 A od początku przytyłam 8,5kg według mojej wagi.

Co do Nospy Jola. Ja ostatnio brałam Buscopan zamiast Nospy, ale od 2 tygodni nie biorę i jest oki. Od dziś nie biorę już Luteiny, wcześniej brałam Duphaston. Zobaczymy jak będzie. Może to nareszcie koniec leków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 dobrze że już jesteś w domku - szpital nie jest dobrym miejscem dla przyszłej mamy 😉 więcej stresu niz to warte
mój smyk zasnął i chyba pójdę śladem koleżanek i sie zdrzemnę odrobinę hihi
zajrzę później 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka Dobrze że 50 g bo jeszcze tylko godzinę po wypiciu będziesz musiała tam siedzieć, a ja miałam 75 g i 2 godziny czekania na głodnego. Po drugim pobraniu krwi powiedziałam, ze teraz szybko jadę do domu i to co najważniejsze dla kobiety w ciąży"Muszę coś zjeść 🙂 🙂"
monika 19 kroplówek to faktycznie jakaś masakra,ale na szczęście już po wszystkim i wiesz jak będzie bolało przy porodzie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
jolajola81 ja tez mam glukoze do zrobienia 🤢 juz kupilam. ja mam 50g.tylko problemem jest to ze ja na czczo to z lozka do lodowki jestem w stanie dojsc a co dopiero do osrodka zdrowia 😉


Ja mam tez 50g ale czego? nie moge rozczytac a nie pamietam co lekarz mi mowil, bo sie u niego poplakalam zdenerwowal mnie i nic sie go nie pytalam. wiem tylko ze mam zrobic jakos przed wizyta czyli za jakies ponad 2 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Paninka napisał(a):
jolajola81 ja tez mam glukoze do zrobienia 🤢 juz kupilam. ja mam 50g.tylko problemem jest to ze ja na czczo to z lozka do lodowki jestem w stanie dojsc a co dopiero do osrodka zdrowia 😉


Ja mam tez 50g ale czego? nie moge rozczytac a nie pamietam co lekarz mi mowil, bo sie u niego poplakalam zdenerwowal mnie i nic sie go nie pytalam. wiem tylko ze mam zrobic jakos przed wizyta czyli za jakies ponad 2 tyg
Glukozy Jola 🙂 glukozy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...