Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak 😁 maz na popoludniowce to mi nie zakazuje. Niestety nie mam laptopa. Mialam miec pozyczony na 2 miesiace ale nie wyszlo. Na szczescie mam ten telefonik. Tylko czasami mi internet rozlacza. Sasiad odzyl bo juz mam wlasny router i ciagne swoj internet, wiec leze i czytam i pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sciemnilo sie i oczy bola. Bede uciekac tzn. na najdalej na drugi bok hehehe jakbym juz nie weszla to dobranoc wszystkim. Czy u was tez sa takie psychiczne muchy?? Lataja jak walniete i sie od ludzi odbijaja i non stop atakuja. Juz mam ich dosyc. Na sekinde otworzyc okno bez moskitery i iuz 5w domu lata. Papappapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, co tu się dzieje 🤪 Hipopotamy, Madagaskar a pomiędzy tym wszystkim Martę upchałyście 🤪 🤪 🤪

Ja poleżałam, później byłam u mamy a teraz znowu zaczął mnie mocno brzuszek na dole boleć i na dodatek plecy na dole......... nie mam pojęcia co się dzieje..........czy taki stan to normalka?? Jak będzie mnie tak męczyć, to chyba na wizytę umówię się szybciej... bo planowo mam dopiero 19 lipca........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Jej, co tu się dzieje 🤪 Hipopotamy, Madagaskar a pomiędzy tym wszystkim Martę upchałyście 🤪 🤪 🤪

Widzisz Foga dość mnie mają 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
U mnie dziś noc była okropna 😞 Było mi tak strasznie gorąco i niewygodnie, że zasnęłam dopiero około 4 😮 Po 13 przyszła do mnie znajoma, oczywiście ja spałam w najlepsze (ale moja znajoma przyzwyczajona jest do tego 😜 ). Zamroczona otworzyłam jej drzwi i idąc do pokoju przywaliłam we framugę głową, że aż gwiazdki zobaczyłam 😮
W nocy m. chciał się do mnie przytulić a ja już z tego zmęczenia i wkurw... nakrzyczałam na niego. Na szczęście on nic nie pamięta 😜
Jak pomyślę, że kolejna noc przede mną i znowu u nas duchota to wszystkiego mi się odechciewa 😞
Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,przepraszam że się Wam tu wtrącam mam pytanie do Was, może któraś się orientuje i przy chwili czasu mi pomoże 🙂
Wiem, że mężowi przysługuje coś takiego, jak opieka nade mną po porodzie, wyczytałam nawet że to mogą być aż 2 tygodnie i teraz moje pytanie, kto wystawia mu w tym momencie zwolnienie...gin, szpital w którym urodziłam czy lekarz rodzinny???
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
[color=purple]Zamroczona otworzyłam jej drzwi i idąc do pokoju przywaliłam we framugę głową, że aż gwiazdki zobaczyłam 😮

Ech... Inez nieźle przywaliłaś bo ci głową znikneła hehe 🙂 🙂 🙂
Gdzie buźka w avatarku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, to musisz mieć tę torbę spakowaną.......... hmm i może jeszcze w filmie zagrasz??? Chyba Madagaskaru 3 jeszcze nie było??

Inez........ nie poznałam koleżanki.... zabrakło mi w avatarku pasiastej bluzeczki 🙂 ale w rózu tez piknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Dziewczyny,przepraszam że się Wam tu wtrącam mam pytanie do Was, może któraś się orientuje i przy chwili czasu mi pomoże 🙂
Wiem, że mężowi przysługuje coś takiego, jak opieka nade mną po porodzie, wyczytałam nawet że to mogą być aż 2 tygodnie i teraz moje pytanie, kto wystawia mu w tym momencie zwolnienie...gin, szpital w którym urodziłam czy lekarz rodzinny???
Pozdrawiam 🙂


To zależy o co pytasz czy o tacierzyńskie czy o opiekę ??
Jeśli chodzi o opiekę to w szpitalu wystawią Ci zaświadczenie i to mąż dostarcza dla pracodawcy razem z wypełnionym drukiem z ZUS-u on się nazywa Z-15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Dziewczyny,przepraszam że się Wam tu wtrącam mam pytanie do Was, może któraś się orientuje i przy chwili czasu mi pomoże 🙂
Wiem, że mężowi przysługuje coś takiego, jak opieka nade mną po porodzie, wyczytałam nawet że to mogą być aż 2 tygodnie i teraz moje pytanie, kto wystawia mu w tym momencie zwolnienie...gin, szpital w którym urodziłam czy lekarz rodzinny???
Pozdrawiam 🙂


To zależy o co pytasz czy o tacierzyńskie czy o opiekę ??

o opiekę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez baaaaaardzo sie Wasze brzuszki podobaja...jutro postaram sie swoim pochwalic...dzisiaj juz nie dam rady...dopiero co sie poplakalam bo...niewygodnie mi bylo 😮 zadnej pozycji odpowiedniej nie moglam znalezc 🙃 ale poszlam pod prysznic i juz leze w lozeczku i na szczescie mi przeszlo 🙃 🙃 🙃

Dobranoc do jutra Kochane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm według mnie Agamu opieki nie ma. To tylko dobra wola lekarza. I to wystawia lekarz rodzinny.
Pisze tak, bo nawet gdy byłam teraz w ciąży i miałam nakaz leżenia, to lekarz nie chciał wystawić opieki mojemu mężowi, gdyż opiekę wystawia sie nad chorym.
Ale oczywiście moge sie mylić.

No a tacierzyńskie to co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta Magda Inez super brzuchy 🙂

Magda a twój brzuś jakoś tak nisko...czy mi się zdaje?!

Agnieszka trzym się 🙂 Ciekawe co u Aniołka i Eleeza dawno się tez nie odzywała.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hmmm według mnie Agamu opieki nie ma. To tylko dobra wola lekarza. I to wystawia lekarz rodzinny.
Pisze tak, bo nawet gdy byłam teraz w ciąży i miałam nakaz leżenia, to lekarz nie chciał wystawić opieki mojemu mężowi, gdyż opiekę wystawia sie nad chorym.
Ale oczywiście moge sie mylić.

No a tacierzyńskie to co innego.

Chyba najlepiej zrobię ,jak zapytam naszego lekarza rodzinnego co z tym fantem począć 🙂
Dzięki za odpowiedź i nie przeszkadzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta po części masz rację ale to wtedy gdy dziecko jest zdrowe. A jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem które się rozchorowało i rodzic chce opiekę bo nie może iść do pracy bo nie ma z kim dziecka zostawić wtedy idzie do lekarza rodzinnego dziecka i on wystawia zwolnienie lekarskie 100 % płatne.

W innych przypadkach zwolnienie będzie 80 % płatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena, ty też masz ogromny brzusio.
Cudnie wyglądacie, razem z Martą zawojujecie ten Madagaskar 😉
Nie będziecie się mogły opędzić od chłopaków... hipopotamów. A hipopotamice pękną z zazdrości 😁 😁 😁
Ja się już dziś ewakuuję. Mój małż przyniósł jakiś film z kolekcji Inez 🙂
Do jutra

Ostatnia gasi światło, pa, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie brzuchy kochane i faktycznie duże 🤪 😁 🙂

Co do zwolnienia to moja mama ostatnio właśnie od lekarza rodzinnego dostała, jak siostra miała zapalenie płuc i ciągła do końca choroby Julki, a lekarka sama jej cisnęła zwolnienie 🙂

A o tym zwolnieniu to chciałam skorzystać i mówiłam właśnie mamie o tym, to mi powiedziała, że to jest opieka nad kobietą. Ale lekarz musi chyba coś wystawić czy się ktoś kwalifikuje czy nie? Bo nie wiem 🤨 Ciekawe jakie są wymagania wedle tego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
No, kurczę, ja się nastawiłam na seans filmowy, a tu w pudełku mecz jakiś 😠
No i małż okupuje kanapę.
Jestem bez szans 🤢
Hehe i złośliwość złośliwością zabita 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka, to wejdź na ekino i oglądaj z kompa.... Ja wczoraj oglądałam w ten sposób film polecany przez dziewczyny "Och życie" - fajniutki 🙂

Marta, Magda - no rzeczywiście......... mój brzuś to przy waszych to jak.......piłeczka bilardowa, na mnie to nawet najgorszy hipcio by nie spojrzał........ Czasami zastanawiam się gdzie to moje szczęście się mieści tam w środku 😮 🤢 Ale pracuję nad powiększeniem jej przestrzeni życiowej...... właśnie opędzlowaliśmy z m jajecznicę z pomidorami z 8 jaj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena Marta fajne macie brzuszki, niedługo was dogonie 😁

Diviana fajny masz pokoik dla małej ja niestety postawie łóżeczko razem z nami w pokoju nie wiem tylko jak my telewizję będziemy oglądać 🙃 albo i nie.

Wróciłam od koleżanki zrobiła bułeczki z jagodami 🤪 ale zjadłam jedną bo musiałam juz wracać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie taka ulewa,że szok aż net mi nie działał 😞
Daniela pisałam do Aniołka , jutro ma mieć zakładany krążek i mówi,że ma dość już szpitala i leków i ,że wymiotuje i chce do domu... Kazała Was wszystkie pozdrowić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...