Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marcia dzieki ..trzymajcie kciuki zeby lot byłok 😉
Dziewczyny mam pytanko...Czy Wy podczas wizyt macie robione badanie ginekologiczne? Ja bedąc tutaj nie miałam robionego ani razu 😮 😮 Kurczer ja nie wiem jak tak można przecież nawet nie sprawdzaja mi szyjki macicy czy czystosci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Crazzzyyy napisał(a):
Marcia dzieki ..trzymajcie kciuki zeby lot byłok 😉
Dziewczyny mam pytanko...Czy Wy podczas wizyt macie robione badanie ginekologiczne? Ja bedąc tutaj nie miałam robionego ani razu 😮 😮 Kurczer ja nie wiem jak tak można przecież nawet nie sprawdzaja mi szyjki macicy czy czystosci 😠
Ja mam robione. Moja Pani doktor mnie bada. Sprawdza mi właśnie szyjkę, twardość i czy zamknięta. Sprawdza mi też ph pochwy. No i tak jak mówisz czystość i czy nie ma infekcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY KOCHANE!!!
jak to dobrze ze u Pati wszystko ok... Madalena estes wielka 🤪 🤪 🤪
a jesli chodzi o badania ginekologiczne to ja mialam na chyba trzech pierwszych wizytach ( mam je co 3 tyg) pozniej z 2 miesiace pan doktor "obmacywal" mi brzuchol z kazdej strony a na ostatniej znowu badanie... teraz wizyte mam jutro.... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny- widzę, że z was świetne detektywki 🙂 dobrze, że macie dobre wieści, bo po wczorajszej nocce mam dość nerwów.
Były urodziny mojej mamy, a jak to na urodzinach alkohol, śmiech itd. W pewnym momencie do pokoju ledwo co wchodzi dziadek (pół roku temu miał zawał) blady jak ściana i wiesza się na klamce od drzwi. No po prostu uczucie straszne- posadziliśmy go na krześle a on prawie odpływa, no nie kontaktował. Szybka akcja cola, do picia, bo on jeszcze cukrzykiem jest, mmierzymy ciśnienie itd. W końcu mu przeszło wymiotował i biegunkę miał. Po jakiś 15 min znów odpływa- dziewczyny pierwszy raz przeżyłam coś takiego. Spakowałam go w auto i o 23:30 na ibę przyjęć jechałam. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło- najprawdopodobniej jelitówka.
Oj ale się napisałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Lydzia kurcze wiem jak to jest. sama całe życie też z dziadkami. Dobrze że ok się skończyło.

No a z Pati, hehe nie dałysmy za wygraną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Oj Lydzia kurcze wiem jak to jest. sama całe życie też z dziadkami. Dobrze że ok się skończyło.

No a z Pati, hehe nie dałysmy za wygraną 🙂


dobrze, że maluszek w drodze i było komu kierować 🙂
Napewno Pati bardzo miło się zrobiło jak po takim telefonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bidulko. Hehe no u mnie wariactwo 🙂 Maja szaleje z dziadkiem 🙂 🙂 🙂

Ale już jej nie bardzo, bo dziadek się ubiera i jedzie do domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia nie zazdroszczę sytuacji. Dobrze, że już ok.

A ja byłam w sklepie i kupiłam 3 pary body. Były takie piękne na dziewczynkę, ale ja głupia się już na maxa wkręciłam, że będzie chłopak, po jakiś kalkulatorach i kalendarzach (może bym się tak nie wkręciła, ale sprawdzałam wszystkich w rodzinie i znajomych i się sprawdziło 😜) jeszcze położna mi powiedziała, że na chłopaka, od strony mojego Kuby więcej chłopców. Achh 🤔 🤔 Ale postarałam się i wybrałam takie niby "uniwersalne" , ale i tak z większą myślą o chłopaku heheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej babeczki 🙂 Widzę, że na forum cisza, wiadomo weekend. Ja ten tydzień mam na rano do pracy więc dopiero po 12 będę do Was zaglądać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Andzelika ja w dwóch ciążach wyglądałam na chłopaka, z kalendarzy mi wychodzi że moje dwie córeczki powinny być chłopcami 🙂 🙂 🙂 A mam dwie córki i trzecia w drodze 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe Andzelika ja w dwóch ciążach wyglądałam na chłopaka, z kalendarzy mi wychodzi że moje dwie córeczki powinny być chłopcami 🙂 🙂 🙂 A mam dwie córki i trzecia w drodze 🤪 🤪 🤪

Teraz to mnie nawet nie strasz 🤪 🤪 Ja od początku chciałam bardzo córeczkę, ale teraz już nakupiłam tyle ciuszków na chłopca, że już wolę żeby był chłopczyk. 😜 No, ale wiadomo najważniejsze żeby był dzidziuś zdrowy. Mam ogromną nadzieję, że się dowiem w czwartek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Ależ Andzelika ja cię nie straszę 🙂 Mówię jak jest 🤪 🤪 🤪

Hehe 😁 Moja kuzynka na 4 usg miała potwierdzenie, że chłopczyk a tu wyskoczyła Wiktorynka, więc ja się przygotowuję na wszystko, ale wolałabym żeby mi los oszczędził takich niespodzianek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki a co myslicie o laktatorach? jedna mama poleca najlepiej elektryczny inna mowi ze to niepotrzebny wydatek... a moze poczekac i po porodzie jak bedzie potrzeba dopiero kupic 🤨 sama juz nie wiem 😮 madalena, marta co myslicie? uzywalyscie tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę do dziewczyn, które jeszcze nie podały na naszej stronce swoich numerów kontaktowych na wypadek takich sytuacji jak z Pati 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...