Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Bo po porodzie dziecku się nie obcina paznokci, same odpadają, tak ?

Hehe dobre 🤪 🤪 🤪
Jesli odpadają kiedykolwiekk to musiałabys na to długo czekać. A jesli odpadają to przez to ze są za długie i poprostu się łamią 😞 A to mało przyjemna rzecz.

Hehe Marta, bo ja słyszałam, że noworodkowi się nie obcina, same się zedrą i odpadną. Ale z tego co pamiętam to mówiła moja kuzynka, która nie jest za bystra 😉 😁 😁 😁

Hehe widzisz nawet kotom dziewczyny obcinają 🤪 🤪 🤪 A kotu to najszybciej powinny się zdzierać 🙂
Bez obrazy dla kotów 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzelika napisał(a):
_
Evelina jeśli chodzi Ci o te kocyki z all, to ja widziałam w sklepie takie same. W dotyku są mięciutkie, ale one są takie jednostronne. W sensie, że z jednej strony są takie miękkie i puszyste z drugiej takie nie ładne. 🙂 🙂


Andzelika a o których kocykach mówisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Bo po porodzie dziecku się nie obcina paznokci, same odpadają, tak ?

Hehe dobre 🤪 🤪 🤪
Jesli odpadają kiedykolwiekk to musiałabys na to długo czekać. A jesli odpadają to przez to ze są za długie i poprostu się łamią 😞 A to mało przyjemna rzecz.

Hehe Marta, bo ja słyszałam, że noworodkowi się nie obcina, same się zedrą i odpadną. Ale z tego co pamiętam to mówiła moja kuzynka, która nie jest za bystra 😉 😁 😁 😁

Hehe widzisz nawet kotom dziewczyny obcinają 🤪 🤪 🤪 A kotu to najszybciej powinny się zdzierać 🙂
Bez obrazy dla kotów 😜 😜 😜

Jezu teraz się zastanawiam czy ona swojej córce paznokcie kiedykolwiek obcinała 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Mapa O te mi chodzi http://allegro.pl/kocyk-koc-z-aplikacja-puszysta-mikrofibra-8-wzorow-i1633817961.html na all jest ich mnóstwo 🙂 🙂 🙂
Oj a ja właśnie taki chciałam kupić 😮 😮 😮 A czemu nie fajna ta druga strona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam 🙂
Wszystkim które miały wizyty gratuluję a tym które się wybuierają życzę powodzenia 🙂
Tak z grubsza piszę bo zaraz mąż wraca i kompa dopadnie, więc żeby zdązyc.
DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA WSPARCIA 🙂
I doczytałam,że Diviana masz takie zalecenia jak ja. Mi obiad pozwolił ugotowac i na mały spacer pójśc, 16 godzin leżenia minimum włącznie z nocą. Leżę dłużej, na dwór nie wychodzę i oszczędzam się na maxa. Nie martw się, będzie dobrze. Ja już sobie tłumaczę, że do lenistwa można się przyzwyczac, tak na poprawę własnego nastroju. Jutro jadę na usg i się okarze czy z 1 cm nie zrobiło się mniej. Życzę Ci kochana wytrwałości i ogółnie wszystkiego naj. Dzieci nasze rosną, są ruchliwe to będzie dobrze 🙂
Pati i mapa macie po oklasku 🙂
Do potem dziewczyny, albo do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Mapa O te mi chodzi http://allegro.pl/kocyk-koc-z-aplikacja-puszysta-mikrofibra-8-wzorow-i1633817961.html na all jest ich mnóstwo 🙂 🙂 🙂
Oj a ja właśnie taki chciałam kupić 😮 😮 😮 A czemu nie fajna ta druga strona?

Bo on z drugiej strony nie wygląda tak jak z przodu. Jak będziesz nakrywała dziecko to tylko tak żeby ten miś był na górze. Bo od tamtej strony jest takie pokosmacone. Wiesz o co mi chodzi? 😁 😁 Ja mam w domu po siostrze z takiego materiału to jest podwójny, że są zszyte 2, a ten jest taki pojedynczy. 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Daniela te krzesła co kupiliśmy to ikeowe po 100 zł
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50058376
one są z rattanu do tego dokupiliśmy poduchy te co oni na stronie polecają.
Agusiakowalczyk to może ta środa w przyszłym tygodniu na te lody co? I dziękuje za propozycje uszycia zasłon 🙂 Jakbym miała kiedyś materiał to się zwrócę do Ciebie po pomoc 🙂



Kurcze u nas nie ma Ikea najbliższa to Poznań. Nie orientujesz się czy np w sklepie internetowym Ikea można zamawiać?? I jak jest z dostawą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Dzięki dziewczyny, już spokojnie leżakuję.
A co do kocyków to ja też nie mam i chce kupić
Ja mam akrylowy jeden, jestem zadowolona, ale jest ciepły. Więc nie zawsze ok. Mam tez takie dwa malutkie cos jak te włochate i sa oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Mapa O te mi chodzi http://allegro.pl/kocyk-koc-z-aplikacja-puszysta-mikrofibra-8-wzorow-i1633817961.html na all jest ich mnóstwo 🙂 🙂 🙂
Oj a ja właśnie taki chciałam kupić 😮 😮 😮 A czemu nie fajna ta druga strona?

Bo on z drugiej strony nie wygląda tak jak z przodu. Jak będziesz nakrywała dziecko to tylko tak żeby ten miś był na górze. Bo od tamtej strony jest takie pokosmacone. Wiesz o co mi chodzi? 😁 😁 Ja mam w domu po siostrze z takiego materiału to jest podwójny, że są zszyte 2, a ten jest taki pojedynczy. 😁 🙂

Eeeeee to ja nie chcę 😞 Myślałam że one takie włochate po obu stronach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Diviana napisał(a):
Daniela te krzesła co kupiliśmy to ikeowe po 100 zł
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50058376
one są z rattanu do tego dokupiliśmy poduchy te co oni na stronie polecają.
Agusiakowalczyk to może ta środa w przyszłym tygodniu na te lody co? I dziękuje za propozycje uszycia zasłon 🙂 Jakbym miała kiedyś materiał to się zwrócę do Ciebie po pomoc 🙂



Kurcze u nas nie ma Ikea najbliższa to Poznań. Nie orientujesz się czy np w sklepie internetowym Ikea można zamawiać?? I jak jest z dostawą??


Wiesz co nie wiem niestety czy oni tak działają, czasem na allegro ludzie sprzedają ten towar ikeowy, może w taki sposób, bo nie wiem czy jakbym Ci zakupiła to ile by przesyłka tego wyniosła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana znalazłam, na Allegro te krzesła ale tu jest napisane że to krzesło dla dzieci tzn że "pupa" dorosłego tam się nie zmieści?? 😁 😁 One małe są?? czy normalnych rozmiarów? Wybacz że cię tak zamęczam pytaniami 🙂
Cierpliwości życzę w leżakowaniu

Co do kocyków to ja kupiłam ten co Andzelika pokazała ale nie widzę żeby on z tyłu byl po kulkowany...jest taki jak z przodu a po praniu to nie wiem jaki będzie bo nie prałam jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Co do kocyków to ja kupiłam ten co Andzelika pokazała ale nie widzę żeby on z tyłu byl po kulkowany...jest taki jak z przodu a po praniu to nie wiem jaki będzie bo nie prałam jeszcze.

Matko zdecydujcie się 🙂 Bo ja wywalam z obser, i znów dołaczam 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki tak sobie myślę,że jesli rano jak wstane będzie dalej tak samo to zadzwonie do lekarza.
Teraz to mam wrażenie ,że i łydki mi spuchły..są takie napięte - co do tego porównania z trollem - idealnie pasuje do mej obecnej sytuacji 😉 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):
Co do kocyków to ja kupiłam ten co Andzelika pokazała ale nie widzę żeby on z tyłu byl po kulkowany...jest taki jak z przodu a po praniu to nie wiem jaki będzie bo nie prałam jeszcze.

Matko zdecydujcie się 🙂 Bo ja wywalam z obser, i znów dołaczam 🤪 🤪 🤪 🤪


No kurde muszę zwrócić honor andzelice Marta on z przodu jest włochaty z tyłu normalny. Przepraszam za wprowadzenie w błąd ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Diviana znalazłam, na Allegro te krzesła ale tu jest napisane że to krzesło dla dzieci tzn że "pupa" dorosłego tam się nie zmieści?? 😁 😁 One małe są?? czy normalnych rozmiarów? Wybacz że cię tak zamęczam pytaniami 🙂
Cierpliwości życzę w leżakowaniu

Co do kocyków to ja kupiłam ten co Andzelika pokazała ale nie widzę żeby on z tyłu byl po kulkowany...jest taki jak z przodu a po praniu to nie wiem jaki będzie bo nie prałam jeszcze.


Te co my kupiliśmy jest dla dorosłych, przynajmniej nasze pupy się zmieściły 🙂
Szerokość: 58 cm
Głębokość: 56 cm
Wysokość: 79 cm
Szerokość siedziska: 43 cm
Głębokość siedziska: 40 cm
Wysokość siedziska: 44 cm
Ale widzieliśmy też takie miniaturowe dla dzieci, więc nie wiem jakie oglądasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do pieluszek tetrowych to ja mam 8 ale jeszcze okolo 20 dostane od cioci 🙂 a flanelowe mam 3 ale tez jeszcze okolo 5 dokupie 🙂 zawsze sie p rzydadza, a bardzo drogie nie sa, narazie rozgladam sie za reczniczkiem do wycierania po kompieli z kapturkiem 🙂

Jesli chodzi o puchniecie nog to mi tez starsznie puchna zwlaszcza jak jest duszno i goraco i sa zmeczone od stania .. 😞

I mam pytanko do was Brzuszki ... zazywacie wogole jakies witaminy ? i jesli tak to jakie ? bo ja to mialam przygode z witaminami od poczatku ciazy od nich strasznie szybko przybralam na wadze i dlatego porobily mi sie rozstepy 😞 .. poszlam do ginekologa i on mi zalecil Prenatal plus.. ktory kazal zazywac raz dziennie po dwie tabletki zazywalam go przez miesiac i przytylam prawie 3 kg 😞 .. pozniej zmienilam ginekologa i on polecil mi Feminal i na opakowaniu pisalo ze tez po dwie tabletki raz dziennie no to nastepny mies mi poszedl i okolo 2 kg przytylam 😞 az w koncu zapytalam sie ginekologa czy mam serio zazywac tak te witaminy bo strasznie od nich tyje a on powiedzial zebym sie witaminami nie przejmowala bo jestem mloda i mam duzo witamin w sobie i co dziecko bedzie chcialo to samo sobie "zabierze" ... wiec zazywalam te witaminki co drugi dzien i waga sie utrzymuje, oprocz tego co niunia przybiera.. ale lekarz mowi ze moge je juz odstawic 🙂 bo dzidzia strasznie po nich tez zaczela przybierac.. i mam zazywac tylko takie Omega med z DHA, dla dobrego rozwoju Niuni.. wy tez tak po witaminach przybralyscie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...