Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja mam jeden i więcej nie kupuję. Moja mama powiedziała, że za gorąco w ogóle będzie żeby trzymać w rożku. Więc w zupełności myślę, że jeden styka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 3 rozki ( wszystkie dostalam) i jeszcze jeden bede miala bo jest gratis do kompletu poscieli...ale wg mnie to wszystkich pewnie nie uzyje...

i pochwale Wam sie jaki wozek dzisiaj dostalismy 😁 😁 😁
http://www.makspol.pl/inc/showImage.php?file=saf_gf_tur_66.jpg

tylko ja mam pompowane kola na szprychach i jest granatowy z kremowymi wstawkami 🙃 malo " dziewczynski" ale i tak bardzo mi sie podoba, szczegolnie ze dostalismy go w prezencie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka bardzo ładny 🙂 to ja sie musze zastanowic czy nie kupic jeszcze jednego , bo jesli jeden sie wybrudzi .. chociaz mam kołterke do wozka to nie wiem juz sama.. i kocyk tez mam :P to nie jednak chyba nie bede na drugie pieniazkow wydawala :P chyba ze tak jak wy dostalyscie tak ja dostane to nie pogardze haha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Jola jak się czujesz?
A nasz domek jest malutki ma 105m powierzchni użytkowej tylko 🙂

To nie jest taki malutki wcale 🙂 jak by porównac do mieszkania to nikt nie mieszka w 100m 😉 moj mąz jest zdziwniony, że w tak krótkim czasie kupiliście i wyszykowaliscie go sobie. Ciekawe ile my będziemy się z tym bujac.

A średnio się czuję strasznie męczy mnie kaszel i głowa mnie dzis bolała wziełam panadol i pospałam poł godzinki, może więcej a tak się spociłam ze szok. 😜 zjadlam obiad i teraz jakos mi lepiej, ale rano sily nie mialam na sprzatanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To może powinnaś pójść do lekarza?
A co do domku to mieszkania są podobnej wielkości przykładem mieszkanie naszej Siehankowej Co do wykończenia to mój mąż jest szalony i wyrabia 300% normy 🤪 i tylko dlatego nam się udało, jeśli chodzi o budowę od podstaw to samo budowanie nie schodzi długo, jednak papierki i urzedy zżerają czas, no i ekipy budowlane, którym zawsze sie coś przeciąga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
To może powinnaś pójść do lekarza?
A co do domku to mieszkania są podobnej wielkości przykładem mieszkanie naszej Siehankowej Co do wykończenia to mój mąż jest szalony i wyrabia 300% normy 🤪 i tylko dlatego nam się udało, jeśli chodzi o budowę od podstaw to samo budowanie nie schodzi długo, jednak papierki i urzedy zżerają czas, no i ekipy budowlane, którym zawsze sie coś przeciąga

Ten moj tez sie uparl na lekarza, ale ja juz nie mam goraczki na szczescie, bo gdybym miala to byl poszla pewnie, bo to juz by byl 3 dzien jak mi nie przechodzi.

zazdroszcze takiego meza 😜 moj wraca z pracy zje i spi hehe a jak ma cos zrobic to zly jest hehe ale za to rano ma checi do pracy i nie spi do poludnia 😆 co ja chce czasem do 9 pospac to nie da rady.
No my skladalismy wszystko po urzedach w weszlym roku od listopada czy grudnia. a ekipa budowlana byla umowiona od kwietnia jednak zaczeli dopiero teraz tak to sie zeszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie 🙂
My już po zakupach, lodach i odwiedzinach 🙂
Dziś dla Dzidka zakupów nie było ale mama bogatsza o rybaczki i torebkę 😁
Teraz czas na odpoczynek, bo brzusio coś twardy...

U nas zanosi się na burzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
To może powinnaś pójść do lekarza?
A co do domku to mieszkania są podobnej wielkości przykładem mieszkanie naszej Siehankowej Co do wykończenia to mój mąż jest szalony i wyrabia 300% normy 🤪 i tylko dlatego nam się udało, jeśli chodzi o budowę od podstaw to samo budowanie nie schodzi długo, jednak papierki i urzedy zżerają czas, no i ekipy budowlane, którym zawsze sie coś przeciąga

Ten moj tez sie uparl na lekarza, ale ja juz nie mam goraczki na szczescie, bo gdybym miala to byl poszla pewnie, bo to juz by byl 3 dzien jak mi nie przechodzi.

zazdroszcze takiego meza 😜 moj wraca z pracy zje i spi hehe a jak ma cos zrobic to zly jest hehe ale za to rano ma checi do pracy i nie spi do poludnia 😆 co ja chce czasem do 9 pospac to nie da rady.
No my skladalismy wszystko po urzedach w weszlym roku od listopada czy grudnia. a ekipa budowlana byla umowiona od kwietnia jednak zaczeli dopiero teraz tak to sie zeszlo.


No właśnie zawsze tak jest, a jaki projekt wybraliście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja kupię ze 2, bo mój mąż nie dość że dzieci sie brzydzi to jeszcze boi się że popsuje więc będzie się pewniej czuł jak mu dam zapakowane 🤪


Hi, hi, hi Diviana. Uśmiałam się twoim postem.
Niezły aparat z twojego mężą.
Ja też mam dwa rożki, no i jeszcze ten becik 😉
Moja pierwsza córka dość długo spała w rożkach a ja je wykorzystywałam do karmienia. Wygodnie mi było jak miałam jej co podłożyć pod plecki i pupkę.

Ale tak na zdrowy rozsądek to spokojnie możecie zacząć od jednego, jeśli uznacie, że przydałby się drugi to zawsze można dokupić, a szkoda, żeby leżały nieużywane. Tym bardziej, że z tego zauważyłam to jestem jedną z niewielu zwolenniczek rożków - większość mam nie używała ich tak często.
Ale więcej niż dwa to już niepotrzebny zbytek.

Marta, a propos tego becika, sprawdź sobie czy ci się wysyłka ode mnie opłaca. Jeśli tak to daj znać, dla mnie to żaden problem, żeby podjechać do tego sklepu i ci kupić a potem wysłać.

Paninka, wózek bardzo fajny, a że kolor granatowy .... no to co? Myślę że na odwrót byłoby gorzej, pomyśl jak by się czuł synuś jeżdżąc różową furą???? 😁

Jolajola, a ty jaki wózek wybrałaś? Bo chyba się do tej pory nie chwaliłaś, albo mi uciekło?

A powiedzcie, czy Kornelka i Malstep dawały ostatnio znać? Coś mi się wydaje, że nadal nie 😞

A ja nadal myślę nad kocykiem. Gdybyście się natknęły gdzieś w necie na jakiś ładny beżowy lub chłodno brązowy to pamiętajcie o mnie. Ja mam dwa kocycki po starszej córce, ale chciałabym kupić jeszcze jeden kolorystycznie dopasowany do wózka.
No i raczej mały powinien być.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fiu...dziewczyny skończyłam sprzątać. Zostało odkurzanie, ale to już zostawię dla m. Niech ma jakieś zajęcie jak już wróci z tych ryb 😜
Wcinam właśnie zapiekankę, później porządna kolacja (makaron z łososiem w sosie śmietanowym z pesto 😜 ).
U nas bardzo ciepło, normalnie wyszłam do sklepu i mi się tyłek spocił ☺️

Paninka jak się czujesz? Odgoniłyśmy tą ospę od Ciebie?
jolajola współczuję złego samopoczucia. W takim stanie człowiekowi nic się nie chce. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do sił 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...