Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eleeza Też bym chciała taka sesję,pewnie zrobimy 🙂
Diviana Wujek mojej koleżanki z pracy jest taksówkarzem i zdarzyło mu się w zeszłym roku, że babeczka nie zdążyła do szpitala i urodziła w taxi hehehe wujek był nawet w telewizji a na drugi dzień gazety o tym się rozpisywały 🙂 🙂 🙂 śmiesznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url=[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/765/45cd7e4c262861a8med.jpg[/IMG][/URL]]
Jak zinterpretujecie to ujęcie z usg???? Jesteście w stanie określić pleć??[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i no to taki bobas powinien miec dozywotnio zapewniony przejazd taksowkami za darmo 😁 😁 😁 a tak powaznie to dla tej kobitki to straszne musialo byc. moja mam nie zdazyla na porodowke i na korytarzu rodzila ale w szpitalu.... tez sie bala ale to inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 Nie wiem ale mi tam się wydaje że widzę jajka, na moje to chłopak, ale chyba musisz jeszcze zaczekać jak będzie dzidzia większa.
Darmowe przejazdy taxi, to tak po 18 -stce to by sobie pojeździł hehehehe od imprezy do imprezy za darmo hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
A Madzia chyba ciągle ma nadzieję 😁
Hihi no ale od nadziei to ty tu jesteś 🤪 🤪 🤪


Ja jej już dawno dałam nadzieję, to lekarz nawalił 😁 😁 😁 😁 😁
Hihi ach te sprzęty USG 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
A Madzia chyba ciągle ma nadzieję 😁
Hihi no ale od nadziei to ty tu jesteś 🤪 🤪 🤪


Ja jej już dawno dałam nadzieję, to lekarz nawalił 😁 😁 😁 😁 😁
Hihi ach te sprzęty USG 😁 😁 😁


Ja tam wolę moją szklaną kulę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 U nas się mówi tak troche brzydko, ale powiem, że nie sztuka zrobić dziurę w dziurze hehehe jak na początku nam lekarka powiedziała, że chyba dziewczyna, to wszyscy tak do męża mówili heheh, a jak się okazało że chłopaka mamy to się cieszył bo nie musiał słuchać tych głupot więcej 🙂 Więc jak będzie chłopak drugi to musisz go pochwalić że taki zdolniacha z niego heheheh ,poczekaj jeszcze do następnego USG moze jednak pokaże się dzidzia w całej krasie i okaże dziewuszką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak coś to będzie DO TRZECH RAZY SZTUKA, tylko wtedy kupię test na owulację, wezmę sprawę w swoje ręce hihihih... tylko bez aluzji i będę próbować zrobić tą DZIEWUSZKĘ. 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
madalena20 U nas się mówi tak troche brzydko, ale powiem, że nie sztuka zrobić dziurę w dziurze hehehe jak na początku nam lekarka powiedziała, że chyba dziewczyna, to wszyscy tak do męża mówili heheh, a jak się okazało że chłopaka mamy to się cieszył bo nie musiał słuchać tych głupot więcej 🙂 Więc jak będzie chłopak drugi to musisz go pochwalić że taki zdolniacha z niego heheheh ,poczekaj jeszcze do następnego USG moze jednak pokaże się dzidzia w całej krasie i okaże dziewuszką 🙂


Niby tak tylko i tak brat mojego męża będzie się przechwalać bo on ma PARKĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...