Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Co do pamiątek. Nie mam takich ramek, ale pamiątek mam sporo: po jednej i po drugiej mam kikut pepka 🙂, i opaski ze szpitala 🙂 Mam też odciski dłoni i stópki zrobione na papierze (szminką), pierwszy obcięty kosmyk włosów, po Emilce pierwszy wypadnięty mleczak 🙂 🙂 🙂.
Oczywiście swieczki i szatki z chrztu itp.

to dziewczyny bedą miały co wspominac kiedyś 🙂
ale zobaczcie na te olewy 3D - cudo 🤪
odlew 3 d

Hehe siehankowa dla mnie to jakoś niesmacznie wygląda. Jakby komuś dłoń lub stopa odpadła 😮 😮 😮


podzielam zdanie marty...takie odlewy mi sie nie podobaja, ale te odciski w ramce super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wróciliśmy ze spacerku uffff....duchota masakra
mapa podmuchaj mocno żeby i do mnie trochę chłodu dotarło 🤪 🤪 🤪
Bartuś śpi ii ja chyba też się położę bo padnieta jestem...
miłego popołudnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Marta ja dla Gabi też mam w pudełku opaskę na rączkę ze szpitala, pierwszy smoczek, kikucik i test ciążowy 🙂

O testy tez mam 🤪 🤪 🤪 🤪 Zapomniałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
mapa jestes wielka!!! 🤪 🤪 🤪 przed chwila zaczelo padac, na razie to taki delikatny deszczyk ale chmury siezbieraja i mam nadzieje ze chociaz przez chwile porzadna ulewa bedzie 😁 😁 😁


Cieszę się 😘
hehe nawet nie wiedziałam, że mam takie zdolności 🤪
Dmucham by dalej na północ też doszło 😉
U nas już po deszczu, ale wieczorkiem liczę na powtórkę 🙂

Inez dużo zdrówka 😘


Eleeza
a jak Ty się czujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez To niedobrze, że Cię rozłożyło... 😞 To leż, wygrzewaj sie... Może jakieś naturalne metody, czyli czosnek i syrop z cebuli, pomogą?
Marta-lionSuper takie pamiątki 🙂 Moi rodzice też zachowali mój kikut, włoski, mleczaki, opaskę.... Przesłodkie to jest 😁 ...tak oglądać po latach 🙂 niektórzy nawet pierwsze scięte paznokietki zostawiają 😜
Mi się bardziej podobają te płaskie odlewy lub odciski rączek i nóżek. 🙂 Cudo! Te 3d faktycznie może trochę dziwne-ale w sumie to pewnie kwestia przyzwyczajenia 🙂 i oglądania w necie i na żywo 🙂
joan Ja myślę, że te odbarwienia skóry to jednak sprawka hormonów ciążowych... 😉 Ja się nie opalam, mam jasną karnację, ale zauważyłam, że na czole w zależności od światła czasem mam jakby takie przebarwienie lekkie...
Jeśli Cię niepokoją te przebarwienia, to najlepiej spytać się lekarza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki ja mam kolejne pytanie Laika ☺️

Dziecku obcina się paznokietki nożyczkami czy cążkami?
Takie np są ok? Niżej są też cążki.
http://allegro.pl/tommee-tippee-bezpieczne-nozyczki-do-paznokci-0m-i1657299224.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziweczyny
Przeczytałam tylko, że moniczek po wizycie jest zadowolona i ma dobre wieści więc gratuluję 🙂
Ja dziś w nienajlepszym humorze, z łóżka ciężko się koordynuje. Jeszcze ta pogoda...
Jutro mam usg i boję się, że zostanę w szpitalu. Jakiś dół mnie złapał, chyba ze strachu. Jeszcze albo mi się wydaje albo brzuszek naprawdę mi się opuścił. Poczytam Was żeby byc na bierząco. .Pozdrawiam wszystkie mamy i Wasze brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Brzuszki ja mam kolejne pytanie Laika ☺️

Dziecku obcina się paznokietki nożyczkami czy cążkami?
Takie np są ok? Niżej są też cążki.
http://allegro.pl/tommee-tippee-bezpieczne-nozyczki-do-paznokci-0m-i1657299224.html

ja kupiłam cążki z TT , wg mnie cażki są wygodniejsze niz nozyczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):

ja kupiłam cążki z TT , wg mnie cażki są wygodniejsze niz nozyczki...


Ja używam cążek na własnej skórze i się zastanawiam czy będę umiała operować nożyczkami 🙃
Ale tez nie wiem czy dla takich delikatnych paznokci nie są lepsze...hmmm


Kornelka
będziemy trzymać za Ciebie kciuki-musi być dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Brzuszki ja mam kolejne pytanie Laika ☺️

Dziecku obcina się paznokietki nożyczkami czy cążkami?
Takie np są ok? Niżej są też cążki.
http://allegro.pl/tommee-tippee-bezpieczne-nozyczki-do-paznokci-0m-i1657299224.html

Wiesz to chyba zależy jak komu wygodnie. Ja mam takie nożyczki jak pokazywałaś, ale ich nigdy nie używałam. Dla mnie te końce są tak grube, ze jak mam je wsadzić pod paznokcie maluszka. Ja obcinam takimi nozyczkami
do skórek i paznokci zagiętymi, o takimi nożyczki. Mi jest najlepiej. Ale to chyba naprawdę kwestia wypróbowania i przyzwyczajenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm i znowu cały ranek i przedpołudnie miałam w biegu.... same zastępstwa 🤢 Jestem padnięta a na dodatek jakoś mi dziś smutno... Dobrze, że już tylko 1,5 godzinki i do domku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):

Wiesz to chyba zależy jak komu wygodnie. Ja mam takie nożyczki jak pokazywałaś, ale ich nigdy nie używałam. Dla mnie te końce są tak grube, ze jak mam je wsadzić pod paznokcie maluszka. Ja obcinam takimi nozyczkami do skórek i paznokci zagęitymi, o takimi nożyczki. Mi jest najlepiej. Ale to chyba naprawdę kwestia wypróbowania.


I bądź tu mądry człowieku 😁
Dziękuję Marta za Twoją opinię 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):

Wiesz to chyba zależy jak komu wygodnie. Ja mam takie nożyczki jak pokazywałaś, ale ich nigdy nie używałam. Dla mnie te końce są tak grube, ze jak mam je wsadzić pod paznokcie maluszka. Ja obcinam takimi nozyczkami do skórek i paznokci zagęitymi, o takimi nożyczki. Mi jest najlepiej. Ale to chyba naprawdę kwestia wypróbowania.


I bądź tu mądry człowieku 😁
Dziękuję Marta za Twoją opinię 😘

Hehe no na to nie ma mądrych 🤪 🤪 🤪
Ja kupilam te nożyczki z TT i dla mnie lipa, ale pewnie innym służą bo by ich nie produkowali 🤪 🤪 🤪
Cążkami próbowałam, ale dla mnie zbyt kontuzjogenne 🙂 🙂 🙂
Musisz sama wypróbować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):

Wiesz to chyba zależy jak komu wygodnie. Ja mam takie nożyczki jak pokazywałaś, ale ich nigdy nie używałam. Dla mnie te końce są tak grube, ze jak mam je wsadzić pod paznokcie maluszka. Ja obcinam takimi nozyczkami do skórek i paznokci zagęitymi, o takimi nożyczki. Mi jest najlepiej. Ale to chyba naprawdę kwestia wypróbowania.


I bądź tu mądry człowieku 😁
Dziękuję Marta za Twoją opinię 😘

Hehe no na to nie ma mądrych 🤪 🤪 🤪
Ja kupilam te nożyczki z TT i dla mnie lipa, ale pewnie innym służą bo by ich nie produkowali 🤪 🤪 🤪
Cążkami próbowałam, ale dla mnie zbyt kontuzjogenne 🙂 🙂 🙂
Musisz sama wypróbować 🙂

hehe. dobrze, że ja mam wprawe w obcinaniu paznokci - wprawdzie nie u maluszków, ale mojej kotce tylko ja obcinam 😁 kotu mojego chrzesniaka tez tylko ja, bo nikomu innemu nie da 😁 a i czasem nawet mojemu M. paznokietki ciachne 😁 i w sumie wszystko cązkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa ja dla Kuby mam takie cążki i dla mnie są ok. 🙂 http://allegro.pl/tommee-tippee-cazki-do-paznokci-dla-niemowlat-i1598478973.html
Nożyczkami nie dawał mi obcinać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga i Ty dziś smutna.. 😞
Nie daj się!! 🙂 Albo tylko na chwilkę a potem odpoczynek i dobry nastrój 🙂


siehankowa
najwyżej będę Cię zapraszać na obcinanie 😁

Dziękuję madalena20 😉

Wcinam czereśnie 😁
I ciasteczka z ziarnami...już mi za słodko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakoś mnie dziś Mapa dopadło... ale znając siebie posmutam sie trochę i zaraz mi przejdzie 🙂

Ogólnie jak zwykle kiedy zaczęlam myśleć o kasie, to się zdołowałam........ Co za dureń wymyślił pieniądze????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłam się an przyszły wtorek do doktorka.. wkońcu wraca z sanatorium... Aż jestem ciekawa co tam u mojej kruszynki... tylko muszę zapytać ile ona w końcu waży, bo gin nigdy mi nie mówi... zawsze tylko, że jest ok i tyle.... A ja z wrażenia zapominam zapytać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
........ Co za dureń wymyślił pieniądze????

ja to zawsze zastanawiałam się, dlaczego np. nie moga wydrukowac tyle pieniędzy, że każdy miałby ich wystarczająco dużo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...