Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry z samego rańca 🙂
Oczywiście już nie śpimy z synkiem 🙂 Ehhh A ja dzisiaj skończyłam 37 tydzień ciąży i jestem z tego powodu bardzo dumna a co heh 🙂 🙂 🙂 🙂
Idę brać się za śniadanko a potem zobaczymy co dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć brzusie
Ja dziś pojade w całodzienną podróż do lekarza, a zamin tam z tej wsi dotre to troche minie.
Co do pępka to ja mam wystający, ale nie mam na przykład tej linii na środku 🙂
U nas nadal pochmurno i nic się robić nie chce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzucholki

Ja już od 7 na nogach...wstawiłam pranie chociaż widzę że coś się chmurzyć zaczyna ale mam nadzieję że padać nie będzie. Co za zwariowana pogoda 😮
Wstawiłam na zupkę dzisiaj żurek.
Jem śniadanko i piję kawkę.

Inez ja mam wystający pępek teraz dopiero zauważyłam po twoim zapytaniu 😁 😁 😁 Kreski brak w 1 ciąży była, nie wiem od czego to zależy.

Diviana powodzenia na wizycie i w pociągu oby Ci szybko podróż minęła 🙂

Madzia 37tydzień łojjjjjjj gratuluję a kiedy to minęło??!!

A ja kurde mam okropną schizę jeśli chodzi o poród nie wiem tak się martwię..... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Wczoraj straciaąm nerwy bo net mi wywalało i poszłam spać..Ale co to za noc była 😞
Od 2 mało co spałam 😞 Bolał mnie żołądek 😞 Biorę co dzień po 2 saszetki tego specyfiku od Madaleny, myślałam,że mi przejdzie od razu, ale niestety 😞 😞 😞
Ten antybiotyk co brałam wybija wzystkie bakterie i te dobre niestety też i podejrzewam,że dlatego tak cierpię 😞
Macie dziewczynki jakieś domowe sposoby na takie bóle żołądkowe???
Wczoraj nawet mąż rosołek delikatny mi ugotował i cały dzień było spoko, ale wieczorem skusiłąm się na śliwkę i to chyba był błąd choć do końca nie jestem pewna 🥴 🥴 🥴
Diviana powodzonka u lekarza...
Aniołek pozdrowiony 🙂 ma się po zakrążkowaniu odezwać...
a pępek zaczyna mi powoli wystawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati ponoć siemie lniane jest dobre (nawet na wrzodu żołądka) trzeba namoczyć i wypic tą wodę z niego (do pyszności to pewnie nie należy ale ponoć skuteczne)
I moja mama zawsze mówiła że zsiadłe mleko (w wersji miejskiej to pewnie jogurt naturalny)
Strasznie żrące te tabletki musiały być skoro tak mocno Ci zaszkodziły 🤨 ale przynajmniej zabiły też te niedobre bakterie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Pati ponoć siemie lniane jest dobre (nawet na wrzodu żołądka) trzeba namoczyć i wypic tą wodę z niego (do pyszności to pewnie nie należy ale ponoć skuteczne)
I moja mama zawsze mówiła że zsiadłe mleko (w wersji miejskiej to pewnie jogurt naturalny)
Strasznie żrące te tabletki musiały być skoro tak mocno Ci zaszkodziły 🤨 ale przynajmniej zabiły też te niedobre bakterie.


No mam nadzieję,że wybiły. Antybiotyk musiał być ten bo inne antybiotyki nie radziły sobie z tą bakterią...Matko ja mogę cierpieć, ale ,żeby mojej Maleńkiej to nie zaszkodziło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati rzeczywiście teraz powinnaś uważać na to co jesz. I całkowicie zrezygnować z produktów wzdymających bądź wywołujących zaparcia. Lekarze przeważnie przy stosowaniu antybiotyku zalecają dietkę. Wiem, że w naszym przypadku to trudne do spełnienia. No ale na szczęście kończysz już branie tego paskudztwa więc powinno być co raz lepiej. Trzymaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
Pati, ja dołączam do klubu mamuś źle śpiących. Co prawda u mnie powód inny niż u ciebie - znów mnie złapały częste skurcze. Już by się mógł ten mój organizm zdecydować czy wypycha małą czy jeszcze trzyma, bo mi się źle na psyche odbija taka huśtawka 😠
A na ból żołądka - to tak jak napisała Diviana - siemię lniane. Jest całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży, możesz sobie kupić mielone, nie trzeba go będzie gotować. Ja polecam z jogurtem lub owocami, bo samo smakuje.... hmmm... jak gluty.
Ja co prawda nie zauważyłam, żeby pomagało 😞, ale wiele osób uważa, że jest bardzo skuteczne i często je stosuje.
Inez, jednym pępek wystaje, innym nie, to zupełnie normalne, podobnie jak linia pojawiająca się na brzuchu (w pierwszej ciąży miałam, teraz nie). A wczoraj obejrzałam Kac Vegas - ha,ha,ha
Karolciakam, czy wy we trójkę będziecie rodzić w jednym szpitalu? Super, chyba są spore szanse, że się spotkacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 🙂


madalena
gratuluję 37tc 🙂

Diviana trzymam kciuki!!!

ann cieszę się z dobrych wieści 🙂

Pati mi siemie lniane pomaga i dużo kefiru.

Inez
mój pępek niby jeszcze wklęsły ale miękki i np jak wstaję z łózka to lekko wychodzi 😆

No i cudne Brzusie Dziewczyny-uśmiałam się z Waszych wczorajszych postów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Brzuszki!

ann5353 bardzo sie ciesze ze juz sie nie martwisz i mala rosnie jak na drozdzach 🤪

co do wystajacego pepka to ja nie mam ale w srodku zrobil mi sie straszny rozstep az mam bolaca ranke i strupka nie wiem jak sie jej pozbyc 😮 sa moze jakies masci ktore mozemy stosowac na rany?
a linie mam ale bladziutka 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry brzuchy 🙂 🙂 🙂

madalena i marta - sliczne brzucholki macie 🤪
inez - pepki nie kazdemu wychodzą 😉 więc nie masz sie czym martwić 😉
pati, niestety za pozno dostałam wczoraj smsa od Ciebie i sklep byl juz zamkniety, ale poprosiłam mame, bo pracuje nie daleko i dzisiaj zakupi Ci pościel 🙂 z tym, że wyślę Ci ją dopiero w przyszłym tygodniu, bo do mamuski mam ponad 20km i raczej nie uda mi sie już w tym tygodniu...
a ta posciel to wzór nr 7 - najlepsze, że jest identyczna jak na all - bo od tej samej osoby - z tym, że róznica w cenie to 35 zł 😮 nie wiem dlaczego na all ma tak drogo a w sklepie tak tanio? i inne rzeczy, które ma wystawione na all, tez w tym sklepie ma duzo taniej 🙂wzór 7

dziewczynki, a czy to normalne, że w nocy zaczeły mi drętwieć dłonie i stopy??? nigdy wczesniej tak nie miałam, a od ok 2 nocy, to sie powtarza... wizyte u gina mam dop. 14. i nie wiem czy iśc wcześniej czy czekać ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny potrafiące gotować 😉 - podrzućcie przepis na BOTWINKE 😆 bo mam smaka, mam tez warzywka , ale nie wiem jak sie do tego zabrac ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

Magdzie gratuluję 🙂 🙂 🙂

Joan ja pierwsza córkę rodziłam w wodzie, kiedyś tu o tym pisalam.

Ja dziś muszę poprasować, bo nikt tego za mnie nie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Diviana powodzenia na wizycie 🙂
Siehankowa mnie też niekiedy drętwieje ręka, a najczęściej palce. Pytałam lekarza to stwierdził, ze to normalne. Po prostu dzidziuś uciska na jakiś nerw 🙂
Idę prasować 🙂 Pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie powieszone, żurek ugotowany 🙂 Tylko coś głowa mnie zaczyna boleć 🤢 🤢 🤢
Później trzeba będzie się wziąć za prasowanie-jak ja tego nie lubię 😠

Paninka szafa doszła?? ja dalej wszystko w worki próżniowe pakuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela no wlasnie nie doszla...i mam nerwy bo pogoda dzisiaj w miare ladna, pranie by wyschlo a tu lipa...jeszcze sama w domu jestem na zakupy chcialam jechac ale czekam bo moze dzisiaj przyjedzie...

co do dretwienia to dzisiaj mi sie snilo ze w kosciele bylam i zemdlalam...obudzilam sie i tak mialam odretwiale cialo ze nie moglam sie podniesc... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Siehankowa a taki wzór nr 5 mieli w tym sklepie?
http://allegro.pl/posciel-disney-3-el-120-x-90-cm-wysylka-w-24h-i1630382859.html

niestety nie, Pati 😞 jedyny różowy to ten który wstawiłam w linku wcześniej - NR 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...