Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mapa napisał(a):
jola pytałaś o koszulę do porodu,
wzięłam tą z misiem, bo chodziło o to żeby miała głęboko rozpinane guziki 😉
http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i1692221575.html

Oooo fajna nie widziałam takiej z misiem 😉 i jest nie droga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brzuchole, jak ja sie zdenerwowałam 😲 mój M. był dzisiaj u mechanika, rozrząd wymieniać itp. I jak wracał od niego, ujechał kilka metrów i nagle na obwodnicy otworzyła mu się maska 😮 rozwaliła szybę 😮 maska pogieła sie, dach też 😲
na szczęście mojemu nic sie nie stało, ale mogło skończyc sie gorzej! i kur.. kolejne wydatki 😮 wiem, że auto rzecz nabyta i da sie to zrobić, ale cholera jasna, wg mnie to wina mechanika ! pewnie nie domknał maski idiota 😠 ale nie ma szans żeby sie do tego przyznał... ehhh, az musiałam zjesc ogromna porcje lodów na odstresowanie.................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa jak nic wina mechanika... ale pajac nie przyzna się, choć ja na miejscu twojego m zawróciłabym do niego - niech zobaczy bałwan jeden swoje dzieło......
Mi ostatnio wymieniali olej i idioci kurka nie zakręcili... prawie zatarłam silnik bo olej ciekł a ja jechałam, dopiero jakiś gościu mnie zatrzymał i pokazał, że olej się za mną leje......... wróciłam do mechanika a ten głupa grał że to nie jego wina........ więc postraszylam go Federacją praw konsumenta itp.... i nawet olej za darmo dolał choć na początku chciał za to kasę 😠 N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa cale szczescie ze nic mu sie nie stalo...auto sie naprawi...

nam w listopadzie jak pierwsze sniegi spadly 2 dziki wyskoczyly...my na letnich, slizgawica ze masakra i jak walnelismy to w takim szoku bylam ze goraczki dostalam i drgawek 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale naskrobałyście
jola- ja już namawiam małą żeby na początku sierpnia wyskoczyła 😉
Leer- no to ci się doktorek trafił. Ja się dziwię, że w ogóle ma jakieś pacjentki
ann- z pochwy i okolic odbytu
siehankowa- podzielam zdanie dziewczyn lala jak się patrzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Siehankowa jak nic wina mechanika... ale pajac nie przyzna się, choć ja na miejscu twojego m zawróciłabym do niego - niech zobaczy bałwan jeden swoje dzieło......

tak też zrobił... ale nie ma szans żeby się przyznał 😠
boze, jak sobie pomyslę, że gdyby jechał szybciej, to przeciez mogło to sie fatalnie skończyć 😮 szczęście w nieszczęściu, że szyba nie wpadła do środka, tylko popekała.... ale i tak płakac mi sie chce... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Siehankowa bardzo mi przykro 😞
Mechanik h........bo inaczej nie powiem.
Nie łam się, a jak go gdzieś przy okazji spotkasz to wpieprzysz mu Ty albo Twoi koledzy taki mandat,że mu w pięty pójdzie. 🙂


heh nie ma to jak dobra zemsta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę ze nie tylko ja mam nerwówkę....ehhhhhh ja wałsnie wstałam z łózka w którym przepłakałam z godzinę 😞 Mąż wyprowadził mnie z równowago psychicznej...jak zwykle poszlo o teściów bo po raz kolejny od nas kasę ciągną! Już mam tego dosyć i tłumaczenia mu ze jest ślepy i że nie moze się tak nimi przejmować bo ma swoją rodzinę...Szkoda gadać..Najgorsze ze wpadłam w histerię i mały na tym ucierpiał 😞 😞 😞 potem to płakałam ze sobie nie daruję jak dziecku się coś stanie i tak w kółko ....szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Siehankowa bardzo mi przykro 😞
Mechanik h........bo inaczej nie powiem.
Nie łam się, a jak go gdzieś przy okazji spotkasz to wpieprzysz mu Ty albo Twoi koledzy taki mandat,że mu w pięty pójdzie. 🙂


heh nie ma to jak dobra zemsta 🙂

A jak z ognikami w oczach 🙂 🙂 🙂

Ale Pati dziś bojowa jest hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Siehankowa bardzo mi przykro 😞
Mechanik h........bo inaczej nie powiem.
Nie łam się, a jak go gdzieś przy okazji spotkasz to wpieprzysz mu Ty albo Twoi koledzy taki mandat,że mu w pięty pójdzie. 🙂


heh nie ma to jak dobra zemsta 🙂

A jak z ognikami w oczach 🙂 🙂 🙂

Ale Pati dziś bojowa jest hehe.


strach się bać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Siehankowa bardzo mi przykro 😞
Mechanik h........bo inaczej nie powiem.
Nie łam się, a jak go gdzieś przy okazji spotkasz to wpieprzysz mu Ty albo Twoi koledzy taki mandat,że mu w pięty pójdzie. 🙂


heh nie ma to jak dobra zemsta 🙂

A jak z ognikami w oczach 🙂 🙂 🙂

Ale Pati dziś bojowa jest hehe.


Aj bo Marta tu człowiek jedzie płaci kase, a jakiś cioł nawet swojej roboty dobrze wykonać nie umie i jeszcze w koszty dodatkowe człowieka wpędza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankowa współczuję i jak tu się nie denerwować jak wszystko tyle kosztuje a maleństwo w drodze, ale najważniejsze że jemu nic nie jest.
Crazy Twój mąż po prostu jest dobrym człowiekiem i chce rodzicom pomóc, ale domyślam się że to może być frustrujące, bo powinien teraz myśleć o Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
no jeśli by była to tylko kwestia jego rozmowy z rodzicami to ok ale on zaczał zdązyć temat i argumentować to że im pomoze ..jego ojciec pracuje na budowie i mu nie placą...już dawno powinien wyegzekwowac kasę...co my mamy do tego?

kurde, ja rozumiem pomóc rodzicom raz czy drugi, no ale najgorzej jak się przyzwyczaja i pózniej to wykorzystują... my jeszcze póki co mieszkamy z tesciami (jeszcze tylko pare dni 🙂 ) i pamietam, że kiedys mieszkał tu jeszcze brat mojego M. z dziewczyną... ale zawsze było tak, że to mój M. dokladał sie rodzicom do rachunków, to wegiel, to zakupy do domu, a brat nic... wkurzało mnie to i w koncu mój M. postawił na swoim i powiedział, że albo wszyscy albo nikt ! Bo z jakiej racji on ma płacić a brat nie, bo jemu pracowac sie nie chce? Noi zaczeli cisnac na brata, aż ten się zdenerwował i poszedł na wynajem 😜 i teraz chciał nie chciał - ale płacic musi, bo za darmo nikt mieszkania nie wynajmie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
wszystkie dziewczynki pouciekaly?
u nas slonaczko zaczyna wychodzic a ja ide bo mnie szwagirka na tosty tunczykiem i cebula zaprosila 😮 😮takich jeszcze nie jadlam to ide probowac 😜 😜

Paninka ja tez takich nie jadlam. tak dawno nie jadlam czegos kto by mi przygotowal cos.... cokolwiek... oprócz tesciowej 😞 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...