Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

agapurka No lepiej pokazać lekarzowi, chociaż wydaje mi się, że to normalne puchnięcie nóg... Moja koleżanka, jak była w ciąży w lato właśnie to się śmiała, że ma nogi, jak trol 🙂 tak jej puchły 🙂
Mi też trochę puchną, ale chyba nie bardziej niż tak, jak zawsze latem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja juz wstaje ze spuchnietymi nogami i rekoma lepiej jest dopiero poznym wieczorem.
Ja mam wizyte dzis o 19.30 ia balam sie ze jak caly dzien bede pila i jadla to jak mnie zwaza to bede miala ze 3 kilo wiecej niz rano. Wiec sie zwazylam ranoi niesty + 14kg tak czy siak.A u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
ja juz wstaje ze spuchnietymi nogami i rekoma lepiej jest dopiero poznym wieczorem.
Ja mam wizyte dzis o 19.30 ia balam sie ze jak caly dzien bede pila i jadla to jak mnie zwaza to bede miala ze 3 kilo wiecej niz rano. Wiec sie zwazylam ranoi niesty + 14kg tak czy siak.A u Was?
Ja w piątek miałam +13,3 kg 😞 ale na szczęście teraz już tak szybko mi nie przyrastają te kg... więc już może przybiorę na wadze tylko tyle, co maluszek urośnie... Mam taką nadzieję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 skonsultuj to puchnięcie bo u Ciebie też cukier jest podwyższony,
warto wykluczyć na przykład zatrucie ciążowe.
Być może po prostu taka Twoja uroda, ale trzeba sprawdzić 😉

U mnie na razie puchnięcia brak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
mi minimalnie puchną, ale tylko wtedy jak za długo stoję- np przy prasowaniu (a może mam alergię na prasowanie 😉)


hehe dobre 😆

Dziewczyny a jakie aspiratory do noska polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A te rękawiczki niedrapki są potrzebne ? Bo mi mówili, że nie są.
No właśnie! Kiedyś tego nie było, a teraz na zdjęciach u znajomych widzę, że wszystkie dzieciaczki mają....
Jak będzie gorąco, to jeszcze te niedrapki zakładać?

Ja mam 3 pary hehe, ale dlatego że wszystkie dostalam. Wprawdzie do szpitala zawsze jedne brałam, ale nigdy nie użyłam. W szpitalu bez wzgledu na porę roku jest gorąco. Moje dzieci się nie drapały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzusie, ja po wizycie ale opowiem od początku
Pamiętacie moją panią ginekolożke która zawsze twierdziła że nic mi nie jest wszystkie bóle normalne tylko waże za dużo. Po oststniej wizycie na której zasugerowała mi że moje skurcze to bujda i że chce po prostu zwolnienie się wkurzyłam, szczególnie że straszyła mnie szpitalem. (acha ma pani skurcze to do szpitala, ja mówie no dobrze nie wiem spodziewala się chyba że powiem o jej nie mam skurczy nie chce iść, no to ona na to że nie da mi skierowania ale jakbym miała skurcze to mam iść) że wszystko w porządku i kolejna wizyta za miesiąc tylko się nie przemęczać.
Zła na nią zapisałam się na dziś do innego lekarza, który mi robił wcześniej USG, no i się okazało że moja szyjka się skróciła bardzo ma 1,5 cm 😞 że mam leżeć, nic nie robić, nie sprzątać, nie chodzić na zakupy, nie baraszkować z mężem, leżeć jak najwięcej) i za tydzień mam kolejną wizytę u niego i USG (bo tamata pani skierowania mi na usg nie dała) więc z jednej strony kiepsko z tą moją szyjką, a z drugiej przynajmniej wiem co się dzieje i mogę być pod kontrolą lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Bo po porodzie dziecku się nie obcina paznokci, same odpadają, tak ?

Hehe dobre 🤪 🤪 🤪
Jesli odpadają kiedykolwiekk to musiałabys na to długo czekać. A jesli odpadają to przez to ze są za długie
i poprostu się łamią 😞 A to mało przyjemna rzecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela te krzesła co kupiliśmy to ikeowe po 100 zł
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50058376
one są z rattanu do tego dokupiliśmy poduchy te co oni na stronie polecają.
Agusiakowalczyk to może ta środa w przyszłym tygodniu na te lody co? I dziękuje za propozycje uszycia zasłon 🙂 Jakbym miała kiedyś materiał to się zwrócę do Ciebie po pomoc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do puchnięcia nóg, to moja mama jak była w ciąży z moją siostrą (też miała termin na sierpnia) to jej strasznie nogi puchły. Jak jej dotknęłam to taka dziura się robiła i powoli wracała do normalnego kształtu, kostek w ogóle nie było u niej widać, ale lekarz powiedział żeby sól ograniczyła do minimum, wody dużo, bo wiadomo upały, no i że w ciąży taka jest, że woda się zbiera w organizmie. 🙂 🙂

A aspirator będę też Fridę kupowała, myślę że najlepsza. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Witajcie brzusie, ja po wizycie ale opowiem od początku
Pamiętacie moją panią ginekolożke która zawsze twierdziła że nic mi nie jest wszystkie bóle normalne tylko waże za dużo. Po oststniej wizycie na której zasugerowała mi że moje skurcze to bujda i że chce po prostu zwolnienie się wkurzyłam, szczególnie że straszyła mnie szpitalem. (acha ma pani skurcze to do szpitala, ja mówie no dobrze nie wiem spodziewala się chyba że powiem o jej nie mam skurczy nie chce iść, no to ona na to że nie da mi skierowania ale jakbym miała skurcze to mam iść) że wszystko w porządku i kolejna wizyta za miesiąc tylko się nie przemęczać.
Zła na nią zapisałam się na dziś do innego lekarza, który mi robił wcześniej USG, no i się okazało że moja szyjka się skróciła bardzo ma 1,5 cm 😞 że mam leżeć, nic nie robić, nie sprzątać, nie chodzić na zakupy, nie baraszkować z mężem, leżeć jak najwięcej) i za tydzień mam kolejną wizytę u niego i USG (bo tamata pani skierowania mi na usg nie dała) więc z jednej strony kiepsko z tą moją szyjką, a z drugiej przynajmniej wiem co się dzieje i mogę być pod kontrolą lekarza.
Kurcze Diviana to ty leż teraz. Och co za babsko 😠 😠 😠
Masz jeszcze sporo tygodni, musisz wyleżeć jeszcze 9. Naprawdę nic nie rób 🙂
Dobrze że poszłaś do innego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Agusiakowalczyk to może ta środa w przyszłym tygodniu na te lody co? I dziękuje za propozycje uszycia zasłon 🙂

Gdzie na lody ??? 😮 😮 😮 Niech laski kupią lody i wparują do Ciebie. Ty teraz nie żartuj ze swoją szyjką macicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Bo po porodzie dziecku się nie obcina paznokci, same odpadają, tak ?

Hehe dobre 🤪 🤪 🤪
Jesli odpadają kiedykolwiekk to musiałabys na to długo czekać. A jesli odpadają to przez to ze są za długie i poprostu się łamią 😞 A to mało przyjemna rzecz.

Hehe Marta, bo ja słyszałam, że noworodkowi się nie obcina, same się zedrą i odpadną. Ale z tego co pamiętam to mówiła moja kuzynka, która nie jest za bystra 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
a kupowala ktoras z was te kocyki? jak one gatunkowo sie maja?

Evelina jeśli chodzi Ci o te kocyki z all, to ja widziałam w sklepie takie same. W dotyku są mięciutkie, ale one są takie jednostronne. W sensie, że z jednej strony są takie miękkie i puszyste z drugiej takie nie ładne. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...