Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Na początku bardzo Was przepraszam że przez te kilka dni się nie odzywałam. Ale najpierw zepsuł nam się laptop i daliśmy do naprawy, (mamy jeszcze komputer stacjonarny) ale u nas w mieszkaniu było zwarcie instalacji elektrycznej i wszystkie kable szlag trafil :/ dzisiaj dopiero elektrycy nam naprawili ale oczywiście bałagan w domu że hej bo trzeba było kuć ściany 😮 😮
No ale najwazniejsze że jest wszystko zrobione 🙂
No i jeszcze dzisiaj odwiedził mnie mój wujek z ciocią z mazur (mój ojciec chrzestny) i zostają do poniedziałku lub wtorku.
Także nie za bardzo mam jak do Was zaglądać, przepraszam 🤨 🤨
U mnie i maluszka w sumie nic nowego, poza tym że mały szaleje w brzuszku 🙂 🙂
Jak nie będe miała okazji żeby do Was napisać to życzę udanego weekendu a we wtorek mam wizytę i USG to na pewno Wam zdam relacje.
Buziaczki mamusie i maluszki, dobranoc 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🤪 😎
Ja się chyba już wyspałam 😜 😁 😁
Więc ledwo co oczy otworzyłam to od razu na kompa (zresztą co mam robić o tej h 😜)
A teraz tak poważnie, ostatnimi czasy czuję się jakaś uzależniona od tego kompa 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!

Wczoraj wieczorkiem doczytałam zaleglości z całego dnia, ale już nie miałam sił odpisywać....
Dziś ostatni dzień zajęć ale nie mam już ochoty tam jechać..... po pierwsze coraz gorzej jeździ mi się autem - niewygodnie, po drugie zaczęła się dziwna rywalizacja pomiędzy nami... jeden przez drugiego chce być lepszy i z ludzi wychodzą dziwne złośliwości... Dzięki miłym koleżankom które same sobie załatwiły wpisy do indeksów - we wtorek i środę będę musiała zrobić znowu wycieczki (50 km) w jedą stronę, po to by dokonać sobie i reszcie wpisy.......... bo oczywiście nikt nie może i nie ma czasu.... A najlepszy był tekst koleżanki "ale jak ty z tym brzuszkiem sobie dasz radę???""".................no więc elokwentnie odpowiedziałam, że jakoś muszę, skoro ona o nas nie pomyślała robiąc wpisy tylko sobie i swym koleżankom..........ech... mam już dość


Jola - mam nadzieję, że wszystko już jest dobrze - trzymam kciuki za wasze zdrówko 🙂

Miłego Dnia dziewczynki... Ja zmykam na uczelnię....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 😎 😎 😎

Jo--aneczka co do róznicy między tymi pamprersami, to tak jak zauważylaś słusznie różnią sie tylko wagą 🤪 🤪 🤪

Jola daj znać 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Jestem 🙂
Byłam wczoraj u lekarza na szczescie to tylko infekcja i antybiotyku nie trzeba brac a goraczka utrzymywala mi sie, az 3 dni dlatego, ze bralam male dawki panadolu 😞 tylko pol tabletki, ale balam sie wogole cokolwiek brac jak to w ciazy, zeby dziecku nie zaszkodzic.
Lekarz mnie uspokoil osluchal zajrzal do gardla, zmierzyl goraczke i kazal brac apap lub panadol 3 x dziennie, ale tak mnie glowa boli ze wstac z lozka nie moglam. 🥴
Powiedzial, ze to wystarczy powinno mi przejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Doberek

Ja już dzisiaj się obudziłam o 6.15 😮 😮 nie wiem kurde po co?! 😁 😁 ale jeszcze się zdrzemnęłam. Nocka minęła w miarę spokojnie tylko mała zaczęła mi robić na brzuchu góry i doliny i nie powiem żeby to przyjemne było 🤢 🤢

Na śniadanie zachciało mi się naleśniczków i teraz jestem w trakcie ich smażenia.

Jola trzymamy kciuki mocno 🙂

Jo-aneczka ja sobie zdaję sprawę że po przeprowadzce- o ile w ogóle do niej dojdzie to różowo nie będzie bo brzuch już będzie pokaźnych rozmiarów. No ale jakoś to będzie...tak myślę. Boje się tylko tego żebym szybciej nie została wysłana do szpitala bo mało się oszczędzam, praktycznie non stop na nogach i mam nadzieję że to się nie odbije "na brzuchu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamcie 🙂 ja sie obudzilam o 7 ale jeszcze polezalam zeby nikogo z domownikow nie obudzic 😉 ja juz po sniadanku i tez zrobilam sobie nalesniczki z serem na slodko i z dzemikiem truskawkowym wlasnej roboty 🙂 i kawke wypilam 🙂 czyli caly poranny rytuał odprawiony 🙂

Ja sobie cwicze bo jak patrze na moje uda to masakra 🤢 poza tym bardzo pomagaja przy porodzie te cwiczenia .. podobno 😁 warto sprawdzic haha i tak nie mam nic lepszego do roboty codziennie wieczorkiem 🙂

Miłego dnia Brzusie zmykam sie jeszcze polozyc .. wogole jakos mnie dzisiaj katar meczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny,

wpadłam się tylko przywitać, nie wiem co u Was, dlatego teraz biorę się z moim brzuszkiem za nadrabianie zaległych stron ☺️
miłej niedzieli życzę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola trzymaj się kochana!!!!
Miłego dnia życzę wszystkim brzuszkom 🙂
Ja zaplanowałam wyjazd na ranczo z całą rodzinką 🙂
Więc jak coś to dopiero wieczorkiem do was zajrzę 🙂
Buziaki. 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień Dobry Brzucholki 🙂
Jola dobrze, że skończyło się tylko infekcją, choc najlepiej jakby tam się nic nie działo 😉
U Nas dzisiaj pogoda nawet, nawet i tak sobie myslę, że pewnie Krzysiu wyciągnie Nas na rybki 🙂
Wszystkim Mamusią życze miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo nadrobiłam
Jola dobrze, że to nić poważniejszego

dziewczyny, które wstawiały zdjęcia z domkami (śliczne! dla mnie na razie taki domek to marzenie)
a i zdjęcie kotki 🤪zakochałam się w niej, chociaż to złośnica i zazdrośnica. zagłaskałabym taką 😆
ponotowałam sobie listę kosmetyków dla bobaska, które polecacie, bo nie długo będę robiła zakupy "wszystkiego"

no i oczywiście co niektóre z Was narobiły mi ochotkę na czereśnie! i gdzie ja w niedziele je dostane?! 😁
idę ogarnąć troszkę pokoje, bo teściówka do mnie przychodzi na kawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Mamuśki!

JA już po śniadanku i przy kawce...zapraszam - kto się dołącza? 😁

Jakie plany na niedziele? Ja raczej żadnych...jedyne co mam pewne to randkę z mężem na skypie..
A co na obiadek planujecie? U mnie rosołek.... 😜
Wczoraj rozmawiałam prawie 2 h z mężem na skypie i wiecie co? Daaawno mi się z nim tak dobrze nie rozmawiało. 🙂 Filip może juz niedługo usłyszy tatusia jak ten do nas przyjedzie - bo zapewne głos matki juz mu się wystraczająco wbił do głowy .... Słucha mnie w końcu prawie 24h 😁 😁 Kto by to zniósł? 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja jeszcze wyleguję się w łóżeczku, ale już po śniadanku.
Pogoda chyba fajna, więc będziemy spacerować.

U mnie dziś na obiad pierogi, bo mi koleżanka przyniosła wczoraj 😜 Mniaaam

MIŁEGO DNIA MAMUSIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzusie 🙂
ja tylko na chwilkę... zaraz obiadek, a pózniej - jak juz wspominałam wczoraj - jadę do mojego chrzesniaka, na wystepy taneczne 🙂
tak wiec pewnie zajrze dopiero wieczorkiem, a jak nie to jutro ...
tak więc zyczę słonecznej spokojnej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki- ja dziś pitoma chodzę, bo poszłam spać ok 2- spotkaliśmy się ze znajomymi którzy wrócili z Anglii no i tyle tematów było do obgadania 🙂
Dziewczyny śliczne domki macie, kociak też super.
A poza tym nie wiem co miałam jeszcze napisać- wybaczcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiecałam że pokaże nową fryzurkę a więc wstawiam linka:

http://imageshack.us/photo/my-images/854/p1106191009321.jpg/
Zrobione dzisiaj w przypływie mega dobrego nastroju, a że nigdy nie podobam sie sobie na zdjęciach to zapozowałam z głupia miną 🙂 Ot tak pozytywnie zakręcona dziś jestem 🙂 Ciąża mi tak słuzy 😁 😁

Szukałam ale nie znalazłam zdjęć gdzie byłaby moja wcześniejsza fryzurka bo wszędzie w kitce. Ale jeśli chodzi o kolor to miałam brąz a obecnie fiolet - wiśnia czy jakoś tak 😁 😁

Zajrze wieczorkiem...Buziaki brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 napisał(a):
Obiecałam że pokaże nową fryzurkę a więc wstawiam linka:

http://imageshack.us/photo/my-images/854/p1106191009321.jpg/
Zrobione dzisiaj w przypływie mega dobrego nastroju, a że nigdy nie podobam sie sobie na zdjęciach to zapozowałam z głupia miną 🙂 Ot tak pozytywnie zakręcona dziś jestem 🙂 Ciąża mi tak słuzy 😁 😁

Szukałam ale nie znalazłam zdjęć gdzie byłaby moja wcześniejsza fryzurka bo wszędzie w kitce. Ale jeśli chodzi o kolor to miałam brąz a obecnie fiolet - wiśnia czy jakoś tak 😁 😁

Zajrze wieczorkiem...Buziaki brzuszki 🙂


No mina faktycznie super 🙂 😁 a fryzurka bardzo ładna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki !!
Dziś mamy 1 rocznicę ślubu, oglądaliśmy wesele i się popłakałam bo pranie dla małego z linek zdejmowałam i te piosenki miłosne na koniec i te małe skarpeteczki tak mnie rozczuliły że hej !! We wtorek mam wizytę u lekarza i powoli zaczynam pakować torbę do szpitala. Ostatnio dostałam takie giga skurcze że myślałam że już pora, ale skurcze na dole w podbrzuszu mnie łapały a lekarka mówiła że powinny cały brzuch obejmować- wzięłam No-spę i się położyłam no i przeszły więc jeszcze nie był mój czas hihihih rzeczy mam już dla małego poprane i wyprasowane, wózek gotowy, jeszcze pościel bo niedawno przyszła i rożki do prania i wyprasowania. Spakuję już trochę tą torbę bo z tą moją skróconą szyjką to wszystko mozliwe 🙂 🙂 mam nadzieję że do 38 tygodnia jednak doczekamy. Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...