Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Foga napisał(a):
Już nie mogę wysiedziec w tej pracy... wrr nosi mnie jak nie wiem.... ale jeszcze tylko 0,5 godziny..... Co za dziwny dzien 😮 😮 😮


Foga już niedługo znów będziesz na wolnym to odetchniesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂
Foga ja na temat pieniędzy wolę się nie wypowiadac bo zaraz mi cisnienie skoczy 😠 😠 😠 U nas lipa jak cholera, a ja prawie nic nie mam dla niuni, nie mówiąc juz o sobie i rzeczach które potrzebuje do szpitala 😲 😲 😲 😲 Nie wiem kiedy ja to wszystko pokupuje i za co?????????? 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Inez moja Oliwka na ostatnich dwóch wizytach miała tetno 133, tylko ze jest bardzo aktywna. czasami wydaje mi się ze ma ADHD 🤪 🤪 🤪 🤪 Po tatusiu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Już nie mogę wysiedziec w tej pracy... wrr nosi mnie jak nie wiem.... ale jeszcze tylko 0,5 godziny..... Co za dziwny dzien 😮 😮 😮

Foga, dasz rade 🙂 ja tez jeszcze 0,5 godz i do domku... a o 17:40 USG 3D 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Brzuszki ja mam kolejne pytanie Laika ☺️

Dziecku obcina się paznokietki nożyczkami czy cążkami?
Takie np są ok? Niżej są też cążki.
http://allegro.pl/tommee-tippee-bezpieczne-nozyczki-do-paznokci-0m-i1657299224.html


Mapa ja też takie kupiłam,dla Gabrysi mam z Canpola i używam tylko nożyczek nie umiem cążkami z kolei sobie tylko cążkami ocinam nie umiem nożyczkami 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka powodzenia na wizycie 🙂 Nie martw się , jak Cię skieruje do szpitala to tylko dla Twojego i maleństwa dobra...Ja też jak pomyślę o wtorku to mi się niedobrze robi:'( Też bym nie chciała iść na długo, mam nadzieję,że badania wyjdą dobre, i nie będą mnie trzymali do końca...

Co do humoru też mam taki sobie...Cały dzień bym coś chciała jeść, jak nie truskawki to wafelka to kanapki z miodem i na dokładkę jajecznica 😮 🤢 🤪 🤪 🤪

O kasie staram się nie myśleć za bardzo...Mój m cały czas mnie przy zakupach upomina pamiętaj chrzciny musimy za coś wyprawić...ale ja tam uważam,że jak nie zdążymy zrobić w miesiąc po urodzeniu to zrobimy pół roku jak wreszcie dostukamy całą kwotę i już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa Ja też obcinam kotu pazury cążkami! 😁 mam nadzieję, ze to naprawde dobra wprawka 😉 tym bardziej, ze chyba dziecko będzie się mniej wyrywać 😁 hehehehe
Podobno najlepiej obcinać, jak śpi... 🙂
Jeju-ja do 17.... a naprawdę dzisiaj ciężko... duchota... ale jakiś wiaterek się poderwał, to może popada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
A te rękawiczki niedrapki są potrzebne ? Bo mi mówili, że nie są.
No właśnie! Kiedyś tego nie było, a teraz na zdjęciach u znajomych widzę, że wszystkie dzieciaczki mają....
Jak będzie gorąco, to jeszcze te niedrapki zakładać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A te rękawiczki niedrapki są potrzebne ? Bo mi mówili, że nie są.
No właśnie! Kiedyś tego nie było, a teraz na zdjęciach u znajomych widzę, że wszystkie dzieciaczki mają....
Jak będzie gorąco, to jeszcze te niedrapki zakładać?


Ja dla Gabi nie miałam i to był błąd, miała długie paznokcie i zaraz po porodzie "porysowała:" sobie buzię. Do dzisiaj ma niewielki ślad bo drapnęła się naprawdę mocno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂 Dzisiaj byl nudny dzien na praktyce wiec mam duzo sily zeby z wami porozmawiac od tej pory 🙂 Zamowilam wczoraj wozek i powinien byc jeszcze w tym tygodniu moze 🙂 hihi 🙂 Niunia tancuje w brzuszku jak zwykle 🙂 Bylam dzisiaj w hurtowni dzieciecej ktora jest zaraz przy restauracji w ktorej odbywam praktyke przez co mam 10% rabatu na wszystko ale i z tym jest bardzo drogo, drozej niz na allegro wiec nie wiem czy sie nie zdecyduje na zakup jednak na all 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A te rękawiczki niedrapki są potrzebne ? Bo mi mówili, że nie są.
No właśnie! Kiedyś tego nie było, a teraz na zdjęciach u znajomych widzę, że wszystkie dzieciaczki mają....
Jak będzie gorąco, to jeszcze te niedrapki zakładać?

niedrapki, jak sama nazwa mówi są po to, żeby dziecko się nie drapało... moja siostra np. kupiła niedrapki, ale żadnemu ze swoich dzieci nie zakładała bo jakos sie nie drapały 😉 więc ja odziedziczyłam je w spadku 😜 ale uważam, że nie są niezbędne... poza tym moi znajomi jak ich córa sie drapała, to zakładali zamiast niedrapek skarpetki - i tez było dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Bo po porodzie dziecku się nie obcina paznokci, same odpadają, tak ?

U mnie te niedrapki kosztują z 5 zł, kupię może 1 parę.


U mnie 2,50, a w jednym sklepie to znalazłam za 2 zł. Więc zaszalałam i kupilam cztery pary 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej - ale się dowiedziałam wieści... Dzisiaj zmarł teść szefa mojego tomka. A 3 godziny później jego córka (córka teścia, nie szefa) urodziła synka, 4kg, 60cm, czyli wnuczka tego teścia... taki krąg życia i śmierci... Oczywiście nic jej nie powiedzieli, jak leżała w szpitalu. Dopiero teraz się dowie...
Dzisiaj naprawdę dziwny dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry brzuszki

Wróciłam ze szpitala gdzie siostra miała zabieg wycinania 3 migdałka. To co tam sie wyprawia ludzkie pojecie przechodzi!!! Dobrze że byłam z rodzicami, gdyby mama sama była z siorą było by ciężko!
Otóż po 30 min. poszukiwaniu oddziału laryngologicznego dowiaduje sie,że nalezy wypełnić jakąś karte - w Izbie przyjęć. 😠 Rodzice poszli szukać Izby a ja z młodszą zostałam. Znaleźli Izbe - w kolejce kolejne 30 min przesiedzieli. Potem czekaliśmy aż lekarz przebada młoda. Po zbadaniu dowiadujemy sie,że mama by zostac z siostrą musi wnieść opłatę 54zł 😮 😮 która ma opłacić w bloku nr 12 🤢, a nastepnie zanieść to do Izby przyjęć i wrócić a w tym czasie młodą wzięli na zabieg!! 😮 😮Zostałam sama - a co gdyby mama była sama - musiał by sie rozdwoić. Siostra wróciła po 15 min - otępiała , zakręcona bidulka po lśrodkach..przerażona była,że nic nie widzi, krew z nosak leciała...ale udało mi sie ją uspokoić - buczała troszke za mamą 😞 😞. No paranoja jakaś..jakby mamy nie było i nikogo innego to jak niby miałby widok pielęgniarki ją uspokoić?

Uff to tyle o zabiegu...a ja mam pytanie - dziewczyny, z jednej strony na obu stopach normalnie u mnie kostek nie ma!! Spuchnięte są! Nie wiem czy to obrzęk bo nie schodzi...Gin pyta mnie przy każdej wizycie o obrzęki - czy powinnam z tym teraz lecieć do niego? Stópki mi sie robią jak u słonia!! 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...