Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny bo mam schizy znowu...... 🤢 🤢 🤢 🤢 lezalam teraz na boku i sięgałam po telefon ktory lezał na podłodze i stracilam roznowage i praiwe na brzuchu wylądowałam 😲 😲 niezle zgniotłam brzuch ..teraz sie boję !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Crazzzyyy czyżbyś zapomniała że srodek ciężkości ci się zmienił 🤪 🤪 🤪
A tak poważnie nie stresuj się będzie dobrze. A niunia ci się na pewno odpłaci dobrym kopniakiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzyyy, spokojnie, teraz poleż i poobserwuj jak mały się zachowuje. Jak będzie ruchliwy jak zawsze to znaczy, że wszystko dobrze. Ale jakby coś było nie tak, to ruszaj sprawdzić do szpitala.
Tak jak pisze Paninka, pewnie nic się nie stało. Nasze dzidziusie są dość dobrze chronione w brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie byłomnie moment bo obiadjadłam a tu takie wyczyny Crazzzyyy wyczyniasz...
Spokojnie bez nerwów Paninka ma rację , bobasek jest chroniony...
Moja mama jak była ze mną w ciąży wypadła z autobusu bo zemdlała, babcia spadła z wozu w ciąży z moim tatą i jak widać ciągłość pokoleniowa zachowana. 😉 😉 😉 😉
Jak czujesz ruchy to nic się nie stało ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Nie byłomnie moment bo obiadjadłam a tu takie wyczyny Crazzzyyy wyczyniasz...
Spokojnie bez nerwów Paninka ma rację , bobasek jest chroniony...
Moja mama jak była ze mną w ciąży wypadła z autobusu bo zemdlała, babcia spadła z wozu w ciąży z moim tatą i jak widać ciągłość pokoleniowa zachowana. 😉 😉 😉 😉
Jak czujesz ruchy to nic się nie stało ...


He, he, Pati, w takim razie ty z rodziny wypadkowej jesteś. No to pilnuj się moja droga, żebyś i ty jakiegoś spektakularnego upadku nie zaliczyła. Babcia z wozu, mama z autobusu, ty to chyba z ... samolotu.
Na wszelki wypadek omijaj lotniska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Nie byłomnie moment bo obiadjadłam a tu takie wyczyny Crazzzyyy wyczyniasz...
Spokojnie bez nerwów Paninka ma rację , bobasek jest chroniony...
Moja mama jak była ze mną w ciąży wypadła z autobusu bo zemdlała, babcia spadła z wozu w ciąży z moim tatą i jak widać ciągłość pokoleniowa zachowana. 😉 😉 😉 😉
Jak czujesz ruchy to nic się nie stało ...


He, he, Pati, w takim razie ty z rodziny wypadkowej jesteś. No to pilnuj się moja droga, żebyś i ty jakiegoś spektakularnego upadku nie zaliczyła. Babcia z wozu, mama z autobusu, ty to chyba z ... samolotu.
Na wszelki wypadek omijaj lotniska 😉
Hehe i moje lekcje nie poszły na marne 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzy mysle ze mozesz byc spokojna ale obserwuj Brzuszek 😉 kiedys mi tlumaczyli ze dziecko w brzuszku ma tak jakbys wlozyla cos do balonu, napelnila go woda - takze zobacz jak dobrze jest chroniony 😎
marta-lion jaki piekny brzuszeczek 🤪 🤪 widze ze ja z moimi 96cm moge sie schowac, piekny ten Twoj domek dla Maleństwa 😉
Diviana wow chata xtra! nie ma co 😉 pokoik słitaśny,a łóżeczko widzę ze taki kolorek jak i moj - transparent górą!
Agnie-szka trzymaj sie tam jakos! bedzie wszystko ok - Cordafen nie taki zly - daje rade!
Karolcia12345i hahahahahha rozbawiłaś mnie z tym niebieskim czepkiem z pessara hahahhaa 🤪 🤪 dobre dobre!
ja relaksuje troszke dzis przed tv bo od rana robilam zakupki na Allegro i troszke Was doczytalam ale rozbolala mnie mega glowa i teraz tak sobie leżakuje 🙃
Buzki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście naskrobały od rana z 50 stron. 🤪

Byłam rano po badania, morfologia bez zmian 🤢
A kuźwa jeszcze na dodatek mam w ciul jakiś bakterii w moczu, leukocytów i w ogóle 😠 😠 A tak się coś domyślałam, bo mnie piekła mariolka. Położna kazała kupić mi żurawit, no to zakupiłam, ale jutro mam wizytę to zobaczę co ginka powie.

Chyba nic złego się nie dzieje? Bo wcześniej nie miałam nic 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta jejku ale ty masz brzuszek. Cudowny dzidzi na pewno wygodnie. Ja sie czasem stresuje ze moze mam za maly i nie urosnie moj bobas ;-) bo jak patrze na te niemowlaczki to sie dziwie jak one mogly w takim brzusiu siedziec. Chyba tez sobie bez ciuszkow na brzuszku jakas fote cykne.
k8 jakbym w stresie zapomniala powiedziec ze mam to wsadzone to by sie polozna dopiero zdziwila heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
marta-lion jaki piekny brzuszeczek 🤪 🤪 widze ze ja z moimi 96cm moge sie schowac, piekny ten Twoj domek dla Maleństwa 😉

Hehe nio 🙂 🙂 🙂 My z Magdą własnie pakujemy torby i wybieramy się do Madagaskaru hipopotamy straszyć 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, tak sobie patrzę na twoje nowe oblicze i nasuwa mi się jedno skojarzenie - że ty to się na giganto.pl nadajesz. Jako nośnik, hi,hi,hi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Marta, tak sobie patrzę na twoje nowe oblicze i nasuwa mi się jedno skojarzenie - że ty to się na giganto.pl nadajesz. Jako nośnik, hi,hi,hi 😁

Ot i złośliwość wylazła hehe 🤪 🤪 🤪 Albo sie ujawniła dopiero 🙂 🙂 🙂
A mówiłam, ze hipopotam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Marta, tak sobie patrzę na twoje nowe oblicze i nasuwa mi się jedno skojarzenie - że ty to się na giganto.pl nadajesz. Jako nośnik, hi,hi,hi 😁

Ot i złośliwość wylazła hehe 🤪 🤪 🤪 Albo sie ujawniła dopiero 🙂 🙂 🙂
A mówiłam, ze hipopotam 😉


Nie mogłam się oprzeć 😁 😁 😁 To w odwecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hehe nio 🙂 🙂 🙂 My z Magdą własnie pakujemy torby i wybieramy się do Madagaskaru hipopotamy straszyć 🤪 🤪 🤪

Myślę że wyglądałybyście bardzo przyjemnie z takim wesoly towarzystwem - a co byscie sie tam ubawily - to Wasze 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe nio 🙂 🙂 🙂 My z Magdą własnie pakujemy torby i wybieramy się do Madagaskaru hipopotamy straszyć 🤪 🤪 🤪

Myślę że wyglądałybyście bardzo przyjemnie z takim wesoly towarzystwem - a co byscie sie tam ubawily - to Wasze 😉 🤪


O ten drugi ma podobny brzuchol jak nasza koleżanka 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta jakby julcia nie chciala wyjsc za szybko to nawet jeszcze 1,5 miesiaca bys mogla go miec. No a jak bedzie sie spieszyc to zawsze mozna w kolejna ciaze zajsc 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, któraś z dziewczyn pisała, że sobie na pamiątkę odlew z gipsu zrobiła 😉
Miałabyś namiastkę brzuszka w przyszłości.
No chyba, że na naturalny się jeszcze skusisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...