Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siehankowa super wiesci!!!

ja pojechalam z m. do stomatologa jak wracalismy to nam sie sprzeglo urwalo...a najgorsze ze przejazd kolejowy byl zamkniety i musial w kolko jezdzic az go otworza bo jakbysmy staneli to koniec 🙃 🙃 🙃

a teraz spadam bo po poprzedniej nocy juz padam...papapa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankowa gratuluję udanej wizyty 🙂 Synek już spooory 🙂

Mam pytanko odnośnie masażu krocza- mówił Ci gin na jaką głębokość masz się zapuścić?
Bo to jest sprawa, która mnie nurtuje każdego wieczoru podczas masażu, że jestem albo za płytko albo za głęboko 😉

Moniczek szkoda, że trafiłaś na takiego dupka lekarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Wrocilismy z wizyty. UWAGA Wiktorek wazy 3450 i ma bardzo owlosiona glowke. Pewnie stad ta zgaga okrutna. Brzuch nisko,pessar wyjety, tylko troche zakulo. Nic mi malego juz nie trzyma w srodku oprocz szyjki 2 cm,ktora moze zaraz zniknac 😁 tak wiec mam sie przygotowac juz teraz na porod bo moze sie zaczac w kazdej chwili :-):-) w poniedzialek ktg i juz moge nie wrocic ze szpitala :-):-) najpierw sie poplakalam a teraz szaleje z zachwytu ze zaraz go powitamy :-):-):-) no i ze moge wstac z wyra w koncu i normalnie funkcjonowac :-):-)
siehankowa gratuluje udanej wizyty i duzego bobasa. A rysunek giga smieszny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze moze. Dlatego od jutra juz normalnie wstaje no i w koncu mozemy sie bzyknac z mezem co powinno tez przypieszyc akcje. Jak posiedzi do 2 sierpnia to chyba z 5kg hedzie wazyl. Wiec od jutra zaczynam normalnie zyc w koncu :-):-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
No moze moze. Dlatego od jutra juz normalnie wstaje no i w koncu mozemy sie bzyknac z mezem co powinno tez przypieszyc akcje. Jak posiedzi do 2 sierpnia to chyba z 5kg hedzie wazyl. Wiec od jutra zaczynam normalnie zyc w koncu :-):-)


Należy Ci się po tym wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Mam pytanko odnośnie masażu krocza- mówił Ci gin na jaką głębokość masz się zapuścić?
Bo to jest sprawa, która mnie nurtuje każdego wieczoru podczas masażu, że jestem albo za płytko albo za głęboko 😉

Eleeza, swietna fotka w awatarku 🤪
co do głębokosci to mi powiedział żeby to robić mniej więcej do połowy palucha wskazującego 😉 czyli tak do 2 zgięcia palca patrząc od góry 😉 mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia, no to super wieści 🙂 kurcze, to Wiktorek faktycznie juz duży 🙂 a ja myślałam, że mój za dużo waży 😜 ojoj, to możliwe że już na dniach będziesz kolejną rozpakowana sierpnióweczką 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Mam pytanko odnośnie masażu krocza- mówił Ci gin na jaką głębokość masz się zapuścić?
Bo to jest sprawa, która mnie nurtuje każdego wieczoru podczas masażu, że jestem albo za płytko albo za głęboko 😉

mi powiedział żeby to robić mniej więcej na głębokośc połowy palucha wskazującego 😉 czyli tak do 2 zgięcia palca patrząc od góry 😉 mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi 😁


Dzieki za odpowiedź 🙂
pytanie jakie kto ma długie paluchy 😁 😁 😁
Teraz jestem pewna, że nie robiłam tego za głęboko, wprost przeciwnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!
Ja dziś cały dzień poza domem spędziłam....teraz brzuch jak kamień mam, ale taką miałam ochotę gdzieś połazić, że szok.... nazbierałam i nażarłam się pysznych śliwek 🙂

Gratuluje wizyt, tym, które się one udały a Tobie Moniczek życzę trafienia w końcu na porządnego lekarza a nie buraka, który tylko skończył medycynę......

Karolcia, to czuję, że Twój małż dziś będzie zbałamucony 🤪 🤪 🤪

Dziewczynki piękne psiaczki macie 🙂

Elezaa.......ślicznie wyglądasz i nie wierzę, że teraz jest gorzej 🙂

A co do facetów dupków to.......temat rzeka.... aż mi wstyd, że chwilami jak mój mnie wkurzy to go od buraków wyzywam .. ... ☺️ ☺️ ☺️
ale niestety nieodpowiedzialnych palantów jest jeszcze kupa na tej ziemi........

Nic to idę kombinować coś na kolację, bo lodówka prawie pusta, do sklepu już nie chce mi się iść a m niestety robi jakąś fuchę i go nie ma 🤢 Miał być twarożek ze szczypiorkiem ale...........otworzyłam go i jest sfermentowany a termin ma do 21 lipca.......... widocznie miłe panie w sklepie nie spieszyły sie z włożeniem go do chłodni.... trudno.. może kanapki z jajem i szczypiorem 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eleeza w sumie to wybuchanie z porodem to tak jakby powiazane :-):-):-) twoja mala jeszcze nabierze do porodu moj w 3 tygodnie przytyl 1,150 rozbojnik maly. Chociaz mu gadalam zeby duzo jadl no to jadl heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foga no raczej bedzie,chociaz jakas zmeczona jestem ale jak nie dzis to jutro na 100% go dopadne a raczej on mnie po takim poscie kilkumiesiecznym :-):-)
bede uciekac. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia liczę na to, że mała jeszcze z kilogram przybierze, tym bardziej, że po wczorajszej wizycie podobno zdecydowanie nie ma żadnych objawów zbliżającego się porodu.

Foga dzięki, ale teraz nie mogę na siebie patrzeć...mam nadzieję, że to przejściowe.
Wreszcie się zmoblilizowałam do zamieszczenia fotek, żeby Madalena mogła wrzucić coś na sierpnióweczki, bo w moim folderku jedynie jedno marne zdjątko mini brzuszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa gratuluję udanej wizyty 🙂
Karolcia cieszę się razem z Tobą 🙂 no i Wiktorek jaki duży chłop 🙂
Eleeza świetna fotka 🙂 i te uszy 😉 😜 😁 chyba z jakiegoś panieńskiego co?

Ja też się zwijam DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Siehankowa gratuluję udanej wizyty 🙂
Karolcia cieszę się razem z Tobą 🙂 no i Wiktorek jaki duży chłop 🙂
Eleeza świetna fotka 🙂 i te uszy 😉 😜 😁 chyba z jakiegoś panieńskiego co?

Ja też się zwijam DOBRANOC


Tak, z mojego panieńskiego 😉 Jedyne grzeczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):

Foga dzięki, ale teraz nie mogę na siebie patrzeć...mam nadzieję, że to przejściowe.
Wreszcie się zmoblilizowałam do zamieszczenia fotek, żeby Madalena mogła wrzucić coś na sierpnióweczki, bo w moim folderku jedynie jedno marne zdjątko mini brzuszka 😞


Ty mnie tutaj głupot nie gadaj........wszystkie śliczne jesteście... normalnie w kompleksy wpadłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Eleeza napisał(a):

Foga dzięki, ale teraz nie mogę na siebie patrzeć...mam nadzieję, że to przejściowe.
Wreszcie się zmoblilizowałam do zamieszczenia fotek, żeby Madalena mogła wrzucić coś na sierpnióweczki, bo w moim folderku jedynie jedno marne zdjątko mini brzuszka 😞


Ty mnie tutaj głupot nie gadaj........wszystkie śliczne jesteście... normalnie w kompleksy wpadłam 😮


Jakie kompleksy??? Ty??!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, spadam chłodny prysznic brać - tak mi ostatnio kazała położna robić, jak brzuch twardnieje... później jeszcze zajrzę 🙂 Hmm we wtorek mam wizytę, zobaczymy co pan dr powie na te twardnienia..... w sumie on tez nie za bardzo się nimi przejmuje....
Ogólnie to boję się na jego wagę stanąć, bo jak nie tyłam dużo przez poprzednie miesiące, tak przez ostatni miesiąc żarłam jak smok...... ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...