Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Ja jak zwykle melduję się trochę później. Spałam dziś do 14 ale poszłam spać po 4 😮 No nie mogę spać.

jola szefowa mojej mamy cały czas się zastanawia (wielką łaskę robi) ale ja nie mogę czekać, bo bilety drożeją z dnia na dzień. A mama musi przylecieć 3 dni przed terminem porodu bo tak może przylecieć moja siostra. Moja mama nigdy nie latała i nie poradziłaby sobie na lotnisku więc przyleci i odleci z siostrą, która również będzie musiała wracać do pracy. Za to teściowa będzie miesiąc, bo nie pracuje. Zła jestem strasznie na tą sytuację i jak przylecę do Polski to przejdę się do tej szefowej i ładnie jej podziękuje za życzliwość. Moja mama pracuje w sklepie, więc to nie jest tak, że jest niezastąpiona i pełni jakąś ważną funkcję. Pracuje tam kilka kobiet i normalnie mogłaby iść na urlop. Ale ta szefowa uwielbia bawić się ''w Boga'' i wpieprzać się ludziom w życie. Dobra, przestaje o tym pisać, bo znowu się zaczynam wkurw... 😠

jo-aneczka mam nadzieję, że wszystko ok i, że to jeszcze nie ''to''. No chyba, że chcesz 😜

ann był tort, kwiaty, piosenki to ode mnie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/fajerwerkiwianki3.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4116/fajerwerkiwianki3.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I MALEŃSTWA, SPEŁNIENIA MARZEŃ I MIŁOŚCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Daniela urodzinki mam w imieniny 🙂 🙂 🙂 I chyba z racji tego nie obchodzę imienin 🙂 🙂 🙂

Co do materaca jesli ktoś ma kokos-pianka to jak dla mnie kokos zawsze na górze hehe ale zabrzmiało 😁 😁
Natomiast kokos-pianka-gryka to teoria jest taka ze najpierw gryka u góry, bo podobno łatwiej dopasowuje sie do kręgosłupa, a jak juz dziecko zaczyna wstawać to przewracamy na kokos, bo na gryce jest trudno utrzymac dziecku równowagę.
Teraz kiedy Majka ma dwa lata spi znów na gryce, bo łóżko służy jej tylko do spania już, więc utrzymanie równowagi nie ma tu znaczenia. Hehe ale jak zacznie mnie wkurzać ta gryka przewróce na kokos 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu od popołudnia się cichutko zrobiło...... Weekend się zaczął i dziewuszki pouciekały 😉 😜

Ja już wykąpana Gabi śpi 🙂 Mam chwilę dla siebie.
Mąż działa ostro na budowie Jak dobrze pójdzie to od razu wprowadzimy się na 2pokoje a nie na jeden jak było w założeniu 🤪 🤪 🤪 🤪poczekamy zobaczymy 🙂 ale jest nadzieja a to najważniejsze.

Marta a jak dajesz radę jak teraz dziewczynki w domu?? Emilka wyjeżdża na jakieś wakacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pytalam o ten materac w czwartek ale chyba przeoczylyscie bo nikt mi nie odpisal. Tym bardziej ciesze sie ze temat wrocil bo czas leci. Dzieki :-):-) moj juz nieswiadomie lezal gryka do gory to jak go rozpakuje z folii to tak zostawie. Widzialam ze kolejna lipcoweczka sie rozpakowala a jakos po20 miala termin. Co z tymi dzieciaczkami. Spiesza sie cos na ten swiat.
Ann STO LAT!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczynki,
Widzę, że hulanek i życzeń ciąg dalszy... 🙂
Agnieszka - "twoi" chłopcy przebili chyba wszystko 😁 😁 😁 Tylko gdzie się solenizantka podziała?
Ja właśnie wróciłam z kolejnej wizyty, już drugiej w tym tygodniu 😉
Najwyraźniej, w moim przypadku, jeszcze nie przyszedł czas na rozpakowanie, co prawda skurcze cały czas się pojawiają, ale oprócz tego cisza. Mała nie naciska na szyjkę i ta nadal mocno trzyma.
Więc, ufff, to znów fałszywy alarm.
Ale leżenie + cordafen nadal obowiązkowe.
Ale jak byłam na tym KTG to złapał mnie taki mocny skurcz i brzuch tak stwardniał, że aż aparatura straciła łączność z dzidzią i zaczęła piszczeć 😉 tzn aparatura a nie dzidzia 😁
Daniela, a wasz nowy domek jest blisko obecnego miejsca zamieszkania? Daleko musisz jeździć, żeby doglądać budowę?
Widzę, że wszystko zaczęło się pomyślnie układać. Macie dodatkowe ręce do pracy to i robota szybciej pójdzie. Zobaczysz, zdążycie się wprowadzić przed urodzeniem Antosi.
A jak w ogóle u was z decyzją co do imienia? Małż spasował czy nadal ma wątpliwości?
Inez, kurczę, głupia sprawa z tym urlopem twojej mamy. Normalnie złośliwa i tępa baba z tej jej szefowej. Wierzę, że jakoś się wszystko ułoży i mały dostosuje swój plan przyjścia na świat do urlopu babci 🙂
A jak tam samochód? Dojechał? Miałaś się pochwalić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo-aneczka to super że Twoja niunia jeszcze się nie spieszy 🙂

Jeśli chodzi o budowę to 2minutki samochodem 🙂 na pieszo jakieś 3km więc mogę jeździć i doglądać ile wlezie 😁 😁 😁
Co do imienia mąż przestał poruszać ( na razie) ten temat więc nadal jest Antoninka 🙂

No właśnie Inez co tam z autem? przyjechało??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):

Marta a jak dajesz radę jak teraz dziewczynki w domu?? Emilka wyjeżdża na jakieś wakacje?

Hehe a dziękuję 🙂 Dajemy radę, teraz już jest łatwiej bo mąż ma wakacje 🙂
A Emilka tak wyjeżdża na kolonię 15 lipca, ale tylko na 10 dni. Hehe bo ona musi byc na miejscu jak Julka będzie się rodzić 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Jo-aneczka to super że Twoja niunia jeszcze się nie spieszy 🙂

Hehe jo-aneczka liczy na poród przed urlopem lekarza to i Haneczka charkterkiem mamusi zrobi jej numer 🙂 🙂 🙂
Tak to już jest z tymi maluchami, jak tak pchają się na świat najpierw, to na koniec zmieniają zdanie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Solenizantka wróciła i "chłopcy Agnie-szki" superowi 🙂 Chłopiec Siehankowej też 😁
Dziękuję wam wszystkim za życzonka i Inez za fajerwerki 🙂
Chyba w życiu takich urodzin nie miałam, jak teraz te trzydzieste 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):

Marta a jak dajesz radę jak teraz dziewczynki w domu?? Emilka wyjeżdża na jakieś wakacje?

Hehe a dziękuję 🙂 Dajemy radę, teraz już jest łatwiej bo mąż ma wakacje 🙂
A Emilka tak wyjeżdża na kolonię 15 lipca, ale tylko na 10 dni. Hehe bo ona musi byc na miejscu jak Julka będzie się rodzić 🤪 🤪 🤪

A gzie twoja Emilka wyjeżdża, bo mój jedzie dwa dni wcześniej do Gdańska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):
Jo-aneczka to super że Twoja niunia jeszcze się nie spieszy 🙂

Hehe jo-aneczka liczy na poród przed urlopem lekarza to i Haneczka charkterkiem mamusi zrobi jej numer 🙂 🙂 🙂
Tak to już jest z tymi maluchami, jak tak pchają się na świat najpierw, to na koniec zmieniają zdanie 🤪 🤪 🤪


Marta, to niech ona sobie zmienia zdanie. Tylko niech będzie w tych pomysłach konsekwentna bo wtedy do 1 sierpnia musi wytrzymać 😁 😁 😁
Bo jak nie to klapsa w pupę dostanie... od lekarza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam sie pozegnac... bylismy na zakupach potem na chinskim 😜 😜 😜 i kupilam sobie bezalkoholowego zielonego leszka malutkiego.... 😁 😁 😁taki pyszny byl ze szok 😜 😜 😜
teraz czekamy na gosci wiec juz pewnie nie zajrze dzisiaj!
Do jutra Brzuszki! spokojnej nocy i udanego weekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):
Jo-aneczka to super że Twoja niunia jeszcze się nie spieszy 🙂

Hehe jo-aneczka liczy na poród przed urlopem lekarza to i Haneczka charkterkiem mamusi zrobi jej numer 🙂 🙂 🙂
Tak to już jest z tymi maluchami, jak tak pchają się na świat najpierw, to na koniec zmieniają zdanie 🤪 🤪 🤪


Marta, to niech ona sobie zmienia zdanie. Tylko niech będzie w tych pomysłach konsekwentna bo wtedy do 1 sierpnia musi wytrzymać 😁 😁 😁
Bo jak nie to klapsa w pupę dostanie... od lekarza 😉

Ech ty 😠 😠 😠 Nienarodzone dziecko klapsem straszyć 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Ann moja Emilka jedzie blisko domu (no 130km) nad jezioro turawskie. To taka kolonia warsztatowa ze śpiewu i tańców 🙂 🙂 🙂

Mój w tym roku jedzie pierwszy raz, chociaż już dwa razy był na Zielonej Szkole 🙂 Marzyły mu się kolonie w stylu Harrego Pottera, ale ponieważ jego przyjaciel miał już wykupione, to nasz zdecydował się jechać razem z nim 🙂 We dwójkę będzie im raźniej 🙂
A kolonie twojej córci to fajna sprawa - w sumie połączenie przyjemnego z pożytecznym 🙂 Odpocznie i jeszcze nabędzie nowych umiejętności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek 🙂Sto lat 🙂
My dzis dokupilismy naszemu maluszkowi roletę i karnisz,no i pokój prawie gotowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się chwalę, ale mam tylko takie zdjęcie od tyłu. Oto nasz prorodzinna Skoda Octavia (a się całe życie zarzekałam, że nie będę mieć samochodu w kombi) 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/43720293.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4884/43720293.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A my jutro jedziemy na większe zakupy. W końcu kupię pościel, materac, kołderkę i inne rzeczy. JUPI 😁

jo-aneczka
widocznie malutkiej jest bardzo dobrze u Ciebie albo nie może się zdecydować 😜
Daniela widzę, że wszystko idzie dobrą drogą z Waszym domkiem. Super 🙂

A ja bym chciała urodzić w terminie albo 2 tygodnie wcześniej 😁 Na pewno nie później 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przy weekendzie wszystkie tak szybko spać idą ????
Pati - miłego wypoczynku 🙂

A ja nażarłam się tymi plackami ziemniaczanymi i teraz męczę się ze zgagą....... jak nie urok, to sraczka 🤢 😮

Idę się wypluskać.. dziś będę pachnieć arbuzami, bo tylko ten zapach mnie nie drażni, więc cały zestaw sobie do kąpieli, oraz balsam kupiłam o zapachu arbuza 🤪 A żeby było lepie, to co chwila podgryzam ............. arbuza, bo były w promocji za 1,11 kg i nabyłam takiego, który chyba z 7 kg ma.... przez weekend go opędzluję 🙂)

Do później dziewczynki...
aaaaaaa zapomniałam.. tak się zapatrzyłam na występ chłopaków od agnieszki, ze nie zauważyłam, jak m wszedł do pokoju i biedaczysko się zdziwiło, że....takie coś oglądam 🤪 🤪 A co... jeszcze kilka innych podobnych obejrzałam też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...