Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

karolcia12345i napisał(a):
Madalena20 i będzie 3 chłopak hehehehe taki żarcik


Ale wtedy jaki raj będę miała!!!! 4 chłopa będzie mnie na rękach nosić 🤪 🤪 hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No fajnie miec parkęi to jeszcze najpierw chłopak później dziewczynka, ale najważniejsze że zdrowe, powiesz mu że jak bedzie się tak chwalił to za parę lat może od Twojej parki chłopaczków nieźle w czapę dostać i walnił mu ten tekst o dziurze w dziurze hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Wiecie jak coś to będzie DO TRZECH RAZY SZTUKA, tylko wtedy kupię test na owulację, wezmę sprawę w swoje ręce hihihih... tylko bez aluzji i będę próbować zrobić tą DZIEWUSZKĘ. 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Mój tata też zastosował zasadę do 3 razy sztuka i jest szczęśliwym posiadaczem 3 córek 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekawa jak nasz ranking będzie wyglądał jak się wszystkie dziewczyny dowiedzą co za cudeńka w brzusiach noszą, moze jednak chłopaczki będą górą 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i dzieki za te informacje dotyczące glukozy itp...Ja i tak nie mam wyjścia i musze zrobić to domowym sposobem bo tu nie robia tego badania wcale 😞 bede mierzyć parę razy i jak cos bedzie nie tak to pójde na te badania krwi z żyły...
Co do fotografii dziecięcej my z meżem postanowiliśmy zainwestować w dobry aparat,zeby dzidziuś a przede wszystkim MY mieli fajną pamiątkę 🙂
Co do dziwnych porodów to mojej fryzjerki znajoma urodziła na schodach przed szpitalem..Była zima podjechali pod szpital z mężem a drzwi były zamknięte...w tej panice pomylili wejscia...On postanowił poszukać sam sposobu żeby się dostać do środka zostawił żone samą a ta jedynie co jej przyło do głowy zdjąć kurtkę i na niej usiąść...Mąż z wózkiem do niej...a tu Dzidziuś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Wiecie jak coś to będzie DO TRZECH RAZY SZTUKA, tylko wtedy kupię test na owulację, wezmę sprawę w swoje ręce hihihih... tylko bez aluzji i będę próbować zrobić tą DZIEWUSZKĘ. 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
HIHIHIHIHIHI 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Ja tak mówiłam tym razem 🙂 Że będę zachodzic w ciążę na fotelu ginekologicznym, żeby miec pewność że będzie synek. I hihihi Mamy trzecią corkę. Co prawda nie robiliśmy tego na fotelu gin 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę mam nadzieje, że żadnej z nas nie przytrafi się taka dziwna sytuacja z porodem!!!
Ja też nie wiem jak to jest poród z zaskoczenia. Kuba rodził się po terminie i na wywoływanym porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyy Myślę że jak Ci wyjdzie jakoś ok.130 po obciążeniu to nie masz się czym martwić, a jak będzie wyżej to znajdzie się sposób,możesz sama kupić glukozę i w wodzie rozrobić ,iść na czczo na badanie cukru,później schować sie gdzieś na 50g(godzine) 75 g (dwie godziny) i znowu iść na badanie cukru, zapłacić dwa razy za to samo badanie tego samego dnia ale będziesz miała pewność.Chociaż jak będzie ten wynik niższy niż 130 albo bliski to bym sobie odpuściła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taki szybki poród też ma plusy, bo nie nacinają krocza i nie szyją później , no chyba że się pęknie wrrrrrrrrr to już wolę nacięcie 🙂 🙂 ale raz dwa i po bólu, a nie jak moja mama od wigilii bóle dostała a ja się urodziłam 26 grudnia hehehe troche długo, a jeszcze pojechała do szpitala 25 grudnia i całą noc i prawie cały dzień chodziła po korytarzu bo szpital był pełny i łóżka nie dostała, ciekawe jak ze mną będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Ale taki szybki poród też ma plusy, bo nie nacinają krocza i nie szyją później , no chyba że się pęknie wrrrrrrrrr to już wolę nacięcie 🙂 🙂 ale raz dwa i po bólu, a nie jak moja mama od wigilii bóle dostała a ja się urodziłam 26 grudnia hehehe troche długo, a jeszcze pojechała do szpitala 25 grudnia i całą noc i prawie cały dzień chodziła po korytarzu bo szpital był pełny i łóżka nie dostała, ciekawe jak ze mną będzie 🙂


Dziś dowiedziałam się,że w sobotę moja znajoma urodziła synka. Temat mnie interesuje szczególnie, ponieważ planujemy opłacić tę samą położną, co ona i jej mąż. Okazało się, że faktycznie jest dobra, bo "tak ją wymasowała" że nacięcie krocza nie było potrzebne 😁, no i poród trwał tylko 6 godzin, a to ich pierwsze dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papapapap idę leżeć bo się kręcę na tym krześle jak korek,coś mi ten ból kręgosłupa nie przechodzi. Mam jeszcze tylko jedno pytanie do Was, czy leci Wam już siara ????? bo mi jeszcze nie,kiedy to powinno się zacząć ??? Moja znajoma też synka miała i mówiła że jej leciała od 4 miesiaca i żebym tylko pokarm miała jak jeszcze nic mi nie leci. Trochę mnie stresuje suchutko mam. Jutro przeczytam co o tym myślicie i czy jest jakiś powód do obaw. Buziole i DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza Super, też tak chciałam zrobić,ale wprowadzili zakaz opłacania położnych w naszych szpitalach, jesli się chce już koniecznie to zrobić to trzeba iść do ordynatora i się zapytać i później pogadać z położna, opłacić chyba ok. 600-700 zł na konto szpitala a nie położenej i ona chyba nic z tego nie ma więć nie wiem jaki to ma sens do końca 🙂 jeszcze pół roku temu można było tak normalnie zapłacić np. 300 zł ugadanej a teraz to ten zakaz wprowadzili i nawet chyba jakieś kary grożą jak się tego nie przestrzega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmykam zobaczę co w tv leci.
Ps. kupiłam w biedronce truskawki 🤪 🤪 idę zobaczyć czy smakują tak dobrze jak się prezentują 🙂

PAPA kochane brzusie 🙂[color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia12345i mi siara zaczęła lecie krótko przed porodem. A z Emilka chyba w dniu porodu więc nie masz się czym martwić. Obie panny karmiłam do 9 miesiąca życia i pokarmu miałam tyle, że mogłabym wykarmić bliźniaki. A jestem szczupła i normalnie nosze miseczkę "A". Także widzisz.

Co do nacięcia krocza mi z Majką też nie nacinali. Wtedy jest super, bo w sumie czuje sie jakby nic się nie działo. Ale wiem, że jak są wskazania lepiej żeby nacieli, niż ma samo popękać. Jak natną to jedna linia do szycia, a jak pęknie to raczej w kilku miejscach 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propo szwów 🙂 Jak leżałam w szpitalu koleżanki mi opowiadały historię swojej znajomej, która też rodziła w tym szpitalu.
Jest tam taki bardzo dokładny, ale jednocześnie bardzo wolny z natury lekarz. Jedna z rodzących własnie popękała przy porodzie i ten wolny lekarz ją szył. Ona leży a on szyje i szyje i szyje i szyje. W końcu ta nie wytrzymała i wydała się na niego "Co ty tam k... kwiatki haftujesz?!!!!" 😁 😁 😁 😁 😁

Taki mały żarrcik, abyśmy na zapas się nie martwiły szyciami i takimi tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...